Posts by Bellatrix

Ha ha ha ale bawi mnie ta nadzwyczajna przerwa techniczna. Tylko ciekawi mnie ile nieprzygotowanych postaci zostanie przeniesionych na inny serwer (przerwa to przerwa, nie?). Golutkie postacie, bo EQ jeszcze się "odpisuje" na innych kontach .

widzę, że co niektórzy próbują od nowa napisać Kodeks Karny i Kodeks Postępowania Administracyjnego, lubię poczytać takie perełki z rana. Ogólnie temat z dupy i nadający się do zamknięcia.

Boże ty to widzisz i nie grzmisz? Nie mam ochoty ciągnąć dalej tej farsy bo po prostu jesteś debilem. Szybki przykład - zaparkowałeś sobie BMW pod blokiem a ktoś w nocy ci go podje...bał. Zgłaszasz to na psy i .... wg twojego myślenie nie możesz dodatkowo sam szukać sprawcy bo jesteś "stroną w sporze". Nara i powodzenia w realu. haha

a znane ci są pojęcia jak PROWOKACJA i ZAKUP KONTROLOWANY? BTW, czy funkcjonariusz policji dokonujący zakupu kontrolowanego (np. narkotyków) jest przestępcą? I ty mi tu piszesz o logice? Tak samo pracownik GF może w podobny sposób zdobywać informacje by dowiedzieć się kto okrada jego firmę. Jak nie masz pojęcie o czym piszesz to po prostu nie pisz.

Oczywiście ale tu chodzi tylko o zdobycie informacji o nicku osoby sprzedającej na portalu. Powiązania to już głębsza sprawa oparta na współpracy dwóch podmiotów a przy okazji nie łamiącej RODO.

To niech na każdej aukcji ktoś z teamu kliknie taki przycisk "Kup teraz" i na maila dostanie wszystkie dane sprzedającego, jakie to proste i po co komplikować.

Już po restarcie, to czekam na te zapowiadane bijatyki na serwerze, zakłady o 200 won, kasowanie konta i takie tam. Nie zapomnijcie włączyć Frapsa, Actiona czy innego programu. Z chęcią obejrzę nowe produkcje.

Zmienię na chwilę temat bo mam pytanie w kwestii czysto tachnicznej. Teraz z czwartek będą pierwsze transfery postaci na serwer Jawa. Jak wiadomo jest to serwer z ograniczeniami levelowymi. I tu rodzi się pytanie - czy postać np. 100 lvl która przed transferem była pozostawiona w grocie czy też w lochach pająków nadal tam będzie po restarcie? Jeśli tak to czy te postacie będą przez administrację przenoszone do miasta?

@Art Czy coś w kwestii biletów podróżnika się zmieniło? Jakaś konkretna data czy może gracze mają każdej nocy się logować i sprawdzać czy ktoś "przez pomyłkę" nie wrzucił biletów do ofert IS.

To też jest dobra opcja, żeby był "one way ticket" ale w kierunku Jawy, może to spowodować przypływ graczy i sprzętu. Raczej nie obawiałbym się wizyt graczy 108+ bo dla nich w zasadzie wszystko jest na Jawie zamknięte (razador, nemere, meley). Zobaczymy - poczekamy.

@IdeNaZywiol widzę, że dochodzimy do wspólnych wniosków czyli na tą chwilę najlepiej, żeby Jawa nie była brana pod uwagę w kwestii wprowadzania biletów podróżnika. Co do graczy i eventów. Wspomniane eventy przyciągają w zasadzie tylko miłośników pomarańczowego portalu w nadziei na szybki i łatwy zarobek, z nowymi graczami jest bardzo ciężko. Jak na razie to nie ma sensu wróżyć z fusów, poczekamy co na dniach przekaże Art.

@IdeNaZywiol bilet w jedną stronę z Jawy tak jak piszesz, nigdy nie powinien być wprowadzony. Dlaczego? A dlatego, że wielu ludzi zafascynowanych Jawą zakończyli przygodę z Metinem (np. przez nieprzemyslaną aktualizację z alchemią) co już teraz widać na Jawie. Dodatkowo wprowadzenie "one Way ticket" doprowadzi do kolejnego odpływu graczy a co za tym idzie paraliż w handlu i rywalizacji. Dlatego uważam, że jeśli mają być wprowadzone bilety to w dwie strony albo wcale.

Na obecnie istniejące trzy serwery jakieś dużej kombinacji z biletami podróżnika nie widzę. O ile mi wiadomo to serwer JAWA jest trochę za "młody" aby był brany pod uwagę jeśli chodzi o transfery. @Art wiesz coś więcej?

Przez kilka ostatnich stron przewijają się tematy dotyczące braku smoka na Etolinie, niedziałających bonusów po biologu na polimorfii, pogorszonym dropie na "rękawiczkach" zdobytych w grze czy też zaniżonej szansie przy przerabiania alchemii. Wszyscy piszą, że to kolejne błędy, bugi a programiści GFu są brani z zatrudniaka. A może jednak nie. Pracują tam dobrzy specjaliści a to co gracze nazywają błędami jest po prostu celowym działaniem firmy w jednym tylko celu. (jak to ktoś na forum napisał - zaskórniaki).

Szanowni Gracze,

W czwartek, 7 lutego w godzinach 8:00-9:00 zostanie przeprowadzona przerwa techniczna systemu płatności. Wszystkie usługi płatności / ItemShop będą w tym czasie niedostępne.

Przepraszamy za utrudnienia,
    Wasz Zespół Gameforge

Po ostatnim HH prawie nic nie wpłynęło na konto GF (po beznadziejnych zmianach w grze ludzie powiedzieli „DOŚĆ! “) a oni myślą, że nawalił system płatności. Ale mnie rozbawili, już mi lepiej dzionek leci.