Posts by Bellatrix

  Trochę wygórowana cena za peta jak tylko jest na 15 dni. Gdyby był na miesiąc to byłby konkurencyjną alternatywą dla szkat szczeniaka. Być może jest to kolejna próba ukrócenia handlu za realną gotówkę. Na aledrogo można przecież kupić szkaty na sztuki.

  Jak przeważnie krytycznie wypowiadałem się o pracy GMów na Jawie to muszę z lekka zmienić zdanie. Raz w czasie gry Bobcatowi zgłosiłem gościa na full ISie jak bocił (kostium, pet i na pewno 2xdrop bo spało mu itemami jak cholera) to go już po kilku minutach nie widziałem i po zgłoszeniu na IRCu kilka dni później Ingolf zapewnił mnie że zerknie na delikwenta. Po powrocie z Miasta, w świątyni nie było kozaka. Pomijając fakt że zabezpieczenia tej gry to po prostu kpina team robi co może w ramach swoich możliwości i kompetencji.

  Wydaje mi się, że mniejsza ilość eventów rocznicowych jest spowodowana startem nowego serwera. Zbyt szybkie pojawienie się unikatowych przedmiotów czyli np. jaj razadora, czarnych koni, podręczników kowala (do handlu), dodań i zmianek bonów zbyt ułatwiłoby rozgrywkę. Nie rozpisuję się o ekonomicznych aspektach bo o nich każdy wie kiedy serwer przynosi największe zyski.

  Może coś tam wczoraj było pobanowane ale dziś boty w świątyni 60lelel a na pustyni 50+, jednak w dniu wczorajszym dało się odczuć pracę teamu. Oby częściej.

  Dlatego na dzień dzisiejszy Jawa jest doskonałym miejscem na testowanie nowego oprogramowania. Wczoraj w dolinie na cztery kanały wszystkie spoty pozajmowane (te mniejsze też) normalnych graczy można było policzyć na palcach jednej ręki, reszta to boty. To samo w świątyni, na pustyni nawet boty w kostiumach i z petami (chyba Oswald). Jak by co to można wysłać zaproszenie programistom na Jawe.

  Art, co to jest "aby uniknąć wszelkich fałszywie pozytywnych blokad"? Nie do końca wiem o co chodziło autorowi. Może literówka albo jakiś chochlik bo to nie ma żadnego sensu.

  UP, między innymi dlatego wcześniej napisałem o rozwiązaniu systemowym. Niech "zmagają się" dwa programy a jedynie taki GM rozwiazywałby kwestie sporne czy odwołania.

  Nie wiem jaki to skomplikowany plan ma GF ale M1, M2, dolina, pustynia, światynia Hwang zdominowane przez boty. Ulepszacze po jednej bądź dwie sztuki sprzedają uczciwi detalisci. Stacki po 100 lub 200 sztuk to hmmm "mniej uczciwi gracze". Tutaj nawet 30 GMów nie da rady, bo zdaj sobie sprawę jak wygląda pojedynek człowieka vs maszyna. Dlatego potrzebne jest rozwiązanie systemowe np pomysł z autoryzacją konta przez SMS, banowanie po IP (trochę kontrowersyjna metoda) czy też konieczność wpisywania jakiegoś kodu w trakcie gry.

  Ascoran piszesz po raz kolejny, że boty są sukcesywnie banowane, że to monotonny i uciążliwy proces a was (teamu) jest mało. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że coś jest robione. Wczoraj czyli 26.06.2018 M1 Chunjo serwer Jawa bot 32 level, M2 Chunjo bot 41 level oba ranga RYCERSKI. Napisz mi proszę ile trzeba latać i bocić na tych lokacjach aby wbić taki poziom? 30 lvl nie wbijesz na pieskach i wilkach w pół godziny. Zanim napiszesz koleje wcześniej przygotowane frazesy wejdź na grę (ale nie po to żeby odpalić OX) i zorientuj się jak wygląda sytuacja.

  Administracja nie odpowiada? A niby co mają napisać? Że zabezpieczenia praktycznie nie istnieją, nikt kary nie poniesie, a najlepiej w to nie grajcie bo inaczej będziecie ciągle dymani. Ot cała prawda o metin2.pln

  Jakiś czas temu ktoś w dziale propozycji podsunął pomysł aktywacji konta poprzez smsa. W przypadku bocenia, ban leci na wszystkie konta aktywowane z tego numeru telefonu. Dodatkowo zostaje nałożona blokada na możliwość aktywacji kolejenych kont z tego konkretnego numeru telefonu. Proste i do zrobienia ale po co jak można włożyć głowę w piasek i udawać, że nic się nie dzieje.