Posts by ddDM

To ja mam lepsze jaja..... na emailu 5 kont...jedno glowna z 15 postaciami nie da sie wbic na serwer bo rzada 2skladnikowej autoryzacji..., pozostale 4 kont wchodza z tego samego emaila bez problemu. W niedziele sciagnalem po 1,5 rocznej przerwie chcialem sobie popykac a do dzisiaj nie moge nawet na to konto wejsc. Na wszystkie serwery z tego konta mam rzadanie 2 skladnikowej autoryzacji reszta smiga az milo nawet konto z Gromo jest na Polsce i normalnie wyglada sprzed 15 lat. Po napisaniu do suportu i po sprawdzeniu czy to moje konto twierdza ze nie mam 2skladnikowej autoryzacji wejscia na serwer. No to ja napraw gre i co jest ..dalej to samo. Po wejsciu w sklep... wszystkie postacie sa, moge poprzekladac rzeczy ze sklepu na nie .... ale w rankingu polyphemos juz nie istnieje żadna... co to za jaja...

Tyle razy ich juz dreczyłem z tymi bledami ze nie chce mi sie nawet wspominac .....dorzuce jeszcze alchemika wywalanie.... przykartach krola notorycznie okolo 40 talii poszło w sina dal .. zgłaszanewiele razy do supportu ...odp: wina dostawcy internetu....

Takze powodzenia w zgłaszaniu zycze i cierpliwosci...

nie tak całkiem.....pomysl masz 50 smoczych a prog zwrotu jest na 300... no i co wtedy ..dokupujesz smocze zeby osiagnac prog zwrotu.....wydales kase wydales .(a potem sie okazuje ze to 10 % jak nie 5...% zwrotu).No i dostajesz 30 sm z powrotem a za te 30 to potem waciki tylko..kupisz no to co pyk i nastepne Sm dokupujesz ....

Po drugie jest napisane

wyraznie wszystkie wydane monety......

Nie sadzisz ze ma moc to wyrażenie....zwłaczsza ze jak bedzie za darmo to kazdy chce to miec:P

Mam tyko nadzieje ze to nie celowa zagrywka.... (chociaz sorry musze napisac ) 2 raz taki sam bład na głównej stornie ?? przypadek ???

Ja mam swoje zdanie na to .......mysle ze i wy macie

Tylko ze moze niech ktos zwroci uwage bo człowiek starszy pou..zywa sobie ze dał sie nabic w balona "stary i głupi" ale za to dzieciaki troche inaczej moga przezyc taka sytuacje ze po wydaniu składanej kasy na IS dostaja 10 % zwrotu SM.... moze niech na to tez zwroca uwage ludzie którzy zajmuja sie ta gra....

No i sam widzisz ze mialem racje poprzednim razem jak sie kłóciłem z supportem ...nie ma zadnego obowiazku wchodzenia na forum.. kto chce lubi wchodzi.....i wie moze wiecej moze swiezsze info macie....ale dlaczego ludzie odpowiedzialni za glowna strone nie patrza co wstawiaja...ja wiem gm nie ma kasy z tego ale wybaczcie nie wierze w to ze charytatywnie wszyscy pracuja zwłaszcza ze wpływy z is pomimo kosztow sa napewno spore.....

Bardziej boje sie ze celowo na głównej jest wstawiane co innego ludzie zostaja nabici w butelke a potem sie ktos wycofuje z tego co umiescił .....

Umiescił ludzie widzieli ... odpowiada za to .... takze spokojnie kazdy moze zwrocic sie o rekompensate ... gdyz wszyscy widzieli co było napisane .... jakbyscie mieli problem ja chetnie bede swiadkował co wisiało na głównej stronie ......marnbe szanse ze oddzyskacie cokolwiek ale niech wiedza ze nie maja do czynienia jakimis .... bo sorry tak sie poczułem ostatnim razem jak ostatni idiota... ze dałem sie naciagnac..

NA GŁÓWNEJ STRONIE PISZE WYRAZNIE ZE ODDANE ZOSTANA WSZYSTKIE SMOCZE MONETY WYDANE PODCZAS TEGO EVENTU .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja raz dałem sie juz nabic w butelke ....... 2 raz sie nie dam ..... takze jak ktos nie wejdzie na forum bedzie swiecie przekonany ze dostanie wszystkie wydane a nie cześć tak jak ostatnio bylo .....

Po zgłoszeniu do supportu odwrocili kota ogonem ze nigdzie nie pisało o wszytkich monetach .....

\

A teraz jasno i wyraznie przy logowaniu macie event i pisze wyraźnie wszytkie.... a na forum Art pisze co innego .... takze zebyscie nie byli zdziwieni

.....:cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing:

zerowy kontak mimo wielokrotnych prosb...w odpowiedzi ban na chat... a nastepnie wlamanie na koto bufki i zablokowanie go

Tak postepuje gm >>?//

wiecie co w 2010 roku robili lepsze updaty.... a teraz to nie wiem na ATARI jakims robia czy co//....

smiech an sali to co tu sie wyprawia ....

proponuje wysłac ich do wargamingu czy nawet do warthunder niech zobacza jak patch wyglada i w jakim czasie to sie robi......

sorry ale ludzie placa i tui tu ...a poziom to niebo i ziemia .....

za kazda przerwe w tych grach masz dzien prem... czy masz prem czy nie niewazne ...a tu jakis ochłap i scigaj sie z botami ktore cały czas zgłaszane dalej biegaja ... to juz KU.RWA ŻENADA

temat do gm... boty boty boty...

temat do administracji gry : mileiscie w 2010 roku około 10 serwerow ..tyeraz macie jak dobrze popatrzec 2 i co nie ogarniacie ...ludzi za duzo ..jak tak dalej bedzie to bedziecie mniej niedługo jeden serwer wystarczy z takim podejsciem...

\

Moze jednak Admin raczyłby sie wypowiedziec w tej kwesti bo to naprawde zaczyna sie robic coraz bardziej dziwne.... mysle ze czyta te posty .

Bardzo prosiłbym o wypowiedz Adminow forum a zarazem Gm tej gry.......

Hmmm zaplanowana przerwa 10-12... 3 dzien z rzedu.... mamy 14.30 nie ma gry i jak najbardziej rekompensata by sie wydawał czyms normalnym...

Jezeli mieli przez 2 dni problemy to czemu nie zaczeli po prostu wczesniej a nie dopiero o 10.

I to nie jest żaden płacz tylko po prostu stwierdzenie faktów....

gram od 3 tygodnipzrew było conajmniej 10.........zaplacilem kaske na bonki i reke... zadam odania mi zmarnowanego czasu przez przerwy techniczne....nieplacilem za czas przerw tylko za gre....manalezy mi sie rekompenstata:P