Posts by Foxtrott

    Witam.

    Kiedy my , gracze uzyskamy satysfakcjonujacą nas odpowiedź i obietnicę naprawienia dwóch błędów , które "ciągną się " od nieskończoności... ?

    1 - podczas przechodzenia przez teleport , logowanie się , przenoszenie przy użyciu obrączki okienko umiejętność szybkiego wyboru przełącza się na pozycję 4.

    2 - Logowanie nie wybranej postaci - wybieram postać A , po zalogowaniu mam postać D przed sobą.


    Co Wy gracze dopiszecie jeszcze do tych punktów?

    Witam

    Nie mogę się zalogować do gry....: nieprawidłowa wersja pliku pack/M00161.epk. Proszę zaktualizować klienta przy pomocy patchera.

    Czy może ktoś mi to wyjaśnić, co mam zrobić krok po kroku?

    Przejdź do katalogu z grą i usuń ręcznie ten plik wskazany w informacji , następnie odpal klienta i wybierz Napraw .

    O wiele szybciej niż radzą odinstalować i zainstalować od nowa.

    Dziś po aktualizacji zauważyłem nst. błąd - niektóre postacie otrzymują ilość medali męstwa zgodną z harmonogramem np.11 a inne tylko po 1.

    Poziom postaci nie ma znaczenia.

    Sprawdźcie to u siebie proszę.

    Start 520 zakończenie 251 , oczywiście nie udało się się kupić -wyrzuciło z ISa a później same błędy język rumuński , niemiecki info o pracach modernizacyjnych.

    Na szczęście smów nie zjadło a klikałem jak były 2 czerwone belki.

    Szansa wytworzenia zbroji na 105 poziom ze zbroji na 90 poziom u Kawuco jest zależna od poziomu ulepszenia zbroji na 90. Można do niego pójść już ze zbroją +5, jednak wtedy szansa wynosi tylko 5%. Dla zbroji +9 szansa ta wynosi 50%. Nie ma możliwości podwyższenia tej szansy. W przypadku ulepszenia wszystkie bonusy przepadają.


    Można pójść do Admirała Angmura ze zbroją na 90 poziom +9, wtedy szansa na wytworzenie zbroji na 105 poziom to 100%. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest fakt, że bonusy po ulepszeniu pozostają.


    Więcej informacji na temat innych schematów możesz znaleźć na Wiki, np tutaj: https://pl-wiki.metin2.gamefor…php/Wytwarzanie_ekwipunku

    Bonusy tylko przepadają czy też cała zbroja ?

    Coś z metinami wielkanocnymi w zaklętym lesie. Prawdopodobnie spadają za mapę w niewidoczne miejsca. Po przerwie technicznej spadały po 4 ,teraz 1 albo2 i to nie na wszystkich kanałach.

    są ubijane szybciej niż może się wydawać ,dlatego ich nie widzisz ;-) , tłok ostatnio ogromny. Sorki za offa

    Na początku nefrytowej zatoki oraz zbocza gautama pojawiają się rudy ,lecz bardzo rzadko.

    Jak na ten moment to jedyny dla mnie sposób to granie z buffem - glowną postacią odluruje mobki, ginę z dala od rudy -> miasto i wracam na obrączce .

    Czasem udaje się kopać na 2 postacie .

    Maksymalna różnica między tobą, a metinem wielkanocnym może wynosić 15 lvli.

    Potwierdzam i utwierdzam wszystkich nowych pytających - max 15 lvli - dropek 35 bez problemu otrzymuje magiczne jajo z metina 20.

    Pozwolę sobie dołączyć z pytaniem :

    W butach otrzymałem moc sił

    Mam dodatkowe pytanie - jak sumują się bony 6.7 z talizmanami? ? Dokładnie chodzi mi o - otrzymujesz moc błyskawicy na 5 sekund w grze - czy wtedy na te 5 sekund mamy tak jak byśmy mieli talizman +200 ? Te 5 sekund raz na 1 moba? Raz na minutę ? 5 min ? .... Może ktoś posiada stosowne informacje?

    Przecież chyba Ingolf pisał ,że te pierwsze akty który drop został po kilku godzinach zablokowany cytuję " zostaną prawdopodobnie usunięte" - jak coś jest prawdopodobnie i na naszą niekorzyść to znaczy , że tak będzie.

    Nawet nie łudziłem sie tym ,że oddadzą te pierwsze akty.

    Dorzucę swoje 3 grosze :

    Co w związku z misjami codziennymi? Ulepsz kamień ??

    Art - może GM postawi w każdym królestwie chociażby diamentowego alchemika by można było kończyć te misje ? Lub też chwilowo usunąć to zadanie ?

    Co myślicie ?

    Kupujesz zwoje u handlarza na przekletej ziemi (tzw. obszar m3) koszt 300 medali i 3.000.000. yang postępujesz jak ze zwojem błogostawieństwa -przenosisz na ulepszaną broń.

    Wartości dodane - siła obrażeń ataku fizycznego oraz moc zywiołu są losowane - najlepiej zaopatrzyć się w zwój cofania i zwój żywiołu by postarać się o maksymalne wartości.

    Napisałem co u mnie było powodem takiego komunikatu - tunelowanie -zapomniałem wyłączyć po prostu.

    Zgodnie z komunikatem napisz na support .

    Czy problem występuje na tym 1 komputerze? Mam na mysli 1 PC 2 różne maile czy każde konto (mail) inny PC?