Posts by Zamisis

Nie pierwsza osoba. Przy zeszłorocznych marcowych blokadach też ludzie pisali do ECK.

A to przepraszam i cofam. A przy okazji, ECK - to Europejskie Centrum Konsumenckie... może warto też pofatygować się do rzecznika praw konsumenta, który ma siedzibę w każdym mieście ? W świetle prawa, po pobraniu gry i zaakceptowaniu regulaminu - wszystkich wiąże umowa i jesteśmy konsumentami - pamiętajcie nawet Ci, którzy nie zainwestowali grosza, w tym przypadku inwestycją jest czas oraz wpływ na popularność produktu (gry).

Szacunek, pierwsza osoba która nie daje sobie pluć w twarz i pisze do rzecznika praw konsumenta :) Mnie osobiście nigdy nie dotknął jeszcze niesłuszny ban ale znam osobę która też ostatnio wyłapała na koncie stricte pod medale ...

Rozumiem, że serwer jest zablokowany dla nowych kont, ale dlaczego gracze którzy mają już swoje platformy nie mogą zakładać nowych kont ? Zamiast walić bany na całe platformy gdzie ktoś bocił i zrobić blokade zakładania nowych platform to normalni gracze jak zwykle są beneficjentami czyiś grzechów i jeszcze czyjegoś braku logicznego myślenia ....

Ładny opis aktualizacji, bardzo duża lista błędów, które zostaną naprawione ale ... czy ja oraz inni gracze się doczekamy naprawy platformy, wywalania po otworzeniu depo, czy błędu związanego z wyborem właściwej postaci (wywalanie z lokacji do m1) ??

Nadal istnieje wiele bugów, o których GF się dowie po kilku miesiącach albo latach. Kwestia tego, kto je zna i czy lubi się chwalić

Zejście z konia cyk *click*, zejście z konia cyk *click* ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to kwestia czasu aż Ci co je znają się któregoś dnia obudzą, zdziwią się i będą na forum wylewać żale ... regulamin chyba jasno mówi, że za świadome wykorzystywanie błędów gry jest ban :)

Podziwiam ludzi którzy w kontekście Metina, płaczą za lepszą grafiką ... a później będą płakać że "dawniej to chociaż można było grać a teraz ..."

Czy planowane jest w najbliższym czsie dodanie do IS itemu który umożlwia normalną grę bez następujących utrudnień:

-bug depo

-bug wybierania postaci

-bug platformy

-limit logowanych platform

????

Mogę jedynie powiedzieć, że temat jest obecnie wałkowany u Webzen. Oby tylko producent znalazł w miarę szybko rozwiązanie tego problemu.

A temat platform też jest wałkowany ? Ciągłe problemy z wylogowaniem lub ten ich wymysł, że można logować ograniczoną ilość kont GF i jest blokada? Napisałem jakiś czas temu na support, że skoro jestem dyskryminowany bo nie mogę logować kiedy chcę wszystkich kont to niech mi połączą te konta w jedną platformę bo chcę grać wkońcu normalnie. Jaka odpowiedź ? Nie ma takiej możliwości ...

po co zgłaszać skoro SYSTEM niby wyszukuje te osoby sam. Jakoś nie mam pozytywnych odczuć do supportu, albo dostajesz regułkę kopiuj wklej, albo ci napiszą że masz za dużo platform albo nie zbanują gościa, który groził ci śmiercią i opisywał proces poćwiartowania twojego ciała także NIE NIE PISZE TAM. System miał sam wyłapywać bociarzy a z tego co widzę są banowane losowe osoby a boty dalej hulają

Sam to sobie możesz wykopać dół i się w nim zakopać. Zadziwiające jest że ludzie płaczą na boty a potrafią mijać je przez kilka dni nie robiąc z tym nic. Ja jak mijam bota zatrzymuję się, sprawdzam nick i walę zgłoszenie na support.

A groźby pozbawienia życia podlegają pod kodeks karny więc powinieneś iść złożyć zawiadomienie na policję. Ale skoro tobie nie chce się zrobić zgłoszenia trwającego góra 5min to gdzie tam się pofatygujesz na komisariat.

mnie zastanawia tylko jedno. Art w wyjaśnieniach dotyczących fali blokad i odblokowań było wyjaśnienie że cheat bloker ma za zadanie teraz NA BIEŻĄCO blokować boty a ja 2-3 dni jeżdzę obok nich i te same nicki, w każdym m1, m2 i uż nawet w v2 boty jeżdżą na manu bez animacji uderzenia mieczami całe spoty kasują więc to jakaś ściema z tym banowaniem na bieżąco ?

A mnie ciekawi czy tak mijasz je 2-3 dni i mijasz i zgłosiłeś na support ? Bo jeśli nie to jesteś dobry agent ...

Skoro jest teraz podatek od tobołka 3% i nie można bez strat przekładać yangów a zamiana 100kk na 1w zżera 3kk to może wypadałoby dać nowe sztabki u dozorcy ? Np platynowe 20kk/50kk tylko o logicznych prowizjach analogicznie do tych 1/2kk czyli dla tej 20kk - 200k, dla tej 50kk - 500k. To byłaby rekompensata i też furtka w handlowaniu między graczami gdzie 1won nie jest podzielny a na handlu można dać max 10kk.

Zalogować się w godzinach popołudniowych to jakaś loteria. Jednego dnia bez problemu , kolejnego nie ma szans ....

Problemy z logowaniem, masa błędów od x czasu nie naprawianych ale IS hula aż miło ... tam praktycznie błędy nie występują ..

Raczej na bardzo długo. Przez natłok botów i sklepów serwery padały. Nie mam pojęcia jak teraz wygląda logowanie do gry. Czy łączy raz dwa lub czeka się 15 minut aż połączy.

Bo ludzie widzą i nie chce im się zgłaszać botów. A boty przecież idzie łatwo odróżnić (widać gołym okiem jak moby padają zanim dojdzie do nich postać).

A z tymi nowymi kontami to też tak nie powinno być, gracz który ma na platformie np aktywne 2-3 konta i jego aktywność nie jest sezonowa (eventowa) tylko na podstawie logowań można uznać, że gra systematycznie powinien móc mieć możliwość założenia nowego konta w obrębie platformy.

Co chwile trzeba rzucać okiem na autołowy i zbugowane poprawiać .. nic w tej grze nie może być normalne. Ja zdejmuje łuk - zakładam ponownie, czasem ubieram sztylety i zbijam 1 moba i dopiero odpalam na nowo autołowy.

Witam, rozumiem że trwa "walka" z różnymi formami nielegalnych działań ale pytam się dlaczego ja i inni uczciwi gracze mamy być beneficjentami tych utrudnień tylko i wyłącznie z powodu posiadania kont na różnych platformach ?! Wiele osób zgłaszało znaną dolegliwość pt "Ta gra nie jest dla ciebie dostępna. Zgłoś się na support" - parafrazuję .. Jestem zmuszony przez to logować konta na raty - dobra jakoś się żyło. Od +/- 2 tygodni wieczne problemy z logowaniem i wylogowaniem platformy. Gdy klient X jest uruchomiony, a zaloguję platformę z klientem Y, klient X przy zmianie kanału zostaje wyrzucony do Windows'a, a ponowne logowania "nabijają" pierwszy problem z ograniczeniem logowania klientów na różnych platformach.

Mnie już to męczy, czy jest możliwość połączyć kilka platform w jedną ? Bo rozumiem, że to wszystko nie są błędy lecz celowe "udogodnienia" aby graczy zmusić do gry na jednej platformie.

Pojawiło mi się dokładnie to samo i u mnie... najpierw przestała gra działać a po tym pojawiły się właśnie tureckie serwery...

Jako gracze każdy by chciał aby nie było botów w grze ale czego my oczekujemy jak oni nawet własnego clienta nie potrafią ogarnąć...

Ja straciłem 2h i wywaliłem wszystko i zainstalowałem grę na nowo .. bo innej rady nie było.

Do 90lv gra bardzo wielu graczy, mogliby "reaktywować" las duchów i dać nowy drop z metków 75-80, rękawice/pele/pd. Odciążyłoby to red las.. To jest strasznie nieracjonalne, że graczy poniżej 90 poziomu jest ok 60% całej społeczności gry i dla tych wszystkich graczy przypada wyłącznie red las, żeby wydropić sobie rękawicę, gdzie dla graczy 90+ aż 6 map.

1. Od 115lvl na randze minusowej nie wypadają z nas przedmioty

2. Możliwość wyjścia z polimorfi w każdym momencie (obok sklepiku premium dodać ikonę marmura, po kliknięciu w niego wyskakuje komunikat aby potwierdzić czy faktycznie chcemy wyjść z polimorfii)

3. Dodać 2 legendarne bossy (1 zaklęty las, 2 na innej mapie) które trzeba by było zbijać w 4-6 osób (wkońcu ludzie EQ PVP by robili) natomiast drop byłby następujący : Rytualny Kamień, Kupon 50-100SM, Magiczny kamień, Księżycowy Kamień, Szarfa 10% i dużo śmieci. Jeden respiłby się 8h (lepszy drop), drugi co 4h.

Jest takie coś jak pergaminy służące do powiązania eq i Ci nie wypadnie. Dawniej tego nie było każdy się pilnował i miał emocje na wodzy, teraz by chcieli ubijać na wolnym bez konsekwencji czy to spadku rangi czy blokowania eq. A może na czas eventów taki 115lv powinien iść na właściwe dropowisko a nie v3 czy lord małp ?:)

Teraz przy otwieraniu dozo, dostajemy wiadomość na PW od "nikogo".
    Czy ktoś już tego doświadczył :D ? Miga pusta koperta bez podpisu od kogo, ale nie uchwyciłem tego na ss.
    N2Xk4wR.png

Ps. Z tym dozorcą to chyba nigdy sobie nie poradzą, co aktualizacja to dozorca coraz więcej psikusów wymyśla... począwszy od wywalenie klienta, po znikające itemki do pustych wiadomości :thumbsup:

Wolałbym dostać wiadomość od "nikogo" niż po otwarciu depo ma mnie wywalać lub otwierać depo gdzie kilka itemów jest niewidocznych i trzeba otwierać ponownie i liczyć na fart że nie wyrzuci gry :)

Ranamori obawiam się, że prawdziwego powodu tych banów nie dowiemy się. Nie mogą przecież napisać, że przepraszamy ale nasz program blokujący nie był do końca sprawdzony i normalne zachowania gracza potraktował jako coś niedozwolonego, lub sorry ale wystarczająco długo grałeś (-aś) na naszym serwerze nie wpłacając na IS, a my darmozjadów nie będziemy trzymać bo przecież f2p to tylko reklama, a liczą się tylko gracze wpłacający na grę, lub po prostu MEA CULPA to nie w ich stylu.

Gościu skończ z tą popapraną retoryką, że ci co ładują w IS są lepiej traktowani bo to pokazuje jakim jesteś i... (nie kończę epitetu każdy rozgarnięty wie o co chodzi). Wystarczy popatrzeć chociażby na kupony SM, jak się rozchodzą, jak ten mechanizm działa i chociażby to jest zaprzeczeniem twoich bredni.

Nic kasuje wszystko bo mnie zaraz szlag trafi, w panelu sterowania nie da się usunąć bez logowania, w logowaniu nie działają pasy chyba bez ccleaner'a się nie obędzie i ponownej instalacji ;/

Klikasz na nazwe konta i na gorze masz regon gry. W Cliencie GFu

Problem w tym że mam tam ustawione Polska (wschód) .. widzę w panelu sterowania że mam 2 klienty pl-PL i tr-TR .. nie mam pojęcia skąd mi się ten turecki wepchnął