Posts by MyszEtolina

    Witam.
    Dziękuję za złożone oszczerstwo w moją stronę. Informuję, iż w dniu dzisiejszym otrzyma pan uzupełniającą odpowiedź w tej sprawie.
    Zgodnie z OWU (Ogólnymi Warunkami Korzystania) surowo jest zabronione:
    Art 4

    § 2 używać oprogramowania, które umożliwia eksplorację danych lub przechwytywanie lub zbieranie informacji dotyczących gier online w inny sposób,Dlatego też czuję się bardzo ośmieszony Twoją wypowiedzią jak również wymagam oficjalnych przeprosin w przeciągu 24 godzin. W przeciwnym wypadku sprawa trafi do supportu i oni zdecydują o dalszym losie

    Jednak Support zastrzega sobie możliwość rozpatrzenia sprawy do 7 dni roboczych.

    Jest to wiadomość bez AWIZO więc proszę bacznie sprawdzać swoją skrzynkę pocztową.
    Dziękuję i pozdrawiam!

    Co za typ xdd sugerowałeś że ktoś ma branse z botów po czym otrzymałeś stosowną odpowiedź i wypisujesz takie coś :thumbsup::thumbsup: chłopie wyłącz ten komputer bo Ci szkodi

    A co ma Ci napisać... Ciesz się że jeszcze utrzymuje kulturę wypowiedzi bo jak napisał Art '' Spływaj do nas zgłoszenia, które są mało precyzyjne, zdawkowe, pełne frustracji'' to sobie możesz wyobrazić jakie są to wiadomości... Nie on tworzył ten dodatek tylko ludzie z GF czy tam innego webzenu. Trzeba czekać i tyle.

    Proponuję założyć temat w którym będziemy wstawiać filmy z botami. Wydaje mi się że gm codziennie sprawdza forum więc i do tego tematu będzie zaglądał. Sądzę że to lepszy sposób na boty niż wysyłanie filmów przez ich stronkę. Co Wy na to?


    Czy ja wiem? Po co pisać na support skoro można byłoby to zrobić tu, na forum. Dodatkiem byłaby nagroda w postaci pkt (te które otrzymuje się za pomoc na forum itp). Sądzę że wielu z was zachęcałoby to do wstawiania filmów z botami w celu otrzymania tych punktów. Np mi one bardzo by się przydały bo nie mam możliwości używania marketu a tak to już mógłbym je jakoś zdobyć, bo przecież botów pełno :)


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

    Cześć. Chciałbym wybrać się na smoka lecz nie wiem jak w obecnych czasach ustawia się metiny. Proszę o pomoc.

    Eq

    DMG W METKI 22K

    29 000 hp

    talik błyskawicy +1 5 defa

    80 na błyski

    +-80 krytyk +-50 szycie

    Trucie oraz krwawienie

    Ooo i to jest to o czym napisałem wyżej :) odrazu jest atak i wyzywanie od piesków. Nie znam Sabala widziałem tylko jeden jego film wlasnie ten o aktualizacji 20.4 i chłop ma po części rację a słowa skierowane w moim kierunku z twoich ust obchodzą mnie równie mocno co spadający liść z drzewa w randomowym lesie, czyli w ogóle, ale skoro jest odpowiedź czyli trafiłem w twoje wybujałe ego :)


    PS: Co do aktualizacji to spoko że się pojawi być może będzie to powód dla którego wbije 120 lvl.