Posts by chilek911

    Biologa da sie przyspieszyć, kupujesz eliksiry poszukiwacza i jazda. Ubranie szamka fajnie brzmi jako uzupełnienie dmg, ale jakoś nie zdziwił bym się bardzo gdyby okazało się że zrobienie ninji od 1 lvl będzie dużo tańsze i wbrew pozorom szybsze niż ubranie szamana by uzupełnić luke w dmg, zakładam że szaman powinien bić pewnie gdzieś conajmniej o połowe więcej od ninji głównej. Czyli na hydrze absolutne minimum to chyba 23/24k z hita na 100% kryta, jeśli wykręcisz swoją ninją 15k z hita to wciąż będzie brakować Ci jakieś 10k. Zatem szaman nie może bić 10k a 20/25k ze względu na szybkość animacji hitów. Porównując ninje do woja to ninja bije o 1/3 szybciej. Zatem mając tych dwóch klasach taki sam DMG z hita to DPS (damage per second) ninja wychodzi znacznie lepiej.

    Nie mam pojęcia, jeszcze nie robiłem takich rotacji na hydrze, ale jak nie znasz swojego dmg z hitu na 100% krycia ninją, to co kolwiek kto kolwiek napisze tutaj to będzie jak wróżenie z fusów. Musisz pod uwage brać to że szamek mimo że wstatach bedzie miał 170 szyb ataku to jego animacja bicia po prostu ssie a więc i dmg będzie musiał mieć mimo wszystko spory.

    Minidall lepiej z buta też wychodzi ponieważ masz 20% potwory a boczek ma 15% na krótki dystans, testowane. Jak jeszcze w broni masz % łącznej mocy przeciwko potworom to minidall jeszcze bardziej boostuje dmg, też testowane, ale minidall na miesiąc to już koszt 500sm za miesiąc+ nazar około 600/650sm za miesiąc+ kamienie mocy żywiołów 4x70=280 sm i na tych 3 rzeczach w miesiąc idzie już 1400/1500sm dolicz jeszcze przepustki(na 2 postacie) i odpały.

    Generalnie ubrać szamka jako postać uzupełniającą dmg to fajny pomysł, sam myśle nad takim rozwiązaniem, ponieważ biegam na 2 ninje bez bufa, i mocniejsza ninja bije 20k więc ubranie szamka uzupełniającego to myśle nie będzie drogi temat. A mam jeszcze woja więc zamysł mam taki że mocniejsza ninja +szamek to 1 pt, woj+ słabsza ninja to 2 pt.Hydra jest wygodnym tematem, wchodzisz na 6 minut wychodzisz a kaska wpada, ale rozchodzi się wszystko o to ile dziennie ich klepniesz, i ile wyjdziesz na czysto na każde wejście. Każdy odpał klikany można łatwo policzyć, pytanie też jest takie czy przepustki będziesz finansował z kuponów sm kupionych na bazarku za wony czy za zł z isu, tak samo jeśli chodzi o nazarka. Średnio z 1 hydry masz 1w(teraz jest mniej bo szkaty spadły z ceny) jeśli finansujesz wejściówki z kuponów kupionych na bazarku to powiem że jeśli jeszcze doliczysz cene innych odpałów to zarobek mocno średni. Jak to mówią punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Osobiście wejściówki+ nazar finansuje ze zł ładowanych w is, odpały robie sam bo 3/4 i tak leci z samej hydry, przetopy do bizu kupuje, a przetopy do pasa robie sam bo perły lecą z hydry. Więc kaska ze szkatek mam prawie w całości jako zarobek.

    Ambitny plan, podziwiam ludzi, którzy chcą solować hydry, bo to przy takim eq w szczególności jeśli chodzi o sztylety, naszyjnik i rękawice, oraz w zależności czy chcesz z buta (zestaw książęcy) czy na poli (zestaw rycerski), nawet z nazarem i atakami to i tak będziesz musiał klikać chyba praktycznie każdy odpał. Napisałeś że masz zamiar dopiero przejść się na hydre, polecem nie zwlekać i kupić wszystkie odpały i na test przejść się na nią. Jak to zrobisz i jakimś cudem ją zrobisz to super, jeśli jej nie zbijesz podziel się refleksjami tutaj, i w tedy najlepiej Ci doradzimy ewentualne zmiany. Według mnie z tym co napisałeś na 95% Ci się nie uda na 1 postać bijącą.

    z około 2,5k corów max 1 przejrzysty Ci wejdzie xD

    Nim się akurat nie sugeruj, z dropienia 6 postaci po 5 corów w miesiąc masz jakieś 45/65w. Nie musisz ich robić na mityki, możesz antyki sellać. A co do hyder, jeśli grasz 4fun i nie jesteś masochistą to odradzam hydry, mniej więcej koszt ubrania 2 ninji na hydre(ubijanie z buta) i bez przeklikiwania każdego istniejącego odpału to tak w przybliżeniu około 7/8k won. Czyli ubranie słabszej ninji to około 3k won. Musisz sobie po prostu przeliczyć czas zwrotu ubrania jakiej kolwiek postaci pod jaki kolwiek dung. Bo może się okazać, że wyładujesz 10kw tylko po to by robić dung, który będziesz klepać 3x dziennie i nie będziesz czerpał radości z rozgrywki, albo możesz sobie znaleźć ekipe, z którą będziesz grał, siedział na dc i inie będziesz zależny tylko od robienia w kółko jednej rzeczy.

