Posts by SITO

Mówiłem, że poprawnie i jestem tego absolutnie pewny na 100%

Mam nadzieje, że jutro już dostanę odpowiedź od supportu i sprawa się rozwiąże. Przeinstalowywałem gameforge'a od zera bo na innym pc u kolegi daje rade się zalogować na konto i postać bez problemowo. U mnie nawet po reinstalu nic nie daje...

Dlaczego klient nie chce mnie w ogóle zalogować? logowałem się przez google bo było tak szybciej a nagle nie otwiera mi klient nawet przeglądarki.. wpisując loginy i hasła w gameforgu wyskakuje niepoprawne dane logowania co jest niemożliwe bo na żadnym koncie nie daje rady próbowałem też zmienić hasło zmieniłem i to samo. Napisałem do supportu ale ciągle nikt nie odpisuje... ten klient to jest jedna wielka porażka... co mam zrobić ?

Jeżeli jesteś ekstra cierpliwy - czemu nie... nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś sobie wbijał jak lubisz. Natomiast jeżeli mowa o tempie ewolucji postaci to raczej ja bym dostał szału. Kilka h tygodniowo to praktycznie nic i nie wyobrażam sobie tak grać na globalu. Praktycznie nic nie zdążysz zrobić wchodząc na chwilę do gry. Pozdro

Czesc, chciałbym sobie zrobić zapasowe konto gdyby w przyszłości była kolejka zamknięta do serwera Polska. W związku z tym chciałem zapytać, czy jeżeli sobie zrobię takie konto i po prostu po utworzeniu wejdę na polske do wyboru królestwa ale postaci nie zrobię i się wyloguje to po zamknięciu serwerów będę miał dostęp ? Teoretycznie byłem już zalogowany na serwerze w oknie wyboru postaci więc wydaje mi się że to wystarczająco ale wolę się upewnić.

Siemasz, mam takie nurtujące mnie pytanie bo wiem, że zmianki te z B nie mixują maxów tak?, zwykłe bez B mogą zmixować maxy i nie tylko te z ISU ale też z eventów itp. To jak jest z zielonymi? Czy na zielonych zmiankach może mi wpaść max ? jak nie to jak to działa dokładniej.

Nie ma takiej opcji, odkąd jest metin2 na steam na supporcie Ci tylko odpiszą " JESZCZE nie ma takiej możliwości " Prawdopodobnie nigdy nie będzie bo wiemy, że administracja Metina nigdy nie robi nic co pomaga zwykłym graczom w podstawowych rzeczach ale cóż :P

Bardzo wam dziękuje za pomoc. Wszedłem w aktualnym stanie do groty kiedyś sprawdzić, jak mi będzie szło ale jak zobaczyłem, że 2 grupki mnie zabijają aktualnie to zwątpiłem. Skoro mówicie, że 90% wystarczy śmiało na expienie bez buffa to bardzo mnie to cieszy, bo z samego kostiumu zdobędę 30% więc praktycznie z aktualnym eq to dam radę osiągnąć, granat ogarnę w takim razie ten mat +4.

Powiedzcie mi jeszcze czy wiadomo do kiedy będą aktualne oferty z tymi kostiumami w isie ? Jeszcze nie chciałbym iść expić od razu a teraz widzę, że góra dół na tydzień to koszt 100sm więc 4 wony. Fajnie by było gdyby to jeszcze się ustało przez jakiś czas.

Na talizmanach się nie znam całkowicie, z alchemią ogarnę dziękuje za porady powiedzcie mi - opłacalniejszy będzie ten talizman? jak tak to jakie bony szukać? Kostium postaram się zakupić póki jest nakładka w IS'ie ogarnę na kupon jakiś i tak dalej. Teraz najważniejsze, jaki na moim etapie rozwoju będzie najefektywniejszy zarobek ? Co polecacie ?

Niestety.. Nie rozumiem cały czas dlaczego nie usprawnią shopów do wersji offline choć i tak była by pewnie płatna jako premium a nie mówiąc już o dodatkowym eq jak na niektórych serwerach, gdzie cały drop ulepszaczy, ku, kd jest segregowany automatycznie w oddzielnym okienku ekwipunku :)

Cześć, zacznę od tego, że jest to najwyższy poziom jaki kiedykolwiek wbiłem w Metinie i etap gry którego nie doświadczałem więc bardzo mało wiem. Chciałbym prosić bardziej doświadczonych graczy o pomoc i ukierunkowanie mojej gry w tym momencie bo jestem szczerze zdezorientowany jeżeli chodzi o etap z grotą. Najpierw wam opiszę mojego bodego a potem miałbym kilka pytań.

Staty : Full wit, siła, reszta w zręczność

Skille : Aura P, Berek M7, wir M6, szarża M5 ( aurę zwojowałem w miarę możliwości, a resztę sobię czytam na spokojnie )

Biolog : Aktualnie mam do oddania jeszcze 6 pamiątek, oddaje codziennie natomiast po biologu możecie stwierdzić, że woj jest dość świeży bo troszkę pośpiesznie ją wyexpiłem dlatego teraz zastanawiam się czy będę mógł wszystko nadrobić.

EQ :

Stal +9 1k pż, 10 błyski, 3 do pż, 6 strzały - KD defa, speeda, uchylenia +4

Truta +9 31śr, 20 diabły, 6 mistyki, 10 zwierzęta - KD potwora, śmierci, penetry +4

Maska Strachu +9 5 otrucie, 20 diabły, 10 orki, 6 zwierzęta, 6 błyski

Sokola Tarcza +9 5 luda, 6 diabły, nno, 10blok, 6 dt

Drewniane Buty +9 1500pż, 3 kryt, 6 miecze, 6 dzwony, 5 spowolnienie

Bransol. Z niebiań łez +2 ( próbuję ją wykuć bo udało mi się ją zmixować zmiankami ze skrzyni na 70 lvl ) 1500pż, 10 diabły, 10 błyskawice, 6 zwierzęta, 4 orki

Ebonitowe Kolczyki +9 20 diabły, 10 strzały, 6 orki, 6 zwierzęta, 4 mistyki

Miedziany Naszyjnik 1500pż, 5 kryt, 6 strzały, Regeneracja Pż i Pe 20%

Podsumowując EQ na błyski mam 46% a na diabły 76% i wiem, że to nie za wiele na grotę dlatego dopiero niedawno wyexpiłem buffa do 75 poziomu i czytam na nim skille Aktualnie ma błogo M5, Pomoc M4 i Odbicie M4. Zbieram też na eq z intem bo ma tylko błogo 26%.

Teraz zaczynają się dla mnie schody - alchemia. Nic dosłownie nie mam z alchemii, jestem goły.

Krótko mowiąć, jedyne co zrobiłem to te eq na ten moment i chciałbym się od was dowiedzieć, co byście na moim miejscu robili oraz w jaki sposób zarabiali na tę alchemię oraz co poprawić z ekwipunku. Czy starczy mi ono na grote, jeżeli tak to co innego muszę dołożyć do tej postaci aby dawała sobię spokojnie radę. Na pewno wiem, że czeka mnie czas wstrzymania dopóki nie nadgonię biologa ale za ten czas chciałbym zarobić na coś więcej. Aktualnie staram się kombinować, coś tam kupię i sprzedam wykuje jakieś eq na +9 i sprzedaje czyste no niby jakiś zarobek jest ale tak naprawdę widząc ceny legendarnych choćby alchemii no jest to niewiele. Wiem, że strasznie namieszałem z tymi pytaniami ale chciałbym jak najwięcej się dowiedzieć, dlatego proszę o wytłumaczenie dla takiego laika jak ja i bardzo dziękuje za każdą pomoc.

Napiszcie również, jeżeli potrzeba jeszcze jakichś informacji na temat postaci oczywiście dodam.

Pozdrówki!

Dobra to ja już nie wiem czy mam na co liczyć czy nie . Czekam na ten support...

@Edit

Pojawiła się odpowiedź od supportu, podobno team nie ma takich uprawnień w grze...

Wróciłem do gry sporo dalej niż miesiąc po fuzji. Po prostu miałem przerwę i nie grałem ani nie śledziłem tego więc nie wiedziałem. No nic mam nadzieje, że się uda jeszcze bo szkoda mi czasu poświęconego na to a administracja może będzie wyrozumiała.

Witam. Z góry napiszę, że napisałem do supportu zgłoszenia pierwsze już 2 dni temu. Mam problem ze skrzyniami ucznia, mam dość stare konta ale na nich były kiedyś skrzynki ucznia przed fuzją wiadomo. Po fuzji nie odbierałem u strażnika ani nigdzie ich nie miałem. Wyexpiłem na pewniaka postacie do 40 lvla bo myślałem, że będą u strażnika miejskiego a na jednym koncie zobaczyłem obok radaru wiadomość od GM'a i że mam do odebrania przedmiot w skrzynce pocztowej więc byłem pewny że to skrzynia ucznia bo co innego. Wyszedłem z v2 a tu wiadomość zniknęła. U strażnika miejskiego, na żadnym koncie nie mogę ich odebrać bo piszę, że odebrano a tak nie było. W depo szukałem i wszystkich możliwych miejscach. Czy jest szansa, że odzyskam te skrzynie? szkoda mi czasu na wyexpione postacie a support ciągle nie odpisuje. W ogóle dlaczego ta wiadomość mi zniknęła? Mogłem odebrać przed expieniem ale nie spodziewałem się czegoś takiego w ogóle.