Posts by HBFS

    Nie wiem o co wy sie kłocicie, gracie i wspieracie GF grubymi przelewami tylko po to żeby móc zrobić dunga jak najszybciej i potem sami sprzedajecie itemy za plny i teraz płaczecie, jak ktoś zarabia i ma dobra robotę w stylu GF to nie za dużo robi, nawet eventów juz GF nie robi tylko to samo.

    Kazdy wie ze gra lezy pod wzgledem zainteresowania bugów i nudów przez GF, a każdy robi wszystko by sie nie zmienilo nic, nawet administracja.

    Mylisz się, przynajmniej w pewnej części. Nie wszyscy grają żeby zrobić dunga i tyle. Tylko lubią ten świat, a boty latające po np. pustyni i niepozwalające wykonać głupiej misji na Boja tą przygodę utrudniają, stąd te nerwy. Zakup SM jakoś też mi się wydają stosunkowo normalną rzeczą, gierka typu FreeToPlay musi się z czegoś utrzymywać. Sam kupiłem trochę na jakieś fryzki czy skrzynki na 7/14/21 dni z PD itd, ponieważ korzystam z czyjejś własności za darmo. Administracja widać robi co może w swoim zakresie, zwłaszcza kiedy spojrzymy na fakt iż to wolontariusze :) Radziłbym po prostu więcej wyrozumiałości i prezentowania samemu dobrych postaw.

    Niestety stwierdzenie tego iż jesteś "miły", nie leży w Twojej gestii, tylko ludzi z Twojego otoczenia. A posiadania ukrytych motywów, w każdej rozmowie, w każdej interakcji nie jest raczej zachowaniem człowieka miłego.

    a mnie czemu żadna nie chce?

    Przyjacielu tego nie wiem. Jednak nie sprowadzaj całego swojego jestestwa tylko do jednego wycinka życia :) Szukaj czegoś co sprawi że zapomnisz o "Bożym świecie" i na tym się fokusuj :)

    Nie uważam iż to że ludzie wystawiali boty aby zarobić irl, więc wina leży po obu stronach jest "z [CIACH]", ale oczywiście mogę się mylić. Sposób zabezpieczeń był tak dziurawy że aż szkoda gadać, zgadzam się w 100%. Jednak powody dla którego ludzie grają w metka, raczej nie da się spłycić do "brnięcia byle tylko nie stracić". Moi przyjaciele nie grają już, ponieważ w ich opinii Metin jest już stricte Pay2Win (Bez 2k msc nawet nie wchodź). Ciężko się z tym nie zgodzić. Jednak wierzę iż nadal jest sporo graczy takich jak ja, którzy grali to za czasów dzieciaka, a teraz po prostu lubią grindować na BO czy v2 ponieważ chyba nie ma nic bardziej relaksującego :) Uważam iż najprzyjemniej gra się w metka bez nastawienie że chcę się w nim wygrać, w końcu to gra MMORPG więc to społeczność tutaj stanowi największą wartość dodatnią :)


    Moderator Canhide:
    Usunąłem brzydkie słownictwo.

    Spróbuj patrzeć na kobiety, nie jako potencjalne partnerki, a raczej jak na człowieka. Który chce pogadać od czasu do czasu, i nie być bombardowanym wiadomościami 24/7. Czasami ludzie po prostu ze sobą przebywają, rozmawiają i nie robią tego w celu tzw. prokreacji. Nie traktujmy kobiet jako potencjalnych partnerek za każdym razem. Mogą być koleżankami, znajomymi, przyjaciółkami i to może wnieść o WIELE więcej aniżeli, "dziewczyna, for dziewczyna sake"

    Zapytaj siebie do kogo nie odpisujesz przez cały dzień gdy dostaniesz od owej osoby wiadomość. I potem zastanów się czy chcesz być kimś takim dla kogoś innego.

    Nie ufaj nikomu kto Ci powie o "Te 5 tricków, pozwoli Ci zniewolić KAŻDOM kobietę". Przykre, ale dla mnie te osoby to ludzkie śmieci, żerujący na czyichś słabościach. Skup się na sobie, znajdź coś w czym jesteś w stanie poświęcić się bez pamięci. Nie po to że to "atrakcyjne" tylko dlatego że to kochasz, a to potrwa. Potem "Rób dobrze i mów o tym". Kochaj ludzi, nie oceniaj, nie dawaj nieproszonych rad. Słuchaj ludzi. Otocz się ludźmi którzy o ciebie dbają.


    Zazdrość potrafi zniszczyć wszystko :)

    Moim marzeniem jest mieć dziewczynę jak w końcu znajdę to będę mieć inne marzenie :)

    A ty masz dziewczynę??

    Niestety nie, rozstałem się z "prawie narzeczoną" już ponad 6 msc temu. Teraz dałem sobie spokój ze związkami.

    Marzenie jak każde inne. Tylko zastanów się nad lepszym jego nazwaniem. Ponieważ jeżeli wystarczy "mieć dziewczyne", to całkiem "płytkie". Chyba nikt nie chce być kimś kto chcę być "Z kimkolwiek, dla samego faktu". Szukaj partnerki, nie osoby do podziwiania :)

    Ja jakbym miał dziewczynę to bym każdą wolną chwilę chciał z nią spędzać ;) żeby się czuła szczęśliwa i doceniana :)

    To bardzo miłe z Twojej strony. Tylko pamiętaj że w przeciwieństwie do Ciebie, Ona może mieć pasje i chcieć się w nich realizować sama. Jeżeli Ty w tym czasie jedynie skupisz się na Niej doprowadzisz do momentu w którym nie będziesz mógł już opisać siebie czy swojego dnia w odniesieniu do drugiej osoby, a to jest bardzo odpychające :) Dbaj o swoją Lubą, ale nie zapominaj o swoich marzeniach i potrzebach :)


    Najważniejszym (oczywiście chyba, żaden ze mnie Alfa i Romeo) jest STAĆ sie odpowiednią osobą, a nie tylko takiej szukać :) Powodzenia przyjacielu! :)

    Nie rozumiem podejścia TO albo TO. Tak samo jest z innymi rzeczami czy tylko Metkiem? Po co pracować, po co ćwiczyć, po co spełniać się indywidualnie, etc. SkoRO MożNA spęDZiĆ tEN czAs z DZiewCzyNą.


    Zaufaj mi wystarczy być sobą, nie potrzebujesz niczyjej walidacji :)