Posts by Wadera

    Czuję, że jeszcze z tydzień gry i zostane gwiazdą zgłoszeń do supportu


    #blondynka


    w każdym razie dziękuję ślicznie xD

    Dzięki xD to tak kosmiczne wyrazy, że nie domyśliłam się, że to moja nazwa. To się jakoś automatycznie ustawia, czy jak? Bo sama tego nie wymyślałam?

    Błagam, pomóżcie, bo mam jakieś zaćmienie mózgu.


    Żeby wysłać zgłoszenie do supportu trzeba podać login.


    Do gameforge loguje się za pomocą maila, wszędzie gdzie zaglądałam wyświetla się tylko mail, gdzie mogę sprawdzić jaki jest mój login? Totalnie nie pamiętam, bo zwyczajnie do niczego go nie używam, wszędzie potrzebny jest tylko adres e-mail i hasło, więc nigdy dotąd nawet o tym loginie nie myślałam...

    Od paru dni zaczynam od nowa na Etolinie i potwierdzam - wielu pomocnych ludzi, dużo towaru na rynku, a i wydropione pierdółki fajnie schodzą, więc jest z czego żyć. Na początkowych mapach spotkałam chyba tylko jednego bota, a w mieście widać, ze serwer żyje ;)

    Dzióbki jak wam dropią te cuda eventowe? W sensie z jaką częstotliwością tak mniej-więcej. Bo to pierwszy mój event i nie bardzo wiem czego się spodziewać i czy już mogę się zacząć wkurzać, że nie lecą :P

    Od 10 lat to o Metinie mówią, że gra umarła :rofl:Jak odchodziłam już tak mówili ;) Też każda zmiana była zła, a każda decyzja błędna. Mówią też, że to najbardziej prymitywne z popularnych mmo :rofl:A jednak zatoczyłam i wróciłam z sentymentu. Realnie patrząc sentyment jest motywacją, która nie starcza na zbyt długo, więc jest spora szansa, że nawet nie dojdę na tyle daleko, żeby mieć w zasięgu wzroku problemy, o których mówicie :S

    Na tą chwilę moje obserwacje są takie, że na Rubinosie próbuje się desperacko przyciągnąć/zatrzymać graczy jakimiś totalnie kosmicznymi ułatwieniami, a i tak na mapach są głównie boty. A Etolin mimo, że pochodzi z poprzedniej epoki nadal żyje i jest tak do kogo pysk otworzyć, a w sumie o to mi chodzi ;) Jest trudniej, wolniej i żmudniej, ale ja z tych, którzy nie muszą mieć wszystkiego na JUŻ, mam czas ;)

    kolega niby pomaga, ale wiecej przeszkadza, powodzenia w zaczynaniu na etolinie tyle powiem, masz ponad 10 lat do nadrobienia, malo eventow. Na rubinum masz codzienne eventy + swiezy serwer, dropy jak dodania bonow, blaski, zmianki, rady, zwoje egzo, o wiele latwiej zrobisz eq/skille niz na etolinie, dodatkowo sa inne dropy, typowo zarobkowe jakies skrzynie ksiag zwierza itp. Warto tez wspomniec ze rubinum ma podkrecony drop w stosunku do etolina. Ogolnie to beka z was.

    Ależ ja żadnych 10 lat nadrabiać nie zamierzam, bo i nie planuje być top of the top serwera. Chce grać dla samej gry, tak oldschoolowo :rofl:

    Cześć. Ja szukam dziewczyny i chętnie się z Tobą zapoznam bliżej. Zacznij grać w jinno, mój nick to Nibemben i mam 86lvl. Jestem miłym i fajnym chłopakiem, mogę Ci pomagac, jeśli będziesz potrzebowała pomocy. Jestem pogodny, miły, wrażliwy i uczuciowy. Zapomniałem napisać że mam 22 lata. Jestem studentem, mam poukładane w głowie, mówią że jestem przystojny :) Zapraszam do kontaktu tutaj lub w grze.

    Szukam tylko i wyłącznie współgraczy.

    na taki desperacki wpis poleci tylko jakas chora psychicznie/uposledzona/ ewentualnie tragicznie szpetna xD

    Ale chorych psychicznie proszę nie stygmatyzować ;) serio... Nie jest miło coś takiego czytać będąc chorym. Chorzy to nie idioci ;)

    ...

    Mam wątek nazwany Rabinum, oznaczony jako Jawa, a gram na Etolinie.


    Da się jakoś ten bałagan uprzątnąć i to jakoś przenieść i zmienić, czy będę do końca gry zawieszona między wymiarami? :rofl::rofl::rofl:

    To tylko świadczy o tym, że powinnaś pograć na Etolin :) A WSZYSTKO CI WYJAŚNIĘ

    Haha kuszące, ale boje się, że tam blask waszej niesamowitości mnie oślepi


    Poza tym jeszcze nie było tak, żebym za jakimś chłopem na inną mape leciała, a co dopiero na serwer

    Dziwnie się czuje pisząc post akurat w takim dziale, ale to chyba najlepszy pomysł.


    Jestem Wadera, Jinno, Rubinum

    Prywatnie mam 27 lat i ogroooomny sentyment do Metina. Pewnie dlatego, że grałam w tą grę w czasach swojej gimbazy, czyli pięknym, beztroskim okresie :rofl:

    Po.. w sumie można chyba powiedzieć, że "wielu" latach wróciłam do Metina z sentymentu. Zaskoczyła mnie obecność takich elementów jak alchemia, szarfy(?), pety, wierzchowce też średnio kojarzę, a na pewno nie tak popularne. Ogólnie sporo się zmieniło, sama fuzja serwerów, za moich czasów było ich chyba kilkanaście? albo i więcej.

    Nową postać stworzyłam na jak udało mi się ustalić najnowszym serwerze i zaczyna zabawę od zera. Właściwie odkrywam grę na nowo.

    Gram dla zabawy i czysto rekreacyjnie, ale mimo wszystko jest to mmo, więc interakcje z graczami są wskazane :) Miło byłoby też mieć jakichś znajomych bogatych w... informacje ;) Bo odpowiedzi na pytania to to, czego mi najbardziej brakuje.

    No, ale do brzegu... szukam po prostu niezobowiązujących znajomości z graczami z serwera :)


    P.S. w tym dziale nie da się wybrać sekcji "Rubinum"?

    Cześć jest tutaj ktoś w ogóle? :)

    Ja po dłuuugiej przerwie (czasy przed jakąkolwiek fuzją, przed alchemią, szarfami, petami) z sentymentu wróciłam do gry. Miło przypomnieć sobie stare elementy i poznawać nowe. Od razu mówię, że nie chce żadnej pomocy hmm "materialnej", nie po to jest ten post, lubie do wszystkiego dochodzić sama i gram typowo rekreacyjnie. Za to merytoryczną pomocą nie pogardzę, bo często mam banalne pytania w stylu "co to jest, da się na tym zarobić?" :rofl:No i ogólnie fajnie móc do kogoś czasem szepnąć słówko, bo nie po to włażę w mmo, żeby grać single :D.

    Reasumując miło mi będzie niezobowiązująco poznać znajomych

    Jinno, Wadera :)