Posts by RTX 2080 Gaming Z

    @Vespa @Yukio @Asgard @Lunaya
    dlaczego tych botow w m1, m2, dolinie, pustyni, swiatyni coraz wiecej? dropic sie nie da bo nawet na pustyni kazdy najmiejszy spot zajety.... sa zglaszane ciagle ale na ostatnie 2 tygodnie tylko przez jeden dzien nie widzialem botow na pustyni...

    dziwne, bo jeszcze niedawno pisałeś że boty na diumar to pojedyńcze przypadki, i dropienie tam to sama przyjemność.

    3) boty - diumar - jak w m2 widze jednego bota to max na dzien (i tak zaraz padnie)

    wiem ze banujecie te boty ale na ich miejsce powstaja nowe i jak widac wony sa nadal w posiadaniu tego gracza

    ten gracz nie posiada żadnych wonów. Zresztą czego się spodziewać po fusii... Jakbym ci powiedział że Adam i Ewa żyli 930 lat też być uwierzył?
    Ten typ spamuje na 2 konta, na każdym serwerze, botem. Wiem że botem, bo jak do niego napisałem, odpisał dopiero po 5 minutach (a co sekunde na czacie spamił)
    Raz widziałem jak dostał bana - logło go i dosłownie po minucie wrócił w to samo miejsce xD wiem, bo stałem w tym miejscu i akurat dysk w laptopie wymieniałem i zerkałem na ekran.
    GF nie jest w stanie nic z takim typem zrobić - dostanie bana, to bot założy mu nowe konto, nowego maila, i sie na nie zaloguje. Jedyne co próbowali robić to czatbany - które mają odwrotne działanie do zamierzonego - bany dostają zwykli gracze (np. za napisanie kiepscy, sklep sciagnalem hp schodzi itd) a boterzy sobie obchodzą cenzurę myślnikiem albo twardą spacją xD śmiech na sali.
    Jak widzisz takiego typa, wstaw mu bloka, żeby czatu ci nie psuł. I tyle.

    ...sytuacja była napięta. Obaj najeźdźcy byli bardzo agresywni i niezwykle zaciekle się awanturowali. Nie wiadomo do końca o co chodziło. Prawdopodobnie o kobiety [...]
    ...i nagle pojawił się ON! Rycerz na białym koniu. Tylko gdy zobaczył, wkroczył do akcji. Dumnie wyjął swoją katanę z pochwy, doszło do krótkiej, jednak niezwykle widowiskowej szermierki. Nieuzbrojeni bandyci nie mieli najmniejszych szans z potęgą Ascorana. Legli nieprzytomnie na glebę.
    Tuż po tym Nasz Dzielny rycerz został okrzyknięty bohaterem wioski "Rozmowy KonTROLLowane Samos". Gubernator postanowił oddać rękę swojej córki Ascoranowi. Wkrótce potem doszło do ślubu [...]
    ...w najbliższym czasie idą wspólnie zapolować na boty...
    A ich przygoda miała się dopiero zacząć...

    Pakowanie w szczeniaki opłaca się bardziej pod względem ilości otrzymanych wonów niż pakowanie w allegro. Rownież jest to jak najbardziej zgodne z regulaminem no i możesz potem na jakąś tombole czy atak boga smoków wykorzystać smocze znaki. Tak na szybko sobie teraz przeliczny (ceny wzięte z negrosa)


    załózmy że mamy 300zł do wpakowania.
    pakując w allegro dostaniemy jakieś 30-35w (9zł za wona) ponadto możemy zostać oszukani no i zbanowani.
    pakując 300zł w isa (podczas hh30%) dostaniemy jakieś 2730sm podzielić na 35sm (cena skrzyni szczeniaka) wychodzi
    78 szkatułek. Teraz przeliczając na aktualne ceny dostajemy 78 won i 2730smoczych znaków. A jakbyś trochę poczekał to byś sellnął szkatki po 1.25 wona per sztuka albo nawet i więcej :)


    Jak na moje lepiej pakować w isa :)

    Pamiętaj, że wpisując czyjeś imię i nazwisko na fb w większości przypadków nawet nie poznamy daty urodzenia danej osoby

    Pamiętaj że można złamać hasło na fb na podstawie danych otrzymanych po zakupie wona. :)


    Hasła do kont nie są zmieniane więc włamujący się na konto już zna hasło, które było wcześniej

    typ może co najwyżej wylogować Cię z konta na którym jesteś aktualnie zalogowany (przez jakże super stronę gameforge.com)
    a jeśli chce wejść do gry nie znając hasła MUSI je zmienić

    A na maila nie da się przywrócić aktualnego hasła, tylko można zmienić na nowe.

    czyż tak nie napisałem? :)

    jeśli chodzi o okradanie kont w 99% jest to spowodowane pomarańczową stroną - ktoś wystawia yangi i ma konto w grze na tym samym mailu co konto pomarańczowego portalu :) I teraz standardowa procedura - po zakupie wona nabywca dostaje dane kontaktowe (tel number, mail imie nazwisko itp) wyszukuje twoje konto na fb i dane typu data urodzenia itp :) a na mailu w opcji przypomnij hasło wbija dane z facebooka i zmienia hasło czyż to nie jest banalne?


    @Elyot i inni proszę was - nigdy nie korzystaliście z usługi typu vpn prosze nie wypowiadać sie, naprawde bzdury piszecie wolę nie komentować. :)