    Od dobrych kilku conajmniej miesięcy HH jest regularnie, mniej więcej co 14/18 dni, wystarczy wejść w zakładke ogłoszenia/ ItemShop i można to ładnie sobie sprawdzić, podobnie jest z premkami na np przepustki do dungów, są one mniej więcej co 3/4 miesiące jak się nie myle. Tak samo jest z kuponami sm- są mniej więcej co 28/30 dni. I nie trzeba być czarodziejem żeby takie rzeczy przewidzieć z dokładnością do kilku dni.

    Kolczyki na szycie i na kryt nie stakują się z krytem i szyciem z eq(testowane) dodatkowo jak masz tylko 50% pkt miłości to bonus działa o połowe słabiej. Jak masz 100% szycia z eq/potek i zakładasz kolczyki na szycie to dmg Ci się nie zwiększa i w sumie przy 100% nie dają Ci kompletnie nic. a reszta eq małżeńskiego działa normalnie ale też jest tak że jak masz 50% tych pkt to bonus działa o połowe słabiej, jeden item małżeński wystarczy mieć ubrany na jednej postaci i działa na obie postaci, ale chyba musicie być w pt ( tutaj mogę się mylić). Dodam też że, czas tych przedmiotów leci tylko w tedy gdy masz je ubrane, można je swobodnie ściągać i zakładać.

    Jak najbardziej 15 minut to czas do osiągnięcia wraz z przekładaniem eq bez większych wysiłków, nie orientuje się jak dropi je w dt ale w DC już i owszem. Jakiś czas temu sam dropiłem odłamki na 5 postaci, i schodziło mi na to około 70/80minut, a ubrane miałem rękawica z isu, rękawica z red lasu i rękawica ze szkaty ucznia. Rekrord dropu 1 postaci miałem 6 minut ale takie rzeczy tylko podczas rat serverowych.

    A nie taniej będzie ogarnąć 2 ninje na hydre zamiast solować? Cena ubrania jednej + dodatkowe odpały co tydzień/ miesiąc w mojej ocenie przewyższają koszty ubrania 2 ninji, fajnie że teraz nazary i takie tam są łatwo dostępne ale nie wiemy jak długo ten stan rzeczy się utrzyma. Sama cena kupna lub zrobienia talika na 100 to jest duży wydatek, a i tak musisz ciągnąć ze sobą 2 postacie. Jak coś to zapraszam na pw to opisze jaki mam zestaw eq + odpały na 2 ninjach.

    Jak najbardziej zaaa, byle tylko nie było samych riperów czy króli demonów, można by nawet podzielić to na 3 przedziały lvlowe, 30-90? 90-120? 120-150? Strzelam z tymi przedziałami, ale chodzi o to żeby bardziej rozproszyć graczy.

    Talizman lodu z wyższym + na pewno daje Ci boosta w kolumny i metki na meley, ale czy na zwykłych mapach boostuje Ci też dmg na metkach to nie mam pojęcia. Też jest tak że jak w pvp Twój przeciwnik ma np takik lodu +1 a Ty talik lodu +50 to będziesz mu zadawał większe obrażenia, jak w pvp Twój przeciwnik ma np talik lodu +0 a Ty +50 to w tedy obrażenia nie ulegają boostowi. Z talizmanami na inne żywiołów to nie wiem jak to jest.

    Również uważam, że nie wszystkie przedmioty powinne być handlowalne przez tobołek. Takie rzeczy jak pdki, dodania i mixy z b, i takie "drobniejsze" itemki jak najbardziej, ale pelerynki i magiki już nie. Zatem generalnie fajny pomysł, ale nie ze wszystkim. Szkoda że nie ma czegoś pomiędzy z głosem. Niestety więc jestem na nie.

    U mnie największy problem z wylogowaniem postaci, zawieszeniem klienta jest gdy: 2 postacie biją na polimorfii (tu problem występuje najczęściej), 1 postać na poli druga z buta (rzadko, ale nadal potrafi wywalić tę postać na poli), 2 postacie biją z buta (tu praktycznie nie zdarza się żeby wywaliło). Wylogowanie postaci powoduje stratę przepustek, bo takie wywalenie to 20% masztu-30% masztu.

    Człowiek to jednak uczy sie przez całe życie, nie miałem świadomości że poli może skutkować wywalaniem postaci na hydrach.


