Posts by Descop425

    jak tej platformy nie naprawicie to dużo ludzi będzie tylko wkurzona xd to porażka ze przy otwieraniu depo wywala clienta laguje się przy logowaniu śmiech na sali :) a żeby mi nikt nie wyjechał że słaby komp czy internet.. to powiem tak, Komputer przerasta 4 krotnie wymagania metina a internet mam bardzo szybki xD

    no co do apki Gf to są plusy i Minusy.. plusy szybkie logowanie nic po za tym a minusy włącza się z 3-5 min.. wywala po otwarciu depo magazynu is wywala z clienta podczas logowania zacina się client podczas wyboru postaci i go nie ma możliwości odbugowania takie trochę lipa

    Dzięki wielkie właśnie nie mogłem znaleźć nic takiego na forum by się dowiedzieć co i jak :/ dzięki wielkie :)

    Witam mam zapytanie jak można dodać post w dziale Market? nie pokazuje mi się nigdzie żeby dodać posta tak jak tutaj.. nie wiem coś trzeba zrobić mieć ileś tam postów czy coś?

    no ok nie o to chodzi chodzi mi o to że jak np jakaś inna osoba z toba gra i ci zmieni email i hasło to da się to odzysać?

    a skad Ci zlodzieje mieliby znac Twoje dane? Nie sciagaj botow, miej porzadek na kompie, to nikt Cie nie okradnie.

    no ok nie o to chodzi chodzi mi o to że jak np jakaś inna osoba z Toba gra i ci zmieni email i hasło to da się to odzysać? nie da się odzyskać wszystkich kont ani jednego ponieważ wszystkie konta są na 1 emailu.. :)

    a co jeśli 2 osoba (złodziej) ma dostęp do konta hasło login email tak samo dostęp do tych danych to co ? nie da rady już odzyskać skradzionego konta ani postaci? na to wychodzi że postacie są przypisane do 1 konta konkretnego emaila.. a po zmianie emaila jak i hasła na koncie nie ma szans na odzyskanie konta ? taka prawda bo np ktoś skasuje email który dostałeś i w ciągu 7 dni nie ma szans na kliknięcia linku i wróceniu do starego konta czyż nie tak?


    chcac odzyskać konto musiał bym znać nowy adres email i hasło co jest nie możliwością... ponieważ nie da się tak.. a gf nic z tym nie zrobi.. bo po przez suppourt każdy może sobie pozmyślać co i jak xd i poprostu oleją tą wiadomość.., moim zdaniem mogło zostać tak jak było kiedyś każde konto ma swój adres email i swoje loginy a co do szybkiego logowania wystarczyło zmienić clienta.. :) i dawać zapisy haseł.. życie i pozdrawiam


    Sorry za błędy pisane na szybko