Posts by Cannabisherr

    Jezu co za typ ciśnie po starych. Zal własne nie powodzenia rzuca na jakąś szwaczkę i alkoholika no dno ... :) wóretjeh maiwardzoP



    Sześć zer chciałbym kiedyś zrobić 6 zer. Wjechać na życie, mógłbym zabić słowem.

    Ty to jednak jesteś dobry rodzynek jak to mi mówił KoXZeWsi, ani trochę się nie mylił. Jakbyś odróżniał ironię i aluzje do pewnej sprawy z owym gościem mógłbyś dyskutować ale teraz do łóżeczka i spać :)



    XD

    Widze że Ty zawsze płaczesz i teorie masz konkretne :phatgrin: Jasne że napuchłem całe życie do przodu chłopcze jest kasa jest zabawa :) Ale proponuję Ci zejść na temat gry bo w życiu realnym to Ty nic nie osiagboles ani nie osiągniesz. Więc zajmij się granjem tym 10 lev to Twój poziom :w00t:


    No stary po nieobecności 3h na forum liczyłem na ambitniejsze wypowiedzi w tym dziale ale skoro już piszesz


    No to kolego strasznie słabo widzisz albo słabo patrzysz, to pierwsze chyba gorsze.


    Już jednej osobie odpowiedziałem gdy napisał mi cytuje "myślałem że jesteś poważnym człowiekiem "


    Odpisałem mu dokladnie: " Nawet nie wiesz jak się mylisz i to w dwóch sprawach, raz, że jestem poważny a dwa że człowiekiem "


    I tak owszem nic w zyciu realym nie osiągnąłem jestem synem ubogiej szwaczki i pijanego rolnika :( no cóż :whistling:


    Pompuj w poślad synu i powodzenia :D

    bociek od tego syntholu to Ci się w głowie poprzewracało :phatgrin:



    ładnie napuchłeś szkoda że taki byczek a kończyny chudziutkie jak patyki.Nogi i przedramie nieproporcjonalne,no ale cóż liczyć na kłuciu pośladków metą dla efektów





    pozuj,pozuj xD

    cumpello odpisane i przeczytane:D


    to fakt jest chore, napiszesz paimietasz zamiast pamietasz i za "pai" masz już 24h banika i np. zepsutą bajerkę z fajną szamannicą, no bo jak odp?xD





    zamiast przelew polecam pisać blik i jest git #sprawdzone

    Prezesie cannabisher a gdzie obiecany grill po ostatnim pvp w m2?Myśle, że nie jeden gracz samosa jak i etolina taką kiełbe by owalił.

    Ty no mięsiwo i kiełbachę obiecał Mordetis na ts jak go pytałem czy jak wygra wyda ucztę z swojego mięsnego spicherza,troche kappa że nie pykło



    @Vronbrn nie pytaj stary bo to są drogie sprawy w stylu szponu wilka czy nosu świni:D









    PS>JAKIE CH PVP BO JEDYNKA PEŁNA?

    a co ty mnie tak ustawiasz na to pvp pajacu

    Nikt Cię nie ustawia, Rocky cię wyzwał,ty to przyjąłeś chciałeś omawiać jakieś warunki z nim <XD> po czym Rocky napisał "jakie warunki,niedziela 2o:oo arenka" a Mordetis tylko zapytał czy się pojawisz...Równie dobrze mógł o to zapytać kryndor, lorint,ja, czy jakikolwiek user z ciekawości czy przyjść ;)




    I nie traktuj tego jako atak w twoją stronę tylko normalnie pytanie bo sam jestem ciekawy jak i zapewne mnóstwo userków.




    cya

    Jako że sporo osób polubiło moją propozycję wychodzę z inicjatywą, oczywiscie koordynowaną przez SGM ETOlN! Polegającą na zebraniu trzech królestwo z zdaniem pojednanych królestw o tytuł mistrza schinsoo, na zabawię obowiązuję kultura i obiektywność np. FunkyTrip nie lubi przykładowo Galladyna, to nic. Zjednoczcie się po tymczasowym szyłdem by pokazać gdy rządzi. Powróćmy do dawnych czasów bez dumy i zatargnięć.



    Prpoponuję wybrać 3 literów z każdego królestwa oczywiście opcjonalnie go gość postronny, aby nie bylo spin. Ew. zoNE, Ja i ktoś chętny będzie pilnował turnieju.



    Na organizacji nie znam się granc, losach, tabelach więc dobrze było gdyby to zrobił @Ingolf oraz jak wspomniał coś o nagrodach dla powiedźmy top3 lub top5 a nawet nagrody pocieszenia dla wyjścia z grupy.


    Osobiście funduję:


    1. Miejsce Kupon 3k sm (3x 1ooSm)
    2. Miejscę 120 szkat szczeniaków (40 na osb. gildii)
    4. Szkatułki blasku księżyca 3k (dla uczestniks 1k szkatek)







    Zasady:
    Zapisują się aktywne gildię, ktpór widoczność jest powszchenia oraz min. lev gildii 20.




    Wszystko jest do dogadania, @Ingolf coś mówił że takie coś będzie wspierane a więc czekamy.



    PS>> Nagrody opiane przez emnie są dostarczane ode mnie, czyi póki co są moje.



    Ożywy metin1

    Wrzucam by obalić hipokryzje top mentala z red Cieńko czytać jak ktoś coś komuś wypomina, a zbywał walki na turniej. Kiełbasa dał znać w sobotę że go nie będzie w niedziele, a owy mental po prostu olał PW od organizatorów i całe walki



    PS> Jakby się ktoś doczepił moich walkowerów, dałem znać WCZEŚNIEJ organizatorom że nie było biletów i nie mam postaci na servie, elo :D