Posts by K3PA

Jeżeli przekierowuje Cie na stronę metina i tam pokazuje kod, to skopiuj kod do notatnika. Być może na stronie widnieje inny kod niż w rzeczywistości jest.

Na przykład zamiast "O" jest zero, lub odwrotnie, i kod wpisuj z dużymi i mały literami tak jest podany "Vt60OfT"

A no tym, że doświadczenie mi podpowiada, że nawet jak dostane omyłkowego bana to support mi już nie pomoże :c

No to jest koło losu banowania, każdy może dostać, nawet za coś czego nie zrobił/nie ma i odwołanie się nie pomoże XD

Ja dostałem na konto na którym nie grałem 57dni jako powód "korzystanie z nielegalnego oprogramowania" a postacie tam wyexpione tylko do 40 po zielone mixy XD

Walić stare serwery, wbijać na nowy i tam wydawać hajs na IS bo za pół roku będzie to samo co z polyphemos (albo nawet szybciej) :crazy:

Zablokować rejestracje na serwerze, i wziąć się do naprawy bugów które faktycznie przeszkadzają w grze, bo jakim cudem wchodząc postacią do V2 i zmieniając na inną, a po chwili znowu logując się na nią, postać pojawia się w M1, czy przejeżdżając przez TP do świątyni, loguje mi postać w M1 na której trzymam KU.

Zamiast tego dostajemy "poprawione" dźwięki Ognistej Strzały czy odgłosy mobów, gdzie nikt nie gra z dźwiękiem...

Ja cały czas gram,zmieniam CH i nic

Proponuje zmienić słaby internet na lepszy.

Pobieranie - 56,34Mbps

Przesyłanie 3,87Mbps

Na inne serwery zalogowało po 3sekundach, Polska ładuje się od 10 minut i w dalszym ciągu nic.

Możesz wbić 3x, ale żeby wbić maxa i to jednej wybranej woli to Cie będzie sporo kosztować, wkładanie i wyciąganie kd tak żeby siadło 12 i to tej wybranej to musisz mieć farta xd

Miało nie być bugów ze szkłem handlu, bugowaniem na bazarze, bugiem ze szpulą kaszmiru ale nadal bugi są, tak samo jak bug gdy przechodzi się przez tp, czy wpisując hasło do dozo.

Na szpuli nie wystawiaj całego shopa, 3/4 i nie powinno wywalać, offnij też wszystkie opcje i ustaw na 5 widoczności.

Swoją drogą nie wiem czy to bug czy specjalnie tak jest zrobione ale na szkle nie pokazuje wszystkich itemków, szukając na szkle nie wykrywało itemka mimo że stałem obok sklepu w którym dany item był. Chodzi o alchemie więc nie ma możliwości pomylenia się w opcjach wyszukiwania.

A nie da się jej zdobyć jakos inaczej niż że skrzyni ucznia?

Żelazne Pudełko, masz szansę na dropnięcie 30min rękawicy która leci do "paska", jakieś blaski czy krótki drop eventowy to tak.

A czy jest to opłacalne gdy ze szkaty ucznia masz na 7dni a czas leci tylko gdy jesteś zalogowany na postaci.

To już zostawiam Tobie

Po fuzji postacie z różnych serwerów łączą się na 1koncie, to jest Twoja wola co z nimi zrobisz, osobiście polecam robić pod cory.