Posts by PhilipPlein

  Również mam ten sam problem. Cały GF ciągle jakieś problemy podczas logowania / wybierania postaci / zmiany miejsca, w którym postać była ostatnio zalogowana, żeby im się taki błąd w is zrobił żeby wszystko po 1 sm było albo w ogóle za free, tego im życzę.

  Co myślicie o zrobieniu likana jako dropa do v3, planuje go zostawić na 55lv i zastanawiam się szy likan z odpalam full int wyciagnie większy dmg od bodego/wp.

  Wedlug mnie powinna być możliwość robienia tej alchemii na głównej postac, np. Zwiększać moc smoczego oka wraz z rosnącym lvl postaci, wtedy ludzie zaczeli by wbijac wyższe lvl, a nie siedzieli na dropach ze skillami m1. Albo dodanie dropu corow z bossów, co wprowadziło by element rywalizacji i wedlug mnie ożywiło grę. Wtedy mozna by robic cala alchemie jedna postacią, bez całej tej "fabryki corow", ale to tylko moje luźne przemyślenia, a zmian w tej kwestii pewnie nigdy się nie doczekam, a gra dalej, w większości przypadków bedzie kręcić się wokół dropienia corow na X postaci.

  Siema

  Chciałem zapytać ile wam wychodzi antyków po przerobieniu 100 corow. Ja dzisiaj zrobilem 3 (jadeit, szafir, onyks), a rubin udalo mi się spalić 4 razy.

  Niby alchemia najlepszy zarobek, ale robiąc te alchemię na 5 postaci, to po 4 dniach mam z tego około 2.5w, czy jest jakiś lepszy sposób na zarobek dla dropa 42lv dobrze ubranego? Bo tutaj jeśli szczęście nie dopisze to po tych 4 dniach rownie dobrze moge nie mieć nic.

  Tylko na koniecie mam 8 bodziaków, a nie chce tracić ilości postaci zeby ubrać wp taniej.

  Eq tez juz mam i zastanawiam się czy warto dokupić buty na wiatr i ewentualnie jakas branze. Obecnie mam lwia 15 wiatr, naszynik 10 wiatr i ewentualnie hełm 1lv 10 wiatr.

  Siema.

  Planuje zrobic dropy odłamków na deski, będą to wojownicy body. Chce dropic na deskach. Postacie beda mieć 35 lvl i zastanawiam się ile % na wiatr potrzebuje zeby móc brać spota na pelerynkach. W eq bede tez mieć 30% na mistyki i Buffa 29% błogo.

  Czy moze jest jakaś inna lokacja, w której drop bedzie lepszy?

  Dzieki za odpowiedz i wesołych świąt życzę :thumbsup:

  Cześć. Odpowie mi ktoś czy nasz support w ogole rozpatruje zgłoszenia, czy ten support jest, bo wypada żeby był? 5 dni temu wysłałem zgłoszenie błędu, ponieważ moja postac po przeniesieniu na ta "cudowna" mapę handlowa utknęła w ścianie. Nie mogę oddawać biologa, kostiumy mi lecą, is też, a nasza administracja nic, zero odpowiedzi z ich strony.


  Juz odbiegając od tematu trochę inaczej wyobrażałem sobie wygląd tej mapy handlowej, według mnie mapa raczej odpycha graczy, zabiła klimat m1. Nie ma sklepów w m1, mało ludzi tam stoi, a co z tym idzie nie ma zadym i ciezko kogos złapać na pvp. I według mnie wszystko ze sklepów schodzi duzo gorzej niż wcześniej.

  Cześć. Na serwerze Corundum szkło handlu nie wyszykuje mi ksiąg umiejętności, pokazuje jedynie instrukcje, ktoś wie dlaczego albo miał taki sam problem?

  A druga sprawa dotyczy czytania ksiąg, co ile można czytać księgi? Dwa dni temu czytałem na buffie 2 księgi o godzinie 10 (obie nie weszły) następnego dnia pierwszą księge mogłem czytać około 10, natomiast drugą dopiero w godzinach popołudniowych. Myślałem, ze księgi można czytać co 24h, czy coś się zmieniło w tej kwestii?

  Następne pytanie dotyczy v2/v3 i odporności na ogień, ile % abs trzeba mieć żeby tam komfortowo stać mentalem z silnym na M i szamanem heallerem z buffem?

  Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

  Siema, chce postawić 8 kont pod zmianki na 40lv i mam pytanie w co rozdawać tym ninja statystyki full wit czy możne zreka? Czy eq na 1lv+6 wystarczy żeby te postacie spokojnie expily w m2 i żebym nie musiał ich pilnować, ewentualnie gdzie mogę je postawić żeby szybciej wbiły 40lv?