Posts by Omate

    tylko przy lowieniu puzli lowisz wszystko, podczas lowienia dla zysku lowisz tylko te ktore sprzedasz, reszte omijasz.... dlatego lepiej tego nie porownywac :)

    na 20 razy co mi sie pokazal rak do złowienia 20 razy nie udalo sie wiec pechowo. no nic bede probowac dalej

    Dzisiaj po pracy bede probowac ale poki co to smiesz na sali. Na 20 prob wylowienia raka wylowilem 0

    Witam. Jak dziala łowienie raków? I jakie ryby warto wyławiać. Posiadam wedke weglowa i rybie wnetrznosci, wsiadam i zsiadam z konia zeby skrocic animacje i przez 2h 0 rakow, dodam ze tylko polowalem na raki inne ryby pomijalem wyciagniecia. Jak to mozliwe ze inni lowia 5-6 rakow w godzine gdy mi 0 przez dwie godziny

    Powiem tak z wlasnego doświadczenia. Nie ważne na jakim serwerze zaczniesz grac, zawsze bedziesz musial wydac na rekawiczke z is bez tego nie ma co zaczynac gierki. Jezei nie masz mozliwosci dropic corrow w dt na minimum 10 postaci to nawet nie zabieraj sie za corry. Jest to za duza loteria raz masz 5w w dwa dni raz z tygodnia 0. Duzo lepiej wyjdziesz na kupieniu rybich wnetrznosci i zlozeniu wedki weglowej. Koszt 5w na miesiac a zwraca ci sie w max 2 dni zalezy ile bedziesz dziennie lowic.

    +6 wychodzą najkorzystniej, ale ja celowałbym w +8. Bo zawsze to 2% na potwory więcej. Niby drugie tyle, ale zanim dorobisz się +9 to miną grube miesiące. Znowu między +8 a +9 to różnica jakis 70-90w (kwestia bonów)

    kupilem +0 wlozylem bony zmixowalem bo mialem zmianki obecnie 1.5k pz 5 kryta zostawilem +6 jest. Zarabiam z dropu corrow i teraz zaczelem dodatkowo metki bic na Góry Grzmotu. Problem jest w tym ze z 10 metkow moze 20 pelek poleci, bardzo slabo te pelki dropia

    W tym momencie nie zauważysz super różnicy w takich potworach. Zauważysz jak dodasz kilka lepszych przedmiotów. a to już kilkaset won :) Co nie zmienia faktu, że gra polega na ciągłym rozwijaniu postaci więc małymi krokami i będziesz bić dwa razy tyle :)

    co proponujesz kupić? czy lepiej dobic 95 i kupic kolce szmaragdowe zamiast butow? dziala na tej mapie bonus diably?


    edit: moze lepiej kupic ogniste +0 mam 15 dodan z b i 15 zmianek i sprobowac ulepszyc na +7-8? mam 2 magiczne kamienie. czy taniej wyjdzie kupienie gotowca? ciezko wchodza te buty?>

    1.Góry Grzmotu

    2. bossy możesz bić w międzyczasie jak dasz rade

    3. bodzie, pelerynki, pd. fasolki

    4. robisz taką ósemkę na mapie i zbijasz metki zmieniasz CH od nowa

    opłaca sie inwestowac 25w w buty na potwory? patrzac na drop pelek 150 w godzine troche malo :/ dmg 4k bez kryta

    Witam. Mam kilka pytań co do mapek 90lvl. Dodam że posiadam eq tylko na błyski mityk matowa alchemie. Truta 36sr 14% blyski

    1 Która mapka najlepsza bedzie do dropu?/ Gdzie największy dmg bede posiadał

    2. Opłaca sie bić bossy czy tylko metki?

    3. Co z dropu opłaca sie zbierać i sprzedawac? serwer Polyphemos

    4. Porady/tipy mile widziane :)

    Cześć posiadam sure wp 90lvl z mityk matowa alchemia i eq na blyski w tym trute 36 sr z zywiolem +3 na blyski ktory daje 14% sily na blyski, talik blyskawicy +1 serwer polyphemos. Pytanie moje co dalej robic? Dobijac 95lvl? Jak zarobic na tym przedziale lvlowym na lepsze eq typu szmaragdowe kole, buty na potwory i w jakiego dunga celowac? Ile won musze zarobic zeby zlozyc eq pod jakis sensowny zarobek, a jaki zarobek obecnie moge wykonywac?

    Alchemia na 5 postek lub ewentualnie lowienie ( jesli Ci sie to nie nudzi) , na 55 juz nie podropisz za bardzo w dt na blaskach bo masz 3h na to tylko liczac z dojciem na kowala, metki na 7 pietrze to juz przeszlosc, a 90 to zawsze nowe mapki itd

    czyli postki 61 pod corry i na dt najlepiej dropic? 1 pietro czy wyzej?

    Nadal tylko alchemia :). Nie przerabia się alchemii po tygodniu dropienia i nie sprzedaje się antyków XD

    posiadam obecnie 5 postaci pod alchemie co za tym idzie nie duza ilosc corrow w ciagu miesiaca. Mówisz ze nie opłaca sprzedawać sie antyków to napisz mi co byś na moim miejscu zrobił ? Ulepszał je na lege czy mityki? antyki to pewni zarobek.


    Edit. Składanie eq pod jotuna nie bedzie opłacalne na 95lvlu z matowa alchemia?

    Exp postacie do 70/75 na zmianki -> liderka + ze skrzynek kwiatów mega ci to przyśpieszy. Przydadzą ci się później na słupy, a póki co będziesz mógł ogarnąć sobie fajną ilość dodań i zmianek.

    ale co mi z tego ze bede miec zmianki i slupy jak hajsu na eq lepsze nie. Zeby zaczac robic dungi potrzeba dobrego eq ktore kosztuje mase wonow. A na obecna chwile zarobienie 10w stanowi problem gdyz brak zarobkow 35-55 nie liczac alchemi ktora w tygodniu raz 4w a raz 0

    Witam. Wróciłem do gry po przerwie i chciałbym sie dowiedzieć jak można efektywnie zarabiać na serwerze polyphemos posiadając wpka skille m5 obecnie eq na ogień 60% dokładnie i spokojnie stoi w v3 na bigu, niestety postać nie posiada alchemi. Mam do dyspozycji 40w aby coś dokupić,zrobić skille na g+, oraz posiadam 2 konto 5 postaci 40 lvl pod corry w św ( 10 min na postać schodzi). Problem jest w tym ze alchemia średnio mi wychodzi z dropu 7 dni nie raz nawet jednego antyka nie posiadam. Co mam zrobić na obecnym lvlu aby zarobić na koło alchemi jak i eq pod grote? Dropienie zmianek podczas eventów które odbywaja sie 16-20 20-24 jest nieopłacalne, mając full szanse na drop przez 3h dropie 1 max 2 zmianki.