Posts by CrynTheDoorPL

Panie motoki przecież ja ciągle o tym piszę że tę wiedzę mogłeś wykorzystać do bocenia a pan mi piszesz że przewidziałes że o tym napiszę :w00t:

Fakty są takie ani ja ci nie udowodnię że to wykorzystywałes do bocenia a ty mi że nie wykorzystywałes a że istnieje domniemanie niewinności to wszelkie rzeczy gdzie istnieją wątpliwości muszą być rozpatrywane na twoją korzyść czyli że nie bociles ;)

Dzwoneczku drogi, idąc tą logiką nie jest mi potrzebna wiedza o ruchu drogowym bo nie mam prawa jazdy, i mieć go nie będę ;p Kompletnie bez sensu xd Interesowanie to jedno, ja tylko liznąłem temat, nawet nie potrafiłem Wam swoimi słowami wytłumaczyć na czym to dokładnie polega, tylko użyłem chatu GPT. Wiec daruj sobie ;D
    Skoro masz taka wiedze o obecnym składzie Teamu to aż się boje pomyśleć w jakie zabobony wierzysz ;p

PS: Odszedłem z Temu rok temu ;p i nie bylem GMem a SGMem.

EDIT: Podam przykład. Większość ludzi nie wysoluje end gamowego bossa, jakim jest Alastor. A i tak oglądają tutoriale jak tego dokonać? Po co, skoro ta wiedza jest im nie potrzebna? ;d Pwnie odpiszesz by dążyć do tego by go kiedyś wysolować
    Znając Twoja przewidywalność zaraz mi zarzucisz, że wiedze o botach używam do bocenia ;d Otoż wiedze można wykorzystywać na wiele sposobów

Panie motoki wiedza o ruchu drogowym przydaje się ponieważ nawet wychodząc na ulicę bez prawa jazdy to warto wiedzieć kiedy możesz przejść przez ulicę by cię samochód nie walnął ;)

Zresztą co ty porownujesz wiedzą o ruchu drogowym która jest przydatna w życiu do wiedzy jak bocic które nie jest zupełnie przydatne do gry dla uczciwego gracza

Przykład z alastorem jest zupełnie nietrafiony. Dużo ludzi się tym interesuje ponieważ jest to element gry i ludzie interesują się elementem gry. Natomiast bocenie to element nieuczciwego oprogramowania więc rozumiem interesujesz się nieuczciwym oprogramowaniem - pytanie do jakich celów? Przecie dzięki temu nie zbanujesz więcej kont ani ci to nie pomoże w byciu gm.

Panie motoki coś pan kręcisz ale ja już nie takich rozpracowywalem ;)

Za nikogo sie nie wypowiadam, nikogo nie bronie, pisalem ogolnie.

Wypunktowales mnie? Niby gdzie, sorry tez jestem chory i trzeba mi pisac wprost ;)

Poddaje sie walkowerem trollu xd mozesz swietowac, obys wyzdrowial xd

motoki obrales bardzo sprytna taktyke, otoz trollujac wyzywasz innych od trolli zeby bylo ze inni trolluja a nie ty ;)

Ja ci napisałem już wprost. Jesteś GM. Jako GM możesz jedynie wykryć bota w grze i go zbanować. Tak, tyle możesz jako GM. Nie możesz napisać żadnego programy anty cheaterskiego, który by blokował boty. Dlatego sam fakt zainteresowania GM w jaki sposób stawiane są boty, jakieś proxy i inne dziwne słowa uważam za bardzo dziwny. Tobie ta wiedza nie jest do niczego potrzebna. Zobacz że uczicwi gracze w tym ja nawet nie wiedzą co to jest, bo to do niczego nie jest potrzebne. Tobie jako GM, który może jedynie banować również ta wiedza nie jest potrzebna w zaden sposób.

Przykro mi ale wygląda na to że otworzyłeś puszkę pandory, której mrok, obietnica żądzy chwały, bogactwa niczym macki ośmiornicy oplotły twój umysł i zaszczepiły w tobie żądze bocenia. Jak to mówił fryderyk neustche " Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie. "

I wygląda na tol, że spoglądnąłeś się w otchłań, a ona również spoglądnłęa w ciebie. ..

To może ja Ci wyjaśnię.

Weźmy na podstawie tego firmę VALVE, która zatrudnia wcześniej znanych i używających albo developu wspomagaczy.

To bardzo przydatne, by wiedzieć jak wszystkiemu zaradzić. Może i on testował za zgodą, by ocenić poziom strat?

Chłopie nie porównuj Valve do gameforge :rofl::rofl::rofl:

Bocic za zgodą by ocenić poziom strat a po co oceniać wielkość strat? :rofl:

Drogi Dzwoneczku to tak nie dziala ;D Gdy robisz cos w kolko i widzisz ze nie przynosi to spodziwanych efektow zaczynasz sie zastanawiac dlaczego tak jest, co mozna poprawic itd...
    Mozesz nabijac sobie cyferki, banowac po 300 kont dziennie, by sie podlizac górze, ale gdy widzisz ze to nie wiele daje to chyba logiczne jest aby doszukiwac sie problemu.
    Statystyka to nie wszystko, koncowy efekt zawsze powinien byc priorytetem, a gdy nie mozesz do niego dojsc to trzeba cos zmienic :)

Uraziles mnie niby czym? Moje ego ma tak samo wywalone w Twoja istote jak ja ;d

Tak to się doszukasz problemu i co ci to da skoro jako gm możesz tylko banować i to nic nie zmieni?? Dla mnie osobiście bardzo dziwne że gm ma taką wiedzę na temat tego nielegalnego procederu ;) bo tej wiedzy i tak nie wykorzysta w żaden sposób tzm nie powinien wykorzystać ;)

widze że uraziłem ego wielkiego motokiego :rofl:

który jako były team musi obrażać użytkowników forum :rofl:

gratulacje zachowania poziomu panie motoki :rofl:

pokazujesz jedynie jak żałosny jest polski team

Motoki idąc twoja logika zaraz napiszesz że sam uzywales bota bo lubisz sprawdzac jak pewne rzeczy działają od środka i lubisz poznawać nowe rzeczy :rofl:

Używanie słowa "debilem" jest wysoko niestosowne dla osoby która pełniła pewne funkcje w teamie.

to co opisujesz to jest może garstka na polskich serwerach góra 1%. 99% osób korzysta z darmowych botów dostepnych w internecie i są na ich komputerach. Wystarczy nie być chytrą bestią na pieniążki botów które opłacają osoby za to żeby ich nie banować.

A że tak powiem głoszenie twoich bredni mija się daleko z prawdą. Przykład zaniedbalstwa gmów? Bot który jest w m1 na każdym krolestwie na polsce i spami że ma wony na sell. Jak by faktycznie był na wirtualnym itp to by był spam non stop a widać, że jest to fizyczna osoba bo jak zbanujecie po 10h to przez 2h spokoj jest zanim stworzy sobie nowe konto. A banowanie słowa "kiepscy" bo w środku jest "psc" a nie banowanie słowa -p-s-c- to naprawdę informatyk płakał jak pisał ten śmieciowy kod.

Wystarczy przysiedzieć i pobanować boty solidnie, argument że nikt wam za to nie płaci do mnie nie trafia, wchodzisz na gm'a wiesz że trzeba wejść do gry i zająć się. A takie głupie tłumaczenie "to nie ludzie to maszyny stawiają boty" jest przynajmniej przyznaniem się do tego, że team to niekompetentni ludzie na stanowiskach gmów i że najzwyczajniej nie radzicie sobie z botami. co z resztą widać...

Pięknie wyjaśniłes ;)

panie motoki takie skromne pytko kopytko z mojej strony ;)

skąd pan wie o tych wszystkich proxy wirtualnych maszynach vpn ze to sie stosuje do botowania??? ;)

ja bym chciał mojej dziewczynie złożyć i dać jej kwiatki i powiedzieć że ja kocham ;) ale pomarzyć sobie mogę jedynie bo ja nawet już mam to w dup.. żadna mnie nie chciała nie chce i nie będzie chciała i się pogodziłem z tym

Ja to samo ;)

jakbym miał dziewczyne to bym z nią spędził sylwestra.. kolejny rok mija ja dalej sam bez perspektyw na to że kogoś znajdę ;) dostaje już depresji od tego żyć mi się odechciewa nawet kolegów już nie mam zostalem sam jak palec

ja tez nie mam zadnych kolegow jestem sam jak palec

Witam wszystkich i pozdrawiam moich fanów jakby ktoś nie wiedział to grałem na PL do 2021 chyba i miałem najpotężniejszą gildię na PL-u , pograłbym trochę teraz ale niestety nie mogę jakoś gierki od 1,5 roku odpalić jakiś błąd się pojawił , pozdrowienia dla DrMein , CrynTheDoorPL i TopThePoorPL . Chciałbym się jeszcze zapytać czy ''potężna '' gildia Irre i jej zwolennicy czyli Yasuni jeszcze grają i czy gra słynny troll czyli Kmieciak , bo widzę że Lorint. nadal aktywny ?

Irre już dawno zmiecione z powierzchni ziemi razem z mixem jazzym i zostal kmieciak ;)

Ja ostatnio miałem kupić nową umywalkę, bo poprzednią urwałem po pijaku heh. Jak wszedłem do sklepu to akurat kolega mi podesłał screena z forum, że jest właśnie HH! Szybko pobiegłem do domu i tą kasę na Smocze Monety wydałem. Dobrze że mi to podesłał w czas, bo mało brakowało i bym nie miał w tym miesiącu na HH, a sikać można też na dworze, więc umywalka może poczekać 88):mkay:

Wiesz co myślałem że prawdziwi metinczycy rodem z krwi i kości to gatunek wymarły ale patrząc na ciebie przywróciłeś mi wiarę w ludzkość

Jesteś wolna? :P

Byłem pierwszy :) ale z racji tego że jesteś moim najlepszym przyjacielem a jestem osobą co konając z głodu ostatni okruszek chleba by oddała przyjacielowi tak chciałbym zebys ty z nią popisał :) bo szczęście przyjaciela jest dla mnie najważniejsze :D