Posts by Dasha

Pozdrawiam 😁🖖

Hej. Hej.

Co byś kupiła na początku, gdybyś wygrała milion? :) Kilka butelek szampana i truskawki 8)
    Udało Ci się coś kiedyś wygrać? Udało mi się kilka razy;)
    W weekendy pracujesz, czy odpoczywasz Zapomniałam co to jest odpoczynek.

Jakie marzenie spełniłaś ostatnio? Kupiłam sobie samochód.
    Rower, czy spacer? Spacer.
    Co sprawia, że jesteś szczęśliwa? :p spędzanie czasu z bliskimi sprawia, że jestem absolutnie szczęśliwa.

Ciesze się, ale w jaki sposób? Jak można ewentualnie pomóc? Ale skutecznie.

Jak wygląda proces zgłaszania takiego bota? Zgłoszę z dowodem, np. nagranym filmem. To czemu dostaję odpowiedź, że gracz będzie obserwowany? Powinienenm dostać informacje, że gracz zostaje zbanowany bo widać czarno na białym, że to biega bot na nagranym filmie.

Naprawdę osobiście nie mam chęci zgłaszania graczy jeśli tak wygląda reakcja. Według mnie jeśli dostajecie twardy dowód na to, że dany gracz a w zasadzie bot lata np. po świątyni to powinien z automatu ban polecieć. I kolejny, kolejny i tak do skutku.

Jeśli chcesz pomóc to najszybsza droga wg mnie to discord. Został założony specjalny kanał o nazwie report-hack. Wystarczy napisać boty np. w Hwang na wszystkich ch. Będziemy wiedzieli o co chodzi.

Działam w tym temacie. Pozdrawiam.

Cześć GM :D Hej <3

• Czy uprawiasz jakiś sport? Nie.
    • Jaki sport lubisz najbardziej? Piłkę nożną.
    • Odnosiłaś/ odnosisz jakieś sukcesy w sporcie? Nie 8)
    • Czy masz jakiś ukryty talent? Jeszcze go nie odkryłam.
    • Jakie było najpiękniejsze miejsce, które odwiedziłaś? Na obecną chwilę Jeziora Plitwickie.
    • Wolisz kluby czy bary? Kluby.
    • Kim chciałaś zostać będąc dzieckiem? Policjantką ale mi przeszło :evil:

Póki co tyle :) Miłego dniaaa :D Miłego dnia ^^

Moderator Vanilla:
    Połączyłam posty.