Posts by Stachu

    Ciiii bo wyjdę na alkola jakiegoś a lubię sobię od czasu do czasu trochę wypić ja nie demon że odmawiam po 21 :D

    szybkie karmienie bocianów i jazda na nowo ;)

    kont do momentu kont gfu zanim ich nie wprowadzili pozniej bys wszedl zmeinial emaila i by bylo namnie


    Zreszta nie zamierzam juz wam odpowiadac na te wasze klamstwa


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

    Gdzie mi pomogłeś. Uzywałem kont do kont gfu. i jak bym chcial moge dostep do nich mieć w każdej chwili ;)

    Taka była prawda.


    [wideo]

    [/wideo]


    Jeżeli kogoś okradłem to dlaczego rozstaliśmy się w zgodzie. Więc kto tu jest fałszywy igorku. Co wy chcecie zaszkodzić tym framazonem dla mnie w handlu? Czy o co chodzi. Nie będę wstawiał innych rozmów chciałem tego uniknąć ale cóż zmusiliście mnie do tego tymi oskarżeniami. To jest moja ostania odpowiedź na zaczepki irre bo postronne osoby dostaną tylko rykoszetem z którymi byłem w gildii. A co do dalszych planów widzimy się na każdej zadymie codziennie w m1 a Ty igorku to Tylko jazda na koniu Ci zostanie bo nic więcej nie potrafisz ;). Pozdrawiam.

    Buty xd dobre daj mi logi że tam byłem lub co kolwiek bo pisać to se każdy może


    A nie splacilem? Kosip poprosiłem o 2tygodnir i dostał wszystko słucham dalej bo z tego co wiem to ja Ci pożyczalem wony bo nikt nie chciał Ci dać na Twój powrót ja Ci kupiłem kostium i wizerunek od uppa


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

    Slucham co ukradłem pokaż mi to lub napisz co dla mnie problem zrobić szybko przelew podaj tylko co to było jak tak chcecie zabłysnąć , numer na PW i masz przelewik tylko chce wiedzieć co to było


    Lista dłużników irre była tam zapisana mordetis trochę wonow nietoepprz trochę Ty demonek po czym dług Ci umorzyłem Xbox też pożyczał w kredo dużo dużo ;)


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

    pochwal się tym zgłoszeniem na supporcie tym na mnie co pisaliście ;) wtedy w coś uwierzę bo narazie to prednie piszesz ;) maverick nie muszę udowadniać Ci nic raz napisałem coś i calatora wyrzuciliscie z tsa bo myśleliście że on sprzedaje mi info a to wszystko wychodzi z kim piszesz i gadasz tak samo jak arixan chlapał dla nadivi w lipcu czy w czerwcu coś i trafiło do mnie to jak odzszedlem z gildii ale wy musicie zawsze mieć wymówkę jakoś związana z jakim kolwiek odejściem bo ja sam wyszedłem a nie zostałem wywalony ;) także dosyć tego waszego ryku i łzòw czekam aż się zbierzecie w niedzielę żeby nowy rekord ustalić Shivie bez set vs niebieska masa :>

    A tak wy nie musicie się zbierać zapomniałem maverick loga po 3minutach a xbox sam musi bronić swojego M1

    Ps. Dziś czekajcie na najazd też godzina będzie nie spodzianka zobaczymy czy ktoś się pojawi w ciągu 2h bo wczoraj było kiepsko.

    A co do wspaniałej gildii irre to mój ostatni post może Igor powiesz jak potraktowałes wczoraj pluszaka który że złości rzucał Ci rozpro. I tyle nie zamierzam się z wami co kolwiek mieć wspólnego i tyle . Miłej gry ostatnia moja czynność na forum w waszą stronę , prócz oczywiście bicia was w grze na zadymach.

    Ps. Może powiesz tekst wolę żebyś mi yangi załatwił bo arixan ma za drogie xd


    A zapomniałem .

    Maverick skończ pisać na inne gg i łazić po testach innych wtedy nie będę wiedizal co się dzieje uwas i bez komentarza już naprawdę dość brudów.


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

    Ty i inwestycja w grę własnych pieniędzy już to widzę Sam odeszlem nazwaliscie mnie z łatwością złodziejem teraz beczycie do mnie że was chce tyrać i to wychodzi

    Żerowanie? Xd jak nazywasz żerowaniem kupna kont od kosipa po zawyżonych cenach to ostro ja zerwałen głupie mithrile puszczałem taniej ... To fajne info Paula. Mylisz osoby moja z demona chyba który nawet postaci na zarobek musi pożyczyć i bez komentarza. Bo to jest śmieszne to co napisałaś ....

    demon nie pisz do mnie i nie zaczepiaj nie chce mi się z wami kłócić i wyzywać, każdy ma coś za plecami ;) a jak przychodzi co do czego sam wiesz, np list np telefon do Cb zapomnijmy i tyle nie chce mi się naprawdę z Tobą wyzywać itd piszmy o grze o zadymie a nie o sobie ;)