Posts by Zamisis

Witam, w jaki sposób odpalić ponownie serwer Polska bo szukając wersji klienta musiałem coś przypadkiem przestawić albo po update klienta mi coś się popsuło, że mam obecnie po odpaleniu gry same tureckie serwery ...

Jak logujesz ponad 10 kont w krótkim czasie to tak będzie .. ja sobie rozkładam 4-6 kont a po 2-4h reszta i jakoś idzie żyć. Niby zrobili to w walce z "botami" ale jakoś botów cała masa a cierpią zwykli gracze przez takie poronione idee ..

Nie ma czegoś takiego jak ban za auto-łowy.

Ale Ty płaczesz pod każdym postem, pod każdym wątkiem. Dostałaś perma i się z tym pogódź. Jeżeli „nie musisz kraść żeby szybko zarobić dużą kasę” to nie widzę problemu w stworzeniu nowej postaci, dorobisz się szybko :).

Nie ma bana za auto-łowy czy tylko Ty tak uważasz bo to jest diametralna różnica, która czyni tą informację nic nie wartą.

A nie mówiłem ;) Teraz przerwy techniczne będą randomowo rzucane .. w tym tygodniu padło na poniedziałek :D przyszły tydzień piątek czy sobota ?!

A pytanie co do tych banów - czy nadal jest ryzyko otrzymania bana za autołowy ?

Tak samo jak winni nie przyznają się do słuszności otrzymanego bana. Abstrahując od rzetelności otrzymywanych banów, padają retoryczne pytania po co ktoś z dobrym, wartościowym eq gra nielegalnie. Z takiego samego powodu, dlaczego ktoś posiadający dobre eq i walutę w grze tworzy kilkadziesiąt postaci dziennie na skarpetki, tworzył setki kont dla Skarbu Babilonu, zabija niskolevelowe postacie np na dropie blasków gdzie stać go kupić 10x więcej niż wydropi przez ten czas-CHCIWOŚĆ. Auto łowy+ drop hack to fajne combo, w grocie kiedyś sporo takich postaci można było zauważyć. Jak dropiły dobrze yangi na Katakumbach co druga osoba miała nielegalne autowstawanie postaci. A argument, że boty nadal latają więc bany są niesłuszne, przypomina dostanie mandatu za przekroczenie prędkości i mówić, że przecież to bez sensu, bo inni jeżdżą szybciej i nie dostali mandatów. Dzielenie konta jest obecnie jak ruletka, ludziom bokiem wychodzą małżeństwa w grze, więc co dopiero znajomości

Wg Twojego rozumowania, gracz którego stać na wszystko - nie ma prawa poszerzać swojego majątku tylko ma stać na mapie handlowej na szkle i tylko kupować i sprzedawać ? Można dostrzec w tej grze zjawisko, które jest spoiwem ze światem rzeczywistym, to taka nasza polska mentalność "o jak mu dobrze, takie miał eq i wkońcu ma bana, wiedziałem że gra na nielegalu" - słusznie czy nie słusznie dostała taka osoba to już nie jest istotne bo zawiść bierze górę, no i też podejście "a co mi tam, on dostał bana, mnie to nie dotyczy" - ale to jest do czasu. Ja nigdy bana nie dostałem, zawsze grałem czysto ale to nie wpływa na to, że przestaję myśleć racjonalnie i skreślam tych którzy go dostali a twierdzą, że nie słusznie bo kraj jest niepraworządny, w więzieniach siedzą też ludzie niewinni.

Wolę aby temat wrzał i było wszystko wyjaśnione, niż był zlewany a za miesiąc czy X czasu miałby dosięgnąć np. mnie osobiście. Postawcie się w sytuacji tych osób, grają sobie grają i nagle yeb - ban za nic. A trwa przecież event. Może te osoby miały plany, wiązały jakieś nadzieje związane z wydarzeniem w grze i nagle przez czyjąś niekompetencje czy może błąd algorytmu są poszkodowani. Tak się nie godzi, oni napiszą, że coś wykryli i co ? A jakieś rzetelne potwierdzenie ? Przecież jest XXI wiek, są prawa człowieka, konsumenta - takie traktowanie graczy uczciwych jest chyba niezgodne z prawem ?

Najważniejsza rzecz, o której nie pomyśleli w kwestii sklepów offline to jak odebrać niesprzedane itemy/kasę, gdy minie czas sklepu ? Niezła pułapka w przypadku tych jedno-dniowych.

A na marginesie sklep offline powinien być w dwóch opcjach: darmowy i premium. Darmowy z okrojoną funkcjonalnością, a premium wiadomo, coś super np edytowanie/zamykanie sklepu z dowolnego miejsca w grze, możliwość sprzedawania itemów, które można przekazać wyłącznie za pośrednictwem handlu (np zwoje, rady, pelerynki, pd) itp.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mogliby zrobić skrót albo dać możliwość do wrzucenia na pasek - odpalania alchemii, żeby nie trzeba było klikać w eq, gdzie dalej pojawia się duże okno alchemii i dopiero trzeba klikać "aktywuj", mnie osobiście trochę to męczy i przez to tracę więcej czasu na kamykach bo nie chce mi się za każdym razem włączać i wyłączać.