    • pisząc o 2 minutach logowania muszę zapytać czy to ironia? W ironii chodzi o to żeby się ktoś tego domyślił, że to właśnie irionia a tu nie wiem czy Ty tak na poważnie czy nie o logowaniu do gry w szczycie 2 minut. Po tym co przeczytałem miałem szybko przewinąć i zapomnieć, niestety zostałem. Ale mnie do gry i nie tylko mnie do momentu zamknięcia możliwości zakładania kont trzymało w lobby po 10 minut, idąc na inwazję musiałem organizować czas z 10 minut wcześniej także 2 minuty to chyba faktycznie ironia. Jak już byłem w grze na zmień postać było ok, ale zanim do tego doszło to lobby trzymało za krtań tyle czasu że aż się odechciewało.

    Wystarczało zamknąć rejestrację i od razu inne logowanie, twórczy gry dali nam po 2 miesiącach komfort logowania po tym jak wycisnęli z nas pakiety premium, których ciężko było używać przez logowanie. Niech się teraz mądrale z polyphemosu męczą bo często tu hejtowali xd

    z tym logowaniem to nie była ironia, serio w godzinach mniej więcej 14/23 bo chyba w tych godzinach był największy kłopot, logowało klienta 2 minuty. Po za tymi godzinami logowało normalnie. Tylko fakt nie mam logowania z weryfikacją.

    I zastawia mnie jakim kurcze cudem od razu po zamknięciu serwera logowanie o każdej godzinie wróciło do normy, tym bardziej że nie widziałem jakichś zmian w ilości botów pod alchemikami. O ilości botów na innych mapach niż m1 się nie wypowiem ponieważ nie mam bladego pojęcia czy poza m1 coś się zmieniło po zamknięciu.

    • płacze o wywalanie okien na dungu hydry gdy zbijasz głowę i respi od nowa i schodzisz po schodach to wtedy w stres momencie zamyka okno gry z postacią, która ma bić, logując się szybko od nowa jak chcesz to zrobić skoro sam twierdzisz że logowanie trwa 2 minuty (co jest kpiną ale to niżej) reasumując - loga mnie na głowie, logowanie na szybko nic nie daje bo jest wydłużone co równa się nie zbitą hydrą i 2ma przepustkami straconymi bo nie zbijam hydry. Z tego co piszesz Ty chyba myślisz, że mnie boli jak sie okna wyłączają, zawieszają. Pouczasz mnie tu menagerem zadań. Gram w to od 2009 roku i przywykłem, wkurza stres moment na głowach a tak to mam na to wywalone. Dzieje się to tyle razy i wszystkim znajomym, że mam podstawy twierdzić że to wina klienta gry. Jesteś jakimś ewenementem na skalę globalną jeśli Tobie nie zamyka gry na głowach hydry. Może na tej podstawie naliczasz sobie te których z pewnością robisz najwięcej a już na pewno więcej ode mnie. Więc bijąc hydry miałem sobie konto1 i konto2. a miałem odpalone konto1 i pod nim konto1, obok konto2 i pod nim konto2. Małe okna. Jak jedno wywalało to tylko klikałem enter na kolejnym i czekałem na zalogowanie omijając proces zmiany platformy, 2 etapowego logowania itd. A teraz mając odpalone konto1 i chcąc mieć je jeszcze raz odpalone na zapas to się nie da bo jak masz 2 takie same konta odpalone i przygotowane do zalogowania to od razu logując zamyka okno i zostajesz z jednym oknem więc robisz hydry na ryzyku jeszcze większym.

    No Ci pisze ze swojej perspektywy. Tak czasami wywala mnie na zbijaniu mobów gdzie zalogowanie od nowa postaci czy nawet przelogowanie na drugą platforme jeszcze nie stanowi większego problemu. I tak czasami wywali klienta na samych głowach gdzie już niestety jest po ptakach. Ale czy serio aż tak często Ci wywala postki z hydry? Bo u mnie to też się dzieje, lecz są dni w których wgl nie wywala nawet przy 12h maratonie, a drugim razem wywali na pierwszym wejściu, za trzecim razem wywali po 10 wejściu. Ale nigdy nie było to nagminne. Jedynie co miałem trudności na hydrze ale i nie tylko, i podczas zwykłego grania czy na meleykach, to w tedy gdy mi lapek ściągał aktualizacje lub przeprowadzał optymalizacje dysku. No niestety miałem ustawione te procesy atomatycznie ale zmieniłem to na manualne. I wyprzedzam teraz Twoją ewentualną odpowiedź- nie, nie pije do Twoich ustawień systemowych, przedstawiam tylko jak to u mnie wyglądało.

    a ja wyczuwam w twoim poście hejt, już zabłysłeś? no to do widzenia ,bo już powyrywałem klawisze xd

    Jaki hejt? Przeczytaj prosze wcześniejsze wypowiedzi, i upewnij się, czy pisałem o najlepszym zarobku, albo o pojęciu o grze, albo czy mam coś w"małym..." I zadaj sobie pytanie kto pierwszy zaczął hejtować mój drogi rozmówco.