Posts by Ramzessis

Jak tam koledzy i koleżanki wczorajsze blaski? dało się w ogóle zalogować? ja zrezygnowałem tym razem ze względu, że poza blaskami czekam po 5minut na zalogowanie więc stwierdziłem, że to bez sensu się denerwować i więcej bić niż dropić tak czy siak więc spędziłem ten czas z kobietą, a Wy jak tam? pochwalcie się =D

A ja nic sensownego nie mam.

Dropiłem odłamki i przy okazji wpadały blaski, może ze 30 ich miałem więc kokosów nie ma :)

Mimo wszystko na Red Lesie był spokój ;O

Każdy kiedyś zaczynał grać i był tym "słabszym". Większe spoty zajmują dropki głównie. To nowy gracz szybko się zniechęca i kończy grę. A wydaje mi się że fajnie by było gdyby nowi gracze byli.

Misiek nowych graczy jest od piernika..

Ja osobiście z Metinem mam styczność od ok 2008/9 roku, więc nie jest mi temat obcy.

Na dzień dzisiejszy fuzja sprawiła wiele problemów i wiele osób odejdzie od gry, nie pierwszy raz.

Dodatkowo bądźmy szczerzy ale 80% postaci 30/40lv to są dropki bądź postacie "Dla zabicia czasu" osób które główną postać już wymaxowały.

Ceny idą w górę, dla gracza który dziś zaczyna zarobić 10 czy 20kk graniczy z cudem, człowiek nie ma EQ, expienie nie idzie i się zniechęca.

Według mnie.. To co się aktualnie dzieje w metinie nawet nie napędza Is'a tylko sprzedawców walut.

Szkoda, fakt mamy pełne serwery ale ludzie są już inni.

Kiedyś uczesniczyliśmy w ślubach, każdy sobie pomagał a dziś? Dziś nawet nie masz z kim pogadać :)

Gram, ciesze się ale przyjdzie kres tej gry - sama fuzja już ludzi denerwuje :)

O, diumar to zero widać.

Nick straciłem, z resztą nie tylko ja.
    Gildie z polem "Straciłem"

Nawet pewnych itemów w IS mi brakuje ale o tym już nie mówię bo to grosze..

Szkoda tylko, że wymyślają aktualuzacje, fuzje i pieron wie co a później nic nie działa.

Ba, w oknie gildii dalej wyświetla mi się nick 4dsds656s786d4sd jako lidera a nie ten który nadałem..

Pozdro GF.

PS. Dawkys, dzięki :)

Hej cześć czołem !

Jako lider gildii nie mam opcji zaproszenia do niej graczy, zaproszenia zostały zablokowane czy dopadł mnie jakiś bug?

Dzięki za podpowiedzi co i gdzie zgłosić jeżeli to bug :)

PS. W Gitare jak dla mnie tą fuzje można sobie wsadzić.. no ale cóż ;)