Coś ten system nie działa za dobrze, dzisiaj biegajac za zwojami mijałem sporą ilość botów (tych ubijających moby z wyprzedzeniem) .. nie chcę być złym prorokiem ale znów zapewne ucierpią uczciwi gracze bardziej niż te osoby, które powinny ;/

Metin ma już tyle lat, że wypadałoby aby wkońcu ustabilizowali się emocjonalnie ... puszczam sobie 4 postki na autołowy, niech mi skarpety zbierają a tu wywala i się okazuje że przerwa techniczna we wtorek ? Co to jakaś loteria ? Były w środy, ostatnio w czwartek, teraz wtorek może następny tydzień to będzie sobota + niedziela ?

• przedmiotów nie przełożysz w EQ
    • otwierasz skrzynkę pocztową i nie da się jej otworzyć w ogóle (po relogu jo)
    • chodzą auto łowy i chcesz inną platformę włączyć to bug że obecna gra nie jest zakończona
    • logowanie trwa wieki

Art czy taki Grudzień zamierza sprezentować nam GF ? Udźwigniesz tą krytykę czy spływa to po Tobie? (w końcu jesteś tu tarczą antyrakietową z ramienia GF )

+ wspaniała nowość pt "Gra nie jest obecnie dla ciebie dostępna. Skontaktuj się z supportem." .. Ludzie grać nie mogą, boty mają się lepiej niż kiedykolwiek. Art czy wkońcu coś z tym zrobicie ?!?! Dawniej nie było platform wpisywało się normalnie login hasło - nie było tyle cyrku i tylu błędów. Oni tam nie wiedzą, że najprostsze rozwiązania są zawsze najlepsze ?

Mi osobiście najbardziej przypadła do gustu najnowsza nowość w kategorii bugów: blokowanie eq i brak możliwości łączenia/przesuwania itemów ... po kilkukrotnym przelogowaniu się naprawia ale jak ktoś będzie miał pecha będąc w DC lub innej mapie specjalnej i akurat załapie bug, który przenosi postać do m1 to współczuję :D

WSPANIAŁE ZMIANY ( KOMBO DOTYCHCZASOWYCH)

• Logowanie trwa wieki - bazar, sklepy offline, dalej problem nie jest rozwiązany
    • Ruletka podczas wyboru postaci z danego konta, logują się postacie w cały świat tylko nie ta którą wybieramy
    • po 2 -3 platformach nie można się wylogować z danego konta na platformie a jedyne rozwiązanie to wylogować wszystkie metiny i zamknąć GF z procesów ( wspaniała opcja podczas odbierania kalendarza na wielu platformach)
    • po zalogowaniu +/- 10 różnych platform wyskakuje blokada i nie można logować ani starych ani nowych platform ( wspaniała opcja podczas odbierania kalendarza na wielu platformach)
    • boty są dosłownie WSZĘDZIE

a wy gf (specjalnie z małej litery, tak to brak szacunku bo was nie szanuję) dajecie księgi peta wszelkiej maści w kuriozalnych cenach szukając januszy na wszystkim na czym się tylko da. Art jakaś refleksja na temat tego całego cyrku który się tu odjaniepawla ? Ta gra to jeden wielki cyrk i bug

Dokładnie utrudnienia dla graczy z każdej strony a boty się mają chyba lepiej niż kiedykolwiek .. ostatnio jakiś bociarz się śmiał ze mnie że moge sobie zgłaszać i tak o tej porze (była 23) nikt mu nic nie zrobi, i sobie szalał po v1 big spocie ..ostatnio nawet na sohan widuje boty to jest dramat przez duże D !

Zamiast głupich i niezrozumiałych komunikatów - podać czas jaki pozostał do czytania ku/kamyka bo jeśli u biologa można było to czemu w tym przypadku musi to być wieczna niewiadoma ?

Nie zapomniało się komu znów eventu uruchomić ? Bo trochę metków nazbijałem w godzinach 16-20 i ani jednej przepustki .. Dodatkowo jest ten exp+200% i drop+50% nie powinien już od dobrych 20h38min być wyłączony ?

Z tego co wiem, były problemy z platformą, ale nie trwały zbyt długo, ponieważ w miarę szybko zostało wszystko naprawione.

Zdajemy sobie sprawę, że wieczorami logowanie do gry trwa zbyt długo. Odpowiedni dział firmy też o tym wie. Pozostało nam tylko czekać, jak coś w tym kierunku się zmieni. Nam też zależy na tym, aby gra działała sprawnie.

Nie prawda, problemy z platformą występowały i występują do teraz nieprzerwalnie.

Art jeśli czytasz komentarze to szepnij proszę do wydawcy gry taki pomysł, aby ograniczyli w sposób logiczny ilość sklepów na dany kanał, w odniesieniu do średniej ilości sklepów z ch1 i ch2 .. Obecnie wszyscy napierają na ch1 i przeważnie kanał jest pełny i nie idzie zalogować ...

Ja jestem zwolennikiem wspólnej mapy do handlu bo nie trzeba biegać po królestwach. Jedyne co muszą zrobić to poprawić wizualnie mapę + wprowadzić jakieś ograniczenia, aby nie było na ch1 tak potężnej ilości sklepów, które generują lagi.