Posts by SzitsuBoogiem

    RUDY ani VIKING ani ATA ani SCHIZO dosłownie NIKT W IRE taak i zadne z nich nie pada tak jak ty synek xDD

    Ja eq mam 1 + wyborne pełne mityczne koło. Nie pożyczam jak demon bo nie muszę. Ja to bym chętnie zapytał żeby viking z rudym pokazali swoje koła ale nie te od rowerów :rofl::rofl:A sorry zapomniałem oni dalej robią :phatgrin: Problemem takiego rudego w tym momencie jest to że na ziemi jest niszczony bez 2 zdań to żeby włożyć szafir wyb musi włożyć z odp na szamana bo bez tego to modlitwy do boga mu nie pomogą, diaxa też chyba z tym 1 um musi podmienić zresztą cale koło no chyba że wziął od aty jak resztę ekwipunku na kredyt i teraz spłaca z meleyka


    Reasumując odp to twojego postu eq alchemia siedzą a do szczęścia brakuje podmiana 2 itemów. Co do cb to zostaje ci siedzieć na forum i szczekać bo samemu nic nie zrobisz i do niczego nie dojdziesz z wielu przyczyn dlatego nikt cię nigdy na serio nie będzie brał. Bierz się do dropu na psach/blaskach i najlepiej siedź cicho :rofl::rofl:

    co ci po tym mitycznym kole jak albo gryziesz piach no albo kolo

    no właśnie dosta.leś zgode na wypowidź? no nie temu piszesz to samo to teraz popros arixana czy mozesz zmienic temat XD

    no i płacz płacz

    Pisałeś ostatnio że nie możesz w niedzielę a jednak jak twój Pan latał na smoku pojawiłeś się i walczyłeś pinokio.


    Szkoda mi czasu tracić na leszczy co z m1 wyjść nie potrafią i latają na smokach - to jest teraz wasza potęga IRE ZOSTAŁO ZNISZCZONE

    powtórz to samo po raz enty bo nie równo się oplułeś

    Na pożegnalnej imprezie 3 muszkieterowie RUDY/SCHIZO/VIKING wlecą na smokach i 3h stracone na łapanie mixów w powietrzu

    ich jest 3 no a kilerek dalej sam jak palec no chyba ze jednak jakies zmiany w co watpie

    A pozatym jak mają być smoki to ja dziękuję 😅 Arixan niech przestanie oglądać te bajki ze smokami xd

    lepiej byc smokiem bohaterem niż baranek SHOW !!

    0bcy wiesz jaka jest rzeczywistość? Gość tylko jest mocny na forum albo w grze A w rzeczywistości ten jego pies wygląda groźniej niz on 😅😅

    ps. I kasa się umie chwalić co nie robi na mnie żadnego wrażenia xd

    to tu sie by zgadzalo bo ty tez nie robisz wrazenia ale masz duze wyobrazenia za to

    tonący brzytwy się chwyta.😊 Tak jak to Rudy pokazał na dymie . mądrzy zrozumieją. zarozumiali będę dalej szczekac...

    bez odbioru💪

    masz racje szkoda gadac sierotixie

    2 miesiace pozniej killer nie ma kolegow i i dalej brak argumentow wiec siedzcie w m1 XD

    Moderator Dua:
    połączyłem posty

    ja ci na filmie twoje niewyrabiające setki zaznaczę żeby nie było że coś na zadymie znaczysz poza bycie słupem

    Ty to się tylko do rozpro nadajesz tak jak shitsu do słupa

    milo ale fajnie logujesz sie 2 min szybciej i jeszcze slawny


    ja ci na filmie twoje niewyrabiające setki zaznaczę żeby nie było że coś na zadymie znaczysz poza bycie słupem

    Ty to się tylko do rozpro nadajesz tak jak shitsu do slupa

    mam wrazenie ze ciebie bardziej rusza twoj placz niz kogokolwiek innego no ale moge sie mylic bo słup to co moze wiedziec xD

    a ty dalej swoje rozpro logujesz wybaczyles juz sobie ?


    Moderator Neferet:
    Połączyłam posty

    Pisze to typ który 2h zadymy latał na smoku we własnym m1 bo EGO nie pozwala mu paść.


    Ty że tak powiem niby jesteś a cie nie ma. Unikasz bezpośredniej konfrontacji taki nie męski styl walki etc flagi, to uciekasz na lwa/smoka a później sekundówki sklejasz na YT żeby ludzie myśleli kim ty nie jesteś. Tyle mam do cb bo dla mnie jesteś przegrany

    EGO proponuje zapoznać się ze znaczeniem tego słowa

    Chciałeś powiedzieć twoje setki biły się za cb sam potwierdziłeś leszczu na ts3 mówiąc że klikałeś co najmniej 1 setkę na 3-5sek :rofl::rofl:Znając twoje eq to pewnie jak demon i schizo niedawno setki zamiast potek

    kolejny tydzien ból o setki? zaraz okres wakacyjny sie skonczy pojdziesz dorobic to tez se kupisz spokojnie

    fajne, fajne, arixan uczył jak robić filmy, czyli pokazać gdzie się kogoś dużo uderzyło, a gdzie nic lub sie dostawało oklep to wyciąć,

    dla przykladu: ja byłem tam cały czas, a nie ma mnie na tym filmie xd

    to tak jakbym wrzucił film z wybijania rozprochów i bufek i się podniecał dmg xd

    brakuje tylko najważniejsze części filmu, tego co się stało za 10 minut, czyli srogi łomot i ucieczka do siebie ^^

    srogi łomot xD noł koment the wallet