Posts by PhilipPlein

  Dziwi mnie polityka tej firma, która jest nastawiona na to żeby się jak najwięcej nachapać z ISa, a jednocześnie pozwala latać tym botom po wszystkich początkowych mapach, co odpycha nowych graczy na starcie, graczy którzy również mogliby ładować w ISa znacząco zwiększając zyski firmy, ale przez brak możliwości gry na początkowych mapach zajętych przez boty poddają się na starcie. Nie zdziwi mnie jeśli większość tych botów to boty naszego Teamu, bo jakoś w innych krajach potrafią sobie z tym poradzić.

  No ale cóż "Zespół Metin2 <3 Cię"

  Cześć, wróciłem do gry po kilku latach przerwy. Swoją przygodę rozpocząłem szamanem smokiem, ponieważ nigdy tą postacią nie grałem, a sura WP i body już mi się znudziły i chciałem spróbować czegoś nowego. Udało mi się zarobić pierwsze wony i rozpoczynam exp żeby jak najszybciej przejść etap v3 oraz groty i dostać się do lasu.


  Chciałem zapytać czy taki smok może być postacią samowystarczalną czy niezbędny będzie dropek, jak nim zarabiać na lv 95+?


  Opłaca się rozwijać odbicie czy zostawić to jako ostatni skill?


  Jako pierwsza szarfę poszukać czegoś z samą wartością czy lepiej już szukać szarfy ze średnimi?


  Dzięki za wszystkie odpowiedzi

  A myślisz, że czyje są te dropki? XD

  mysle, ze jest cała masa graczy low lv którzy nie mają postaci do obrony spota, a jeśli chodzi o eq to oprócz eq do v3, mam eq pvp ludzie + ABS. Nie pytałem Was o eq, alchemie czy do kogo należą dropki, tylko o skille więc jak nie macie na temat nic do powiedzenia to proszę nie komentujcie.

  Cześć, jestem w trakcie rozwijania likana 55lv, którego chce wykorzystywać do expienia postaci oraz na eventy typu blaski, okeye itp. Postac ma całe kolo mitycznej matowej alchemii oraz całkiem niezłe eq. Biorąc pod uwagę, że na blaskach jest duża konkurencja zastanawiam się jakie 2 skille ofensywne rozwinąć. Zastanawiam się nad wilczym dechem ze względu na najwyższy dmg + rozedrzeć czy może rozedrzeć + wilczy pazur ze względu na to że te skille maja większa szanse na cios krytyczny. Co bedzie lepszym wyborem?

  Cześć, jak powinienem ubrać mentala do lasu żeby komfortowo expic i bić metki. Posiadam koło mitycznej matowej alchemii, silne na P. oraz khana, nie mam jeszcze peta.

  Zastanawiam się ile % na wiatr i diabły potrzebuje. Ubierać naszyjnik i buty pod wiatr czy jednak naszyjnik z łez i buty na potwory. Nie chciałbym używać kostiumów.

  Cześć, mógłby mi ktos wyjaśnić jaki jest cel zamykania serwerów, które i tak przeludnione nie są. Nie widzę żadnych zmian oprócz tego, ze rynek dla postaci nisko lvl umiera, itemy nie schodza, ulepszacze sie nie sprzedają, zreszta itemy na wysoki lvl tez stoja tygodniami, jedyne co schodzi to alchemie, pod warunkiem ze wystawie najtaniej. Gram na polyphemos, który od jakiegos czasu jest zamkniety, ale jeszcze niedawno ta sama sytuacja byla na Polsce.

  Nie byłoby lepiej gdyby każdy serwer był ogólnodostępny? Jeszcze raz pytam czy mógłby mi to ktoś wyjaśnić? Dzięki

  Cześć, chce się zabrać za expienie głównej postaci i Buffa od 75 do 95lv i chciałem Was zapytać ile mi to zajmie godzin przy 300-400 expa i liderka+ expiac samemu, a ile na autołowach. Czy w ogóle jest możliwe expic Buffa na autołowach, chodzi mi o to czy da się tak ustawic postac zeby nie padała od mobów. Chciałbym expic na maxi maxi. Moja postac to mental, silne P, biolog po pamiątkach. Posiadam 80 na diabły, 86 błyski. Rubin mityk, granat mityk.

  Cześć

  Czy mentalem z mityczna matowia alchemia i bez 6/7 bonów w eq jestem w stanie zbijać solo jotuna?

  Ile odporności i silny na diabły / orki bym potrzebował?


  Jaka jest perspektywa gry mentalem na wyższych lvl?

  Cześć, chciałem zapytać jak ubrać mentala do groty zeby komfortowo się nim expilo. Ile musze mieć na błyski i diabły.

  W kole mam już mityczny granat, szarfe 19% 5 średnie 48-96 wartość.

  Mam do odebrania broń bohatera na 70lv, nie posiadam truty. Silne M8.

  Jaka truta będzie lepsza od broni bohatera 70lv?

  Posiadam Buffa 75lv skille M7.

  Mam 20w na inwestycje + eq na ogien do sprzedania za które spokojnie dostanę dodatkowe 25w. W co najlepiej to zainwestować. Gram na Polyphemos.


  Dzięki za odpowiedź.