Posts by Tofka

Zastanawiam się czy na Etolinie , 70-105 lv latające po rudach na mapie Sohan oraz Świątyni przed DT i DC to boty czy prawdziwi gracze bo jakoś długo się trzymają .

No i po co się zastanawiasz? boty są oczywiste: biegają prosto do rudy, bez znaczenia czy na drodze stoją przeszkody, zazwyczaj są bez eq i lvl najczęściej 30-40, jak napiszesz na priv nie doczekasz się odpowiedzin no i najważniejsze - łapią rudę "w locie". Jeśli widzisz tam lvl 70-105, najczęściej w pełnym eq to nie są boty bo kto by ryzykował bocenie na głównej postaci? Można zazwyczaj z nimi pogawędzić, czasem nawet popyrgać ze skilla dla zabicia czasu pomiędzy respami, no i razem te prawdziwe boty tępić. Skąd to wiem? Sama rudy kopię. Piszesz też że "jakoś długo się trzymają". No cóż, niektórzy na rudach zarabiają a jak wiadomo bez pracy nie ma kołaczy..

GF nie ma prawa mieć wolontariuszy i już dawno przestali używać tych określeń. GM to zwykły pracownik bez umowy i pieniędzy czyli w sumie to też nie do końca dozwolone, bo wykonuje pracę i osiąga korzyści (słabe te profity, ale są).

Nie spierajmy się teraz o nomenklaturę, fakt jest taki że nikt nie ma ochoty tej roboty wykonywać i czy kogoś to dziwi? mnie nie...

nikt nie rozpatrzy bo nie ma gmów :). Czy ktos widział w jakiejs innej grze żeby spamowali że "zatrudnią" gmów? :D takie rzeczy tylko na metinie :)

No cóż, jeśli GM-owanie to w zasadzie wolontariat z wymaganiami, za który gracze tylko hejtują, to mnie jakoś nie dziwi że chętnych nie ma.