Posts by KartonowyGips

  Art czy to jest jakiś nie śmieszny zart że ty informujesz graczy mintaki 3 dni przed końcem serwera że nie można przenieść siły tygrysa?. Chłopie nie było żadnych wytycznych co do itemow które można zabrać ( na początku serwera). To jest śmieszne co wy robicie. :w00t::w00t::w00t:

  Witam. Dzisiaj około 19 dropilem zmianki z metinow i w pewnym momencie zmieniłem kanał. Po wylogowaniu nie mogę się zalogować, i pokazuje mi się komunikat "Wystąpił błąd. Skontaktuj się z supportem". Dodam jeszcze że nigdy takiego czegoś nie miałem. Dzięki za odpowiedzi :P

  No i witam w kolejnej serii pytań w kwestii mintaki. Mam dwa pytania. A mianowicie:

  -czy yangi też się przenoszą po ukończeniu 10 wyzwań?

  -czy założona Szata aury i szarfa też się przenosi?


  Dzieki za odpowiedzi od administracji, jeśli takowe się znajdą, chodziaz nie liczę na to. :)

  Jak wiadomo GF znowu dało to czym niektóre kobiety wyjątkowo fajnie trzęsą ;) Wszedł bug dzieki któremu mozną było nawet nie, że kopiować ale tworzyć nowe itemy +9 poprzez używanie zwoju kamienia dusz ( czy jak on tam się nazywa do wcyiągania kd) w biżuterii gdzie leciały przetopy. Około miesiąca to trwało bo weszło razem ( prawdopodobnie) z aktualizacją battle royal. Kto się nachapał to się nachapał, kto kupił zbugowy przedmiot nawet nieświaodmie to pewnie dostanie bana a było ich sporo i po dobrych cenach ;D A moje pytanie brzmi... Będzie event rybacki za to, że jest teraz przerwa techniczna i nei moge połowić raczków? :)

  Heksagonalne szkatułki na 2h rozwiążą sprawę?

  Sa 2 rodzaje insygni, jedne z podobiznami bossow zodiakow i je wymieniasz na czerwone pudełka zodiaku przeciągając je na mnicha na swiatyni zodiaku oraz insygnie "niebieskie" ktore wymieniasz na niebieskie pudełka zodiaku, ale ich sie nie oplaca kupowac, chyba ze chcesz zbroje zodiaku ulepszac, jesli nie to kupuj tylko te na czerwone pudełka.

  Dzieki wielkie :)

  Kiedyś o to pytałem i podobno zalicza tylko misje główne, a wiec trzeba wbić ponad 90 poziom aby to zrobić...

  Trochę mnie to martwi bo skończyło się wyzwanie z zabiciem bossów a nowe wyzwanie się nie pojawiło i ciekawi mnie kiedy i czy w ogóle się pojawi -.-

  Nie ma nawet 50 misji glownych więc napewno nie.

  Nic nie wiadomo. Na ten moment nikt nie zdaży zrobić tej misji, bo nie da się jej odebrać. 0 informacji, nawet sam Art nic nie wie.

  Wszystkie porady które są powyżej możesz wyrzucić do kosza. Teraz masz event okey. Drop 35 z aurą p i berkiem g1 i ruiben to idealna postać pod v3 na karty. Wystarczy ubrać około 70-80% odporności na ogień, talizman z 20-30 insekty + 4-5% obrony, wydropic rękawice w red lesie, kupić pierścionek tajemnic w is i dropic tallie. W tydzień napewno zarobisz na lepsze eq. (dodam tylko że fajnie jakbyś się zaopatrzył w Wayne, ale nie jest to konieczne)

  Witam. Mam zamiar chodzić na zodiak. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z insygniami? Co kupować u mnicha? (Dodam tylko, że chciałbym chodzić na chena (ten na blyski) ) Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

  Było napisane w prezentacji serwera. Wyzwania będą się zmienić coś tydzień. (zauważyłem, że jak masz uruchomione podwójne logowanie to wtedy można odebrać pierwsza misję, ( dodam też że zrobię druga misję konia))

  Cześć, nie mogę odebrać prezentu za ukończona misję. Zrobiłem lvl konia i nic. Piszę za darmo, ale jest na szaro i jak najeżdżam pisze niedostępne. Jak to zrobić? Dzięki za odpowiedzi.