Posts by Bellatrix

https://pl-wiki.metin2.gameforge.com/index.php/Żółty_Lśniący_Odłamek

dodaje 6 i 7 bonus do eq 105 lvl, czego nie rozumiesz?:D

Widzę, że mam do czynienie z teoretykiem, który żółty lśniący odłamek widział tylko na wiki i ewentualnie na shopie. Ten rodzaj odlamka służy do dodania 6-7 bon do broni zodiaku. Dla przykładu; jak będziesz chciał dodać 6-7 bon do łuku Feniksa wbitego na + 9, który jest od 105 levela nie użyjesz żółtych lśniących odłamków tylko zwykłych czerwonych. No ciach panie... Jak wspomniałem wcześniej : nie wiesz to się nie wypowiadaj.

/Usunęłam obrazę.

Aszti

wiki metina:

105 lvl to zółty lśniący odlamek - pochodzenie - skrzynia z odlamkami

75 lvl to zielony lśniący odlamek - pochodzenie - skrzynia z odlamkami

rob te skrzynie lub szukaj kogos kto robi :)

Jak nie wiesz do czego są żółte lśniące odłamki to się nie wypowiadaj i nie wprowadzaj innych w błąd. Tyle w temacie.

Ja na jawie (jeszcze tydzien temu) miałem główną postać 60 lvl bodziak z fajnym eq do pvp i dawała rade większości tych śmieszków którzy chcieli wywalić mnie ze spota. Nawet jak padałem na 2 skille to ich drop padał na skilla więc i tak nie podropili i tak. Teraz dobiłem 90lv i mam już "obrońce", zajmuje biga i mam gdzieś tych co mi wbiją.

Jakoś nie odczułem, że to fajna postać do pvp - taki świąteczny żarcik.

To działa w dwie strony, to nie nasza wina, że mieliście dzięki eventom bardzo łatwo zrobić eq i bilety na etolin nie byłyby w porządku wobec graczy którzy musieli się 5 razy bardziej namęczyć nad zrobieniem swojego eq.

Nie bardzo rozumiem Twojego stwierdzenia. Czy to znaczy, że na Jawie podręczniki kowala ulepszały 5x lepiej, bonusy wchodziły 5x lepiej a może mieliśmy na Jawie SMy tańsze 5x. No i alchemie też pali 5x rzadziej. Różnica jest taka że w zasadzie co miesiąc na Jawie są blaski i każdy kto gra z głową ma skitrany zapas 10k (bo kto wie co to będzie). Tylko nie piszcie o dropie zmianek z B bo wiecie co można z nimi zrobić.

Jakieś nowości w sprawie połączenia Jawy z innymi serwerami? Mam dość brania pvp z biologiem albo dozorcą. Art

Większym problemem Jawy jest nierównomierny rozkład graczy pomiędzy królestwami, gdzie 80% jest w Jinno, 15% w Shinsoo i garstka graczy w Chunjo. Sam na pewno przyznasz, że to trochę chore żeby ktoś kto chciałby się z kimś "pobić" musi włączyć tryb "wolny".

Pośmiać się z osoby, która walczy w złotych kolczykach każdy potrafi ale pośmiać się z samych siebie bo dostało się po łbie od tej osoby to już tak niechętnie.

Jestem tak zirytowany bezsensownością tej gry, wprowadzeniem wadliwego systemu do rozgrywki działającym jak typowy clickbait mający na celu wyłudzenie pieniędzy - dokładnie opisane tutaj jak i masa błędów, która jest znana "tym na górze" ale nic nie jest z tym robione. Nawet nie chce mi się lajkować postów które jadą z GF jak z podartym misiem.

Jedna runa aury poleciała po miesiącu średnio intensywnego expienia i dropienia, bicia nemere - razadora i jotuna. No niech pomyślę, w tym tempie to szatę aury podniosę na drugi poziom za 1000 miesięcy to jest hmmm ponad 83 lata. No to mam kolejny cel do osiągnięcia.

Raczej nie działa to jak z szarfami bo przy ulepszeniu szarf jest napisane jakie mogą wyjść np.: "19-24%". Natomiast przy ulepszaniu szat aury jest ulepszanie z poziomu pierwszego na poziom pierwszy, wtf.

https://ibb.co/QkBTWbM

Zastanawia mnie tylko pozycja z punktami doświadczenia zaznaczona czerwonymi strzałkami. @Art, @Ingolf czy system szat aur działa prawidłowo czy to może kolejny sposób aby wyciągnąć od graczy PLN na zakup skrzynek z IS lub kręcenie kołem?

Super, że @Ingolf przepisał wszystko co pokazuje na stole do gry w "trio", jednak jak UP stwierdził są pewne niedoróbki. Sam też jedną znalazłem - ze srebrnej skrzyni leci Życie Boga Smoków - to się zgadza ale w ilości 10 sztuk. Można poprawić na wiki.

Panie Ingolf czy po starcie RUBINUM serwer Jawa dalej będzie serwerem o ekskluzywnej zawartości tzn. codziennymi eventami, dropem itp bo w zasadzie już koniec lipca a rozpiski na sierpień nie widać.