Posts by majk

    Numer zgłoszenia: 17728662


    Ogólnie nie logowałem się jeszcze na konto po fuzji dawniej grałem na Jawie czyli chyba obecnym Carpathians? Wtedy grałem normalnie na platformie GF i tam miałem zalogowane swoje konto główne. Tak jak napisałem w moim osobnym temacie platformy GF nie mogę wgl zainstalować wcześniej normalnie działała lecz ostatnio przez przypadek ją usunąłem i niestety nie mogę jej ponownie zainstalować. I to konto nie było tworzone na steamie bo na na nim mam całkowicie inne konto i na nie normalnie się mogę zalogować ale tylko przez platformę steam.

    Panownie nie chcę zakładać nowego tematu, ale chciałem się zapytać czy istnieje wgl jeszcze stronka metina na której można się zalogować i sprawdzić swoje dane tak jak to było kiedyś?

    Czy administracja traktuję swoją role na poważnie? Na support pisałem 2 dni temu do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi, od prawie 24h mam założone 2 tematy na forum i co? Nie dostałem żadnej odpowiedzi, a sory dostałem "proszę usunąć wszystko co związane na komputerze z metinem" dzięki zawsze można na was liczyć...

    Odnośnie clientu GF nie dostałem odpowiedzi więc teraz zadam pytanie odnośnie metina na steamie. Otóż na steamie mam przypisane jakieś inne konto i zawsze przy włączeniu gierki loguje z automatu na to konto i nie można zalogować się na inne, ale gdy odpale metina z folderu na którym go zainstalowałem to znów przy próbie logowania na moje główne konto wyskakuje mi "wystąpił błąd prosze skontaktowac sie z supportem"

    Halooo czy ktoś mi tutaj pomoże? Albo gdyby się znalazła jakaś miła duszyczka i wrzuciła na jakiś hosting folder z zainstalowanym już klientem gameforge :(

    No niestety nie pomogło.

    Pobrałem na steamie ale tam mam przypisane inne konto i nie mogę się zalogować na główne a jak uruchamiam Metina przez folder (steam) to przy logowaniu wyskakuje błąd łączenia z serwerem.

    Witam mam problem z zainstalowaniem clienta gameforge przy próbie instalacji wyskakuje błąd: "Klient Gameforge Anulowano proces.Wystąpił nieznany błąd". Dodam że wcześniej normalnie wszystko chodziło ale niestety przez przypadek ostatnio go usunąłem :D


    Edit: Może ktoś ewentualnie wrzucić na jakiś hosting sam folder z zainstalowanym gameforge?


    Moderator Ingolf:
    Posty zostały połączone.

    trudny loch na 35 opłacalny? Dziś dropilem to jako tako medale lecą plus co jakiś czas respi sie lord i z niego jajka w 30 min rękawica is miałem 50 medali

    Halo ktoś mi powie czy te bosy co się respiły w m2 zostały juz usuniete? :D Ładny zarobek na tym był a nie grałem przez dłuższy czas dziś wbijam i pusto w całym m2 :D Chodzi o lorda małp wodza orków

    Halo Jawa żyje tu ktoś? Ktoś mi powie jak sytuacja z botami? Zrobiłem sobie 2 miesięczna przerwę i znowu się mi zachciało grać ale nim zacznę grać chce się dowiedzieć jak się serwer utrzymuję :D

    Boty już spokojnie dawają radę z bossami ale nie będę zbijać bossa dla szkaty za 300k, co do blasków podchodziłem 2 razy i faktycznie w świątyni miałem pełno botów. Obecnie tak jak pisałem handluje cały czas jednak i to czasami trudno wychodzi przez te ich autobotokupowanie itemków. Nie mam zamiaru siedzieć 10h przy komputerze by zarobić 10-20kk gdzie ktoś kto poświęci tyle samo czasu na botach zarobi 10kkk.

    3/4h gierki i 100kk zarobione, nie mam sam dużo wolnego czasu ale czasem nawet w godzinkę idzie ładnie zarobić chociaż by właśnie na metodzie "kup taniej sprzedaj drożej" ale do tego trzeba mieć szczęście ;)

    Po prostu nie umiesz grać w metina, gram na jawie od 2 miechów i owszem botów jest sporo ale nie pisz że nie ma jak zarobić bo bossów po m2/dolinie jest od zayebania a bot takiego 9 ogonów lub lorda małp nie zbije, blaski jakoś normalnie dropiłem na spocie w swiątyni nie miałem problemów z botami tylko bardziej z normalnymi graczami. Na wszystkim idzie zarobić tylko trzeba trochę czasu i cierpliwości :)