Posts by Zamisis

Jakie ograniczenia? Każdy ma prawo wystawić sklep. To nie ograniczenia dla graczy mają być wprowadzane a raczej GF ma iść nam na rękę i ułatwiać nam grę a nie utrudniać. Co to w ogóle za logika. Jakie ograniczenia dla gracza? Szanujmy się a nie wprowadzajmy mentalności że mamy mieć jakieś ograniczenia bu mieć komfort bo my im płacimy i powinni o ten komfort zadbać dla każdego gracza czego od lat nie robią. Nie myślcie jak ofiary... dlatego zawsze krytykuje Gf bo oni chca naszych piniendzy za NIC.

No to życzę powodzenia bo widzę, że myślisz że nie jesteś ofiarą a rzeczywistość temu przeczy. Jeśli mam wybierać między ograniczeniami to zdecydowanie opowiadam się za limitem ilości sklepów na danym kanale, niż blokadą całego kanału z powodu przeludnienia, które wynika z braku logicznych ograniczeń.

Wolę mieć dostęp do trzech kanałów gdzie na każdym jest po 100 sklepów niż do dwóch gdzie jest po 30 sklepów, a ten gdzie znajduje się 240 jest zablokowany z powodu przepełnienia.

Jeśli poza tą nową mapą nie będzie można otwierać sklepu to też nieciekawie bo lagi przeniosą się z jednego obszaru na inny, jeszcze większy, gdzie będą sklepy ze wszystkich królestw. Powinni dać możliwość otwierania ograniczonej liczby sklepów w danej chwili na mapach + większą liczbę sklepów fizycznych na tej mapie "bazar" bo bez ograniczenia to będzie powtórka z ch1 m1 jinno w wersji rozszerzonej o + chunjo + shinsoo ..

Wydaje mi się, że w ten sposób usiłują zadbać o "stabilne serwery". Działanie typu: limit X tys postaci na kanał nie zdało egzaminu bo i tak się ludzie logują na pełne kanały, wywalanie z niczego klienta przy przeciążonych serwerach podczas zmian lokacji, używanie teleportera i utknięcie w nim, czy też loganie postaci bez większego powodu - również (eh, a wystarczyłoby zainwestować w lepszy serwer, a nie ten sam, 15letni - pff marzenie).
    Więc może szanowne mózgi operacji GF wpadli na pomysł, że jak nałożą restrykcje na samą platformę, a nie metina może to przejdzie. Może usiłują przez takie ograniczenie przeciwdziałać botom. Serwy otwarte na nowych graczy, ale 50 bota z innej platformy już nie odpali.

Gdybać sobie można jak to GF postrzega, szkoda tylko, że i tak to nie wprowadza nic lepszego, tylko wieczny niewypał.

Przecież z jednej platformy można odpalić niezliczoną ilość kont (jeśli jestem w błędzie to proszę mnie poprawić) więc ten zabieg raczej nie odciąży serwerów...

Powinni zrobić limit sklepów na dany kanał + lokacje i wtedy nie byłoby takich przeciążeń jak obecnie na ch1 można zaobserwować.

To mi wytlumacz Ingolf teraz co to jest to: M2bob Bot user???? pierwszy raz widze a tymbardziej slysze o czyms takim!

Słowo kluczowe "bot" ... pytanie brzmi, czy gracze zostali fałszywie-pozytywnie oznaczeni jako boty czy może są na tyle bezczelni, że grając na botach robili zgłoszenia na support :D W każdym razie 6 z 13 to jest mniejsza połowa ... co z tą większą połową ??

I kolejne ważne pytanie, czy będzie możliwość połączenia platform w jedną aby nie mieć tego "ograniczenia" ??

To po co robisz 50 kont GF? Żeby opchnąć konta, nie ma innego wytłumaczenia.

Taka blokada tylko jest przy logowaniu kont GF, nie kont gier.

A jeśli ktoś nie miał wiedzy, że teraz trzeba mieć wszystkie konta na 1 mailu (tak zwanej platformie GF bo to tylko subtelna nazwa posiadania wszystkiego na jednym mailu) to co ma teraz zrobić mistrzu ? I nie trzeba mieć 50 kont - wystarczy 10-15 i już są problemy ...

Trochę tu jest nieścisłości. Skoro codziennie loguje około 15-18 platform to powinienem mieć codziennie blokadę a blokada jest jakby losowo bo nie mam tego problemu każdego dnia. Kolejna sprawa blokada nie trwa 24h tylko w moim przypadku było to 6,5h, a inni gracze wskazywali czas z przedziału 8-8,5h. Także GF chyba sam nie wie jak to działa.

A już wcale kupy się nie trzyma teoria w kontekście mojego ostatniego przypadku, gdy po pojawieniu się blokady nie mogłem zalogować kolejnych kont, ale też tych poprzednich, które były uprzednio zalogowane.

Zmiana sieci (internet z telefonu) -> nie pomoże

Reinstalacja gry i klienta -> nie pomoże

Aktualizacja bota -> nie wiem, nigdy nie grałem to już niech się wypowie ktoś kompetentny w tej kwestii.

To jest loteria i tyle... jak zaskoczy to trzeba czekać i nic się nie poradzi. W moim przypadku ostatnio było to ok 6,5h. Mam nadzieję, że zostanie to ustrojstwo jak najszybciej naprawione (wycofane) bo zniechęca do gry a chyba nie o to chodziło ..

No robi się coraz ciekawiej :D

Gdy uprzednio nie można było zalogować kolejnych kont - tak teraz po "blokadzie" nie działają konta które były zalogowane przed momentem ...

ja tam takich problemow niemam lepiej z

Aktualizujcie te wasze pirackie programy i windowsy towtedy bedzie wam dzialac i wylaczcie boty ktore macie poinstalowane moze wtym tkwi problem i sie gryzie

Zobaczymy gdy u Ciebie pojawi się problem, może wtedy zaktualizujesz swoje szare komórki pod warunkiem, że jakieś jeszcze posiadasz.

Moderator Ingolf:
    Posty połączono.

po pierwsze ustaw klienta metin jako administrator

po drugie wylacz funkcje antywirusa

po 3cie sprawdz w ustawieniach niepamietam gdzie to juz bylo by poprostu siec nie blokowala ci niektorych funkcji z gier wiem ze kiedys mialem podobnie i bawilem sie po ustawieniach jakies priorytety czy cos by nie blokowaly gry podobnie z siecia i problem powinien sie rozwiazac

musisz pamietac ze niektore sieci jezeli maja ustawione moga blokowac przesylanie danych z nektorych funkcji nie tylko systemowych ale takze gier mmo i laczenia ich z sieciami dlatego wazne jest miec dostep do sieci by mozna bylo takie ustawienia wylaczyc lub zminimalizowac

po 4te sieci publiczne moze pomoze ustawienie domeny sieci jako domowe a nie publiczne lub host czy jakos tak

Czy jakoś tak ? Co za głupoty ... najlepiej doszukiwać się problemu tam gdzie go nie ma czyli po stronie użytkownika a problem jest po stronie dostawcy gry i nikt z tak zwanej administracji nie ma pojęcia jak pomóc. Kilka dni temu (5-6) też miałem taki błąd, połowy kont nie mogłem zalogować, support mi pisał coś o proxy, vpn ... a przecież gram niezmiennie od kilku miesięcy na tym samym sprzęcie, tej samej sieci. - wcześniej takich szopek nie było ?? Następnego dnia wszystkie konta logowałem bezproblemowo, aż do dziś, gdy znów pojawił się problem (na szczęście tylko 3 konta zostały do jutra unieruchomione) ...