Posts by Zamisis

Przydałoby się kilka ulepszeń platformy:

- opcja łączenia platform (czyli dodanie wszystkich kont z platformy X do platformy Y)

- możliwość tworzenia etykiet/tagów, które pozwalałby na filtrowanie/sortowanie kont w obrębie platformy wg uznania gracza

Witam,

chciałbym sobie znowu pograć w metina. Czy jesteście w stanie określić, który serwer będzie najlepiej zaludniony i w miarę przyjazny pod względem cen i dostępu przedmiotów/ulepszaczy na rynku? na Polskim serwerze mam bodego 75 lvl z średnim wyposażeniem. Na innych serwerach byłby start od 0.

Na Polsce jest dużo itemów, gorzej z zaludnieniem gdy nie ma eventów. Co się tyczy IS to odkąd są kupony i można kupować SM na shopie to nie musisz wydać ani grosza. Najbardziej ekonomicznie jakbyś kupił rękawice na 30dni (to koszt ok 5w bo potrzeba niecałe 100sm) ale ma to sens jeśli:

1) Masz konto gdzie znajduje się 5x minimum 30lvl pod drop corów

2) Posiadasz rękawice dostępną z poziomu gry (metek / szkata)

Przeciwnie nie będzie zbyt kolorowo, drop corów może być frustrujący, przez co stopa zwrotu kiepska.

PS. Ten 75lv może się okazać dobrym punktem wejściowym, aby zdobyć rękawiczki w red lesie, a też możesz nim podropić cory w DC.

Proponuję nową opcję przywiązania przedmiotu: przedmiot dostaje nowy atrybut w postaci nicku postaci-właściciela i tylko ten właściciel może odwiązać taki przedmiot.
    Przedmiot można tradeować przez handel ze znajomymi(!), może wypaść przez - rangę i wtedy traci atrybut właściciela, czas do odwiązania 0-3d.
    Ewentualnie jak powyżej tyle, że możliwość handlu z każdym pod warunkiem, że będzie możliwość "wezwania" przedmiotu na naszą skrzynkę pocztową - problem złodziei podszywających się pod znajomych wyeliminowany, a osoby realnie chcące sprzedać item najpierw go odwiążą.
    Niektórzy mają kilka postaci pomiędzy którymi przerzucają eq i czasem trafi się jakiś gagatek klikający handel z nami przez co możemy utracić eq - rozwiązanie może by nie zmniejszało szansy na taką sytuację, ale rozwiązywałoby konsekwencje przekazania komuś itemu przypadkiem.

Może będziesz zdziwiony ale teraz też przedmiot może zostać odwiązany wyłącznie przez właściciela :) :)[CIACH]

Moderator Canhide:
    Usunąłem zbędną treść.

Gdy kamienie duchowe byly warte 1,5kkk lecialy jedynie z ksiegi misji expert wykonywanych w lesie. Jak juz byl drop kamieni z metkow to nie byly juz tyle warte

Może nie 1,5kkk ale 1kkk tak i leciały z metków. Jeśli wtedy nie grałeś to łaskawie się nie wypowiadaj.

Skoro ja(i miliony ludzi na świecie) mogę pracować w nocy, to chyba ktoś z GF też może? Czasem? Kiedy jest to wymagane? Pytanie retoryczne to było.

Sobota 13 godzina to nie jest najlepszy czas na takie wydarzenia.

Możliwe, że dysponują danymi, z których wynika, że ułamek graczy, który ich utrzymuje poprzez dotacje w formie ładowania hajsu w IS - gra właśnie w nocy. Wtedy logiczne wydają się takie godziny przerw a nie inne.

Cudownie przerwa w sobotę kiedy większość graczy ma najwięcej czasu na grę ..

Art proszę tam przekazać osobie decyzyjnej że jak chce bardziej poirytować graczy to proponuję w jakieś święta np Boże Narodzenie, zrobić przerwę techniczną po 8h przez 2dni :)

Po co tak, moze odrazu niech dadza te Kd duszy +9 (jak na szkle sie pokazuja w spisie i te nowe rodzaje kamieni) rowniez po co to sztuczne nabijanie kasy dac odrazu caly asortyment ::P:crazy::crazy::crazy::crazy:

po to aby nie trzeba było robić 2-3 szt broni tylko mieć jedną .. Biedacy mają 3 zbroje, każdą z innym abs a jak kogoś stać to ma wszystko w jednym, proste.

A może tak przydałaby się rewolucja w zakresie kamieni dusz ?

Dwa nowe przedmioty, których proces wytworzenia byłby drogi i wymagający:

1) Fuzja kd ( powoduje połączenie dwóch kd+4 w jednen specjalny kamyk np woj i sura --> tworzy nowy kamyk który daje +25 silny woj i sura)

2) Wzmocnienie kd (boost dla kd+4, który podnosi wartość kd np silny na z 25% na 35%, moba z 8% na 12% itp)

*w jednym przedmiocie można włożyć kamień wzmocniony oraz kamień fuzji pod warunkiem że bonusy nie są powielone np wzmoconiony wojownika (dający 35% silny woj) nie może być włożony do broni gdzie jest już włożony fuzji woj-ninja ...

Każdy może wbić 90 poziom aby było łatwiej zdobyć określone przedmioty. Na mapach 90+, również jest resp co 1h tyle, że jest wszystkiego więcej (po 4 czy 6 metiny na mapę) + dodatkowo wiele bossów. Red las dlatego jest popularny bo jest jedynym źródłem rękawiczki, do momentu osiągnięcia 90 poziomu i NIECH TAK ZOSTANIE !

Ktoś ogarnia te rejestracje na polsce? Chciałem stworzyć 4 konta, udało mi się 3 a 4 jeszcze nie bo błąd. Wcześniej też 2 dni czekałem

zakładanie nowego konta to nie jest to samo co otwarcie serwera, robiąc nowe konto nie deklarujesz na jakim serwerze będziesz grał, a to odbywa się dopiero po pierwszym uruchomieniu klienta ;) Ale mogliby łaskawie poinformować dlaczego są te dziwne ograniczenia, chociaż to nie powinno nikogo dziwić bo sami są ograniczeni.

Aby pobudzić serwer do życia należałoby dać nowym graczom, coś co sprawi że ich start będzie przyjemniejszy, a zarazem to coś nie może być wykorzystywane przez starych graczy do alternatywnego zarobku.

Proponuję aby nowy gracz dostał misję na zdobycie:

-po osiągnięciu 30 poziomu, pierścienia doświadczenia (taki z IS) na 30d

-po osiągnięciu 40 poziomu, rękawicę złodzieja oraz trzecią rękę na 30d

-po osiągnięciu 60 poziomu, rękawicę złodzieja, trzecią rękę oraz powiększony magazyn na 30d

*po osiągnięciu X poziomu, dostaje X rękawic (takich z red lasu)

Wszystko do zdobycia poprzez wykonanie questa lub szeregu questów tak aby nie była to nagroda automatyczna.

Nowy gracz, który wbije szybciej lvl oraz wydropi więcej, przez co zarobi więcej - będzie mógł sobie pozwolić szybciej na kupno eq, które ostatnio zalega bo nie ma popytu.

Jak wy to robicie, że możecie zakładać konta? Ja ani jednego nie mogłem założyć. Nawet na platformach gdzie mam uwierzytelnianie.

Pewnie tyle kont ludzie sobie dorzucali że im coś padło. Bo dziwne że 4 konta założyłem i już 5-go nie mogłem i nadal nie mogę. Co ciekawe nowe konta nie wymagają uwierzytelniania (nowe na starych platformach, nie wiem jak to wygląda na nowo założonej platformie, ale powinni tam narzucić z uwagi na boty).

Działa zakładanie kont ? W okolicach godziny 12 założyłem sobie 4 konta na mojej platformie, chciałem założyć kolejne aby mieć parzystą liczbę i błąd.

Proponuję aby przedmioty, które mają ograniczony czas trwania i czas ucieka niezależnie czy przedmiot jest używany, czy nie - aby miały wprowadzoną nową wartość pt "termin", a czas trwania zaczynał się odliczać od pierwszego założenia/użycia.

Przykład:

Pierścień Radości [czas trwania: 2h, termin: 7dni]

Bo co to za "nagroda czy prezent" kiedy kliknę i czas zaczyna się odliczać - a ja nie mam w tym momencie czasu na grę. To tak jakby iść do kogoś na urodziny, dać czekoladki i powiedzieć jedz bo za 30min, wylądują w kiblu.

A ja to uważam że należałoby dać ograniczenie do max 30lvl na wstęp do m1 i m2. Człowiek sobie bije metina 25lv i biega 10lv czempin z chunjo i zabija. Albo chcę zdobyć w m2, wierzchowca a biega [CIACH] 75lv i wybija Best Kapitana. Patologia !

Moderator Canhide:
    Usunąłem zbędną treść.

Brak autoryzacji karty podczas płatności ITEM SHOP. Chciałem doładować za 20zł bo rekawica złodzieja a wyskakuje błąd brak autryzacji karty, hajs na koncie jest, płacone tą kartą było wcześniej i wpisuje dobrze, o co chodzi?

Przy tak wysokiej inflacji z 20zł im nic prawie nie zostanie, spróbuj załadować za 200-500zł.

Czytając takie komcie, trochę się śmieję. To trzeba brać na logikę. Ten kto zarządza tą grą dobrze liczy forsę, która wpada za zakupy SM i do czasu jak bilans będzie na plus to nic nie będzie zmienione (na chłopski rozum jak zarabiasz to nie ubijasz kury znoszącej złote jajca). Na PLu jest grupa ludzi co utopiła masę forsy w postaciach i to oni są za tym aby nie otwierać serwera i pasuje im to, że nie ma biletów, bo zarabiają na wonach i chcą wyjąć siano, które wtopili. Wg mnie tu nic się nie zmieni jeszcze dłuuuugi czas.

To co napisałeś jest sprzeczne z logiką.

Serwer Polska:

1) Otworzyć dla nowych graczy, bo lepiej użerać się z botami niż "umrzeć z głodu" a niebawem taki los nas czeka na bazarze, bez nowych graczy

2) Pobudzenie serwera eventami