Posts by David'Neo'

    Z doświadczenia i rozmów z graczami wiem, że jeśli twoje konto dostaje red alerta na platformie ale po zmianie internetu działa to nie oznaka, że odpalałes cheaty. Jak odpalałeś cheaty to dostajesz perm red alerta i nic nie pomoże. Polecam przelecieć kompa jakimś CCleanerem i wyczyścić syf, ciastka oraz rejestry naprawić. Mi pomogło kilkukrotnie już ;) A na support to wiesz... Oni sami nie wiedzą co jest 5 więc więcej niż formułki nie dostaniesz.

    Tak z ciekawości zapytam, bo nigdy nie korzystałem z tego typu programów, ponieważ nie wierzyłem za bardzo w ich działania. Zaznaczyłeś wszystko czy czyściłeś to co automatycznie zaznaczył Ci program?

    Przed chwilą zalogowałem się do gry za pomocą udostępnienia Internetu przez USB przez Dane komórkowe.
    Od 3 miesięcy Support odpisuje mi to samo...
    Wyłącz VPN/ Wyłącz Proxy
    Ale ja mam czysty system, jedynie przeglądarka i właśnie metin...


    Na prawdę opadają mi ręce, dzisiaj cały dzień walczyłem z moim dostawcą internetowym. Support (przepraszam za określenie) dosłownie olewająco mi odpisuje. Cheat'ów nigdy nie implementowałem. Ale jeśli mogę zalogować się przez internet z Telefonu to na pewno jest jakiś Port, który mi to umożliwia, więc Polish Team może odpowiedzcie w końcu na wołanie o pomoc.....

    Witam problem nie ustępuje od 3 miesięcy. Nie mogę się zalogować nawet na jedno konto. Po przeczytaniu Forum niektórzy użytkownicy mogą się chociaż zalogować na jedno ja na żadne...
    Komentarze typu wyłącz cheat'y olewam bo jedyne co mogę wyłączyć to Przeglądarkę. Mam czysty system, proszę o pomoc bo prawdopodobnie mam zablokowane konto, proszę o weryfikację konta i dalesze informacje

    No gościu jak ty odpalasz operę to ci WH z AIMbotem załącza i tibijskie boty stawia co ty nie wiedziałeś?

    hahaha sorry Masz racje


    Ile można tłumaczyć, czerwony pasek jest spowodowana HAXAMI. Wyłącz je to wejdziesz do gry.


    Talie pewnie znikają, a same szkaty pewnie zostają w eq tak jak okeye ;).

    ILE MOŻNA TŁUMACZYĆ ŻE MAM CZYSTY SYSTEM Z SAMĄ PRZEGLĄDARKĄ?


    Samo z siebie nie przeszło? Mi pomogło po prostu poczekać do następnego dnia. Ponoć spowodowane to było dużą ilością częstego przelogowywania. Najpierw pomiędzy kontami (alchemia), a następnie po różnych CH (metki pod event).

    Wiesz co... Ja od kilku ładnych dni z tym walczę i dalej to samo....


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

    kiedy dostajesz info ze konto jest zablokowane i maila to blokada od teamu, a czerwony pasek to blokada systemowa (cos na podobe pisania na czacie czasami), reinstal systemu? a po co?:D

    Bo zauważyłem dziwną zmianę w systemie i przeinstalowałem system. Możliwe że jakiś robaczek mi wszedł wówczas


    aa84c8e8d5b81.jpg

    zanim ktoś zacznie znowu pisać że czerwony pasek z tekstem "gra jest dla ciebie nie dostępna skontaktuj się z supportem" występuje tylko przez haxy proszę się zapoznać z owym ss z Tureckiego forum gdzie tamtejszy CM z własnej inicjatywy opisał trochę więcej o tym błędzie..

    czerwony pasek MOŻE (nie musi) wyskoczyć gdy odpalisz 8kont z jednej platformy GF w krótkim czasie, wcześniej było to ponoć 18kont..

    Mam czysty system tylko z metinem i przeglądarką. Mam haxy? A może Opera jest hackiem XDDD


    Każde zgłoszenie dotyczące "czerwonego paska" jest wysyłane przez Nas do Supportu Gameforge z notatką w celu weryfikacji, ponieważ my nie posiadamy dostępów do "logów" platformy.

    Taki pracownik weryfikuje zgłoszenie i je do Nas podsyła - naszą rolą jest odpisanie graczowi, dlaczego ten problem wystąpił.

    W ostatnim czasie najwięcej powodów to: odpalanie zbyt wielu kont, logowanie się na konta innego gracza.

    U mnie problem wystąpił w momencie kiedy po dłuższej przerwie(około 16 dni) chciałem się zalogować do gry. Nie logowałem się na żadne inne konto. Support mi odpisuje, że mam Proxy/VPN którego nie mam a naciskają abym to wyłączył...
    Więc co mam zrobić?


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

    Dokładnie Art  Ingolf zróbcie coś z tym bo to jest cholernie dziwne. Ja nie mam dostępu do konta, grać nie mogę a pieniążki władowałem. Na czitach nigdy nie grałem reinstal systemu nie pomaga. A gdybym dostał bana to wydaje mi się że odpaliłby mi się metin ale dostałbym informacje że Twoje konto zostało zbanowane. Następnie przychodzi wiadomość że konto zostało zbanowane a ja takiej nie mam. Specjalnie system nawet przeinstalowałem bo zauważyłem dziwną zmianę na PC więc wolałem to sprawdzić. A support dalej twierdzi że moje konto dalej korzysta z VPN/Proxy
    PS. Pozdrawiam wszystkich mądrych, którzy mówią wyłącz czity. Panowie przecież to jest logiczne, że gdybym miał to bym nawet nie pisał o tym na forum bo bym się domyślił, nie jestem NoPerfectem który piszę na support/forum na potrzeby odcinka

    system nie ma nic do paska, do supportu napisz raz i czekaj bo:

    kazda kolejna wiadomosc spycha twoje zgloszenie na koniec kolejki

    twoje zgloszenie jest wysylane do niemcow i oni klasyfikuja czy zgloszenie jest "warte" sprawdzenia

    System przeinstalowałem gdyż zauważyłem dziwną zmianę w systemie

    Witam
    Ja mam bardzo dziwną sytuację z tym czerwonym paskiem. Mianowicie gram sam, kiedyś maksymalnie latałem na 2 postacie ja + buff.
    VPN/Proxy są wyłączone, dostępu do routera nie posiadam więc gdzie jest problem? Dzisiaj zainstalowałem od nowa system i dalej jest to samo a support nie odpisuje mi na moje zgłoszenia

    Dobra typie skoro tak mówisz to nawet poczytaj sobie o gameforge'u oraz pogadaj z innymi.

    Spójrz na oczy jak nasz Polish Team jest skazany na hejt przez korporacje. Ale przecież dzieciak nawet nie wie co oznacza słowo Korporacja

    No niby tak ale jednak nie ukrywajmy taka korporacja nie powinna aż tak się spóźniać
    Gdyby to był serwer prywatny to spoko bo to norma ale ze Gameforge?


    Ejj to może gildie zakładamy?
    Gdzie macie zamiar grać ?

    Witam,

    Powiedz jaka klasa i lvl

    Przepraszam, jakoś nie zauważyłem tego posta...
    Mam dropy do 37 lvl, oczywiście dropy to Bodziaki. Wiem że najlepiej dropić na Świątyni ale mając bodajże 35% odp. na Wiatr nie jest możliwe utrzymać całego spota.
    Gram od 0 więc eq mam +6/+7 z trochę HP, zaś nie mam nic na diabły bo mnie na takie eq najzwyczajniej nie stać

    Nie zgodzę się co do tych metinów, ponieważ mam jedno konto tylko z dropami oraz konto gdzie mam główną postke.
    Na głównej postce nie ma kompletnie IS'a i powiem szczerze że za każdym razem mam KU może to było szczęście, może nie. Ale co do odłamków to na prawdę psycha siada bo nie mam eq kompletnie i nie wiem jak zarabiać. Z rękawicą z IS'u robię jedną postać 2,5-3h co daje 15h dziennie na wszystkie postacie. Nie jestem w stanie tego zrobić, ponieważ mam inne obowiązki. Czy jestem zmuszony kupować postacie, eq, yangi?
    Art
    Ingolf
    Ascoran
    Możecie coś powiedzieć na ten temat?
    A co do dropu to nawet YouTube'rzy byli w szoku bo pytałem się o to xPlay'a, Kubona itp.
    Bo ja rozumiem jakbym miał tylko 100% dropu albo 50% i to tak wolno idzie. Ale 200% to nie jest mało, jeśli macie możliwość to proszę zwiększcie trochę drop odłamków na low lvl bo na prawdę kolejny dzień i mam ochotę rzucić to w cholere

    Witam serdecznie!
    Czy drop odłamków został zmniejszony? Mam rękawicę z IS'u, co prawda nie mam mocnego eq ale te odłamki lecą giga słabo. Zacząłem o 19:20 mamy na chwilę obecną 21:35 a ja mam dopiero 3 cory. Dropiłem na:
    pustyni-słabo
    Na świątyni-jakoś daje rade ale słabo
    W m2 również- słabo
    A jakoś w grudniu tak nie miałem, może ktoś z Moderatorów się odezwać w tej sprawie ?

    Noo nie zgodzę się...

    Dosłownie po tym jak napisałem tego posta sklep zamula ale nie wywala mi mam po prostu czarny ekran

    Czy będzie możliwość przenieść postać z nowego serwera na Polskę? A jeśli tak to w jaki sposób?


    Chłopie robią coś takiego i ten serwer pada po miesiącu...


    Moderator Canhide:
    Połączyłem double post.