Posts by PomaranczoweWarzywko

Mając to co opisałeś w eq, czemu nie postawisz postaci na autołowach w zwykłym lesie? Szczelina jest wymagająca, robienie eq specjalnie pod nią zeby wbić lvl sobie jest troche nie warte tego zachodu (chyba że myślisz expić ludzi tam za hajsy to wtedy okej, rozumiem inwestycje)
    Tymczasem z tym co masz, spokojnie możesz zostawiać postać na noc/dzień w zaklętym i lvl wbije się sam

Już wcześniej ogłaszaliśmy się w różnych miejscach z naborem do gildii. Ostatni raz nasze plakaty były rozwieszone 5km przed zjazdem na Licheń. Konkurs w zasadzie spadł Nam nieoczekiwanie, bo i tak mieliśmy zamiar zrobić tutaj małe marchewkowe party.
    Szkoda, że nie było więcej ciekawych gildii, z którymi można by było chociaż tutaj porywalizować. Może jeszcze kiedyś zaszalejecie z konkursami gildyjnymi - czy tu na forum czy też w grze z ciekawymi nagrodami :)?
    Może więcej paczek ludzi dałoby się namówić na pozytywną rywalizację gildii :)

Niby wszystko ładnie pięknie, ale ja tu widzę kult marchewki pomarańczowej, a co z fioletową, żółta i białą? Chyba, że obchodzicie coroczne międzynarodowe święto marchwi i wtedy marchewki wszystkich kolorów spotykają się w jednym miejscu ^^^^^^

Znam Marchewki z Chunjo i coroczne międzynarodowe święto marchwi obchodzą codziennie. Posiadają ołtarzyk z arcymarchewką, z której uczą się czerpać moc betakarotenu. Wszystkie kolory marchewek są zjednoczone, a wybrani wojownicy tej gildii mają po kilka wcieleń w różnych odcieniach, ale jeszcze nie wiemy jak to robią :/:/:/

Klucze do rozszerzania eq
    na Etolinie po 20kk za szt dostaniesz (mogę nawet kupić ze 20 :) )
    Klatki dla peta na etolinie po 2w
    ewentualnie stroje/nakładki (teraz do wylosowania ze skrzynki jedynie)

Podbij skille na poczatek :)
    ebo i branza ok, na razie starczy
    hełmu szukaj nawet z 1 b 15 błyski
    stalka też hp + błyski
    truta sr 35 +
    tarcza nno + grota - chociaz na poczatek styka tarcza tylko z grotą, jeżeli bedziesz bił na 1szej komnacie w grocie, a tam zarobisz na śmieciach/roślinkach (tak, da się na tym zarobić)
    naszyjnik mimo wszystko zmieniłam bym na łzy hp + omdlenie, a w grocie miedziany z bonami lub bez - wazne 10 na blysk, wiec można tanio dorwać czysty i spełni swoją rolę
    buty możesz zmienić na drewniane do groty - też nawet czyste, chodzi o absik na błyski
    wtedy bodym będziesz ciachał bardzo szybko, exp też pójdzie łatwo gdy w grocie weźmiesz całego spota i ustoisz go bez problemów

jak zrobisz militara, to weź sobie wierzcha 150 defa, pozwoli ci stabilnie stać na spocie na pieczątkach.
    Póki masz okeye to spoko siedzieć na metkach mordu. droższe ku zbieraj, karty też ładnie lecą.
    tyle o dt
    wiadomo talizman mroku z odp na mrok da ci dużo.
    nasior z łez + branza z łez +9, ale bonów pod dt nie szukaj w tym tylko myśl co dalej - czy błyski - w grocie na 75 ładnie sie zarabia dropiąc bronie dla peta

na 61 dojcde ci tarcza - wtedy wierzcha z defem pewnie juz nie bedziesz potrzebował
    potem stal - i tez celuj od razu w bony na błyski - wp dobijesz ostrze i dt ustoisz na luzie - nie ma co wydawać kasy tylko na eq pod dt

Mój buf w czerwcu :
    Stal +9 15 błyski
    czapka na 1 lvl 15 błyski
    bambus +9 sr 34
    ebo 20 grota 15 strzały
    branza z lez 20diabły 10 błyski
    miedziany +9 z hp
    drewniane 9 z hp
    tarcza nno i 20 diabły
    czapke kostiumową 10 diabły 10blysk
    kostium 15 błyski
    bufy m8-m9
    skowyt m6
    miał medal bohatera z rybaka - zadnego innego peta i brak alchemii
    65błyski 70 diabły
    odpalałam mu fioletową, zieloną, dłonie kryta/przeszywki/ miksturę zaklęć (ale po to zeby to wykorzystać a nie przymusowo)

i wbijał od 82 do 95 na komnacie przed maxi maxi na autołowach

Po osłabieniu żywiołów dropi złom dla peta też na komnacie przed maxi lub presub
    i w eq takim samym daje radę - z tym że hp mu leci do 50% ale ustoi - ale teraz skile p/g
    i teraz już bez medalu bohatera więc nieco męczy komendantów, więc stawiam go na dolnych komnatach (z czerwonymi setau ale bez komendatów)

i też śmiga na autołowach, więc można zwyczajnie ubrać porządnie smoka i wbije to sam - zawsze jak bedzie mały dmg możesz dokupić nakładkę na dzwon

Biżuteria z 1 bonem ? i to tylko hp ? tu też trzeba popracować i zainwestować w branze z łez +9, nasior z łez +9 gdyż przeszywka i kryt do metków zawsze sie przydadzą.
    Na nefrytowej metki żaru są łatwiejsze niż te z gnollami, więc skup się na tych.

No ale na zmiane eq też trzeba zarobić, a tą postacią, która nie ustoi przy metku bedzie ci ciężko, więc myślę, że łatwiej Ci będzie zrobić na tym koncie postacie 30lv, przekazywać sobie cory, sprzedać początkowo alchemię i ulepszyć sobie eq na głównej. Potem weź się za alchemię dla siebie, aczkolwiek bez alchy dasz radę, z alchemią zrobisz to 3x szybciej

Jak Ci ciężko ustać przy metku zawsze możesz wziać wierzcha 150 defa.

3. rękawica z isa jak najbardziej
    zarobek od poczatku - do 30 lvl wbijasz poziom, potem alchemia - drop odłamków, ewentualnie robienie do antyków i na sell - idzie się na tym szybko dorobić, złożyć eq i śmigać dalej.
    4. Jezeli masz ochote smigać dla zabawy, to nie jest ci potrzebny nakład kasy w metku. W topce nie będziesz bez ani jednego plna, ale osobiście zasilam isa dla trzeciej reki czasem rekawicy/pd i gra się spoko.
    5. w dobie żywiołów i odpałów wp w pvm troszke stracił, więc wybrałabym bodziaka ze względu na jego szybkość w biciu, skile do pvp też moim zdaniem ma fajniejsze
    6. zawsze znajdzie sie tłum, który będzie narzekał. Zmiany są ciekawe, zawsze jest wybór co porobić, nie jest źle.

Ogólnie to bojowy marzenie ;D
    Aczkolwiek w zestawieniu dla sury INT ważniejszy niż siła
    Z pewnością chętnych na tego bojowego nie braknie, tylko czy znajdziesz coś równie fajnego dla siebie od tego bojowego ?

Szczerze ? początek chyba nie jest aż tak trudny...
    wbicie poziomu do 30 lvl jest łatwe, styka zwkłe handlarkowe eq +6, a broń dostaniesz
    w m2 możesz latać po metkach, wiadomo z buta wolniej ale idzie
    i przy 30 poziomie odłamki - a lecą spoko
    na negrosie odłamki to 100 - 150k i schodzą w miare szybko
    fms dorwiesz za 50kk, jakąś zbrojke smierte +7 z bonami nawet za 30 - 50, jak sie uprzesz to taniej
    przy dropieniu odłamków w m2 + metki + jakieś ulepy (pod zwierzaki np uniformy+ itp) naprawdę łatwo się zbiera kasę

Ogólnie to jeżeli twój woj nie jest rozwiniety skilowo, to zrobiłabym nowego...
    max 35 lvl - dla lepszego dropu w m2
    odłamki + metki w m2 do czasu zarobienia na lepsze eq

nowa postać da ci skrzynki, które mogą ci pomoc pózniej - misktury na expa, fioletowe, zielone, rady pustelnika itp
    ale najważniejsze - dostaniesz na 14 dni spoko broń - nie wiem jakiego masz fms

nie pomoge ci z cenami eq na twoim serwie, bo gram na negrosie, zawsze możesz przenieść się tutaj :D

certyfikatów wierzcha nie da sie sprzedawać - mozesz go jedynie użyc

Ogólnie to nie wbijałąbym na siłę lvl do 55, wbije się spokojnie przy dropieniu - i jeżeli chcesz sobie skompletować (lepsze) eq to bym na 55 została - ale nie do czasu wbicia skili g-p, ruszyłabym pod 70-75 lv przy skilu na wp ostrze m9-m10

W dt łatwo odłamki się dropi - można wbić sobie jakąś postać 40lv żeby na nią zrzucać odłamki - bo wychodzenie z dt na przekazanie odłamków jest męczące na dłuższą metę.
    Zamiast dt można jeszcze w lochu małp sobie ładnie podropić, ale również warto zabrać ze sobą jakaś postać co by na nią zrzucać odłamki - jest to o tyle prostsze, że nie trzeba wbijać jej jakiego specjalnego lvl.

do eq nie ma sie co czepiać, ale wiadomo, że podciąganie skilli jest najważniejsze.
    Przy wbiciu konia na militara (50lv postaci + ) można wziąc wierzcha, który da 150 defa - w tym przypadku łatwiej będzie chodzić na metki sohan - przy metkach też można zbierać odłamki, a do tego mamy ku/kamole.
    Grasz wp, więc Aura jak dropnie jest zawsze spoko :)

Przy zabawie alchemią, robiłabym tylko zwykłe legendy - oczywiście ryzykowanie alchemią wyżej może się bardzo opłacić, ale legende jest zrobić w miarę łatwo, a do zrobienia legendy bez skazy - można popalić mase zwykłych legend, więc jeżeli zbierasz sobie na jakiś konkretny item =, ja bym sprzedawała zwyjkłe legendy, a w przypadku rubinów, poprzestałąbym nawet na antyku

Witam, takie pytanie mam:
    Jakie ogólnie bony wybrać, żeby sobie na luziku w grocie bić.
    wiadome jest, że potrzeba eq na diabły - mam 80%
    ale teraz tak, czy lepiej mieć bon na strzały - czy lepiej na błyski ?
    Nie stać mnie na eq strzały błyski i diabły w jednym, chodzi mi jak zbalansować moje eq 80diabły/60strzały/10 do pż/ 15blok ?
    warto np zmeinic hełm diabły/strzały na diabły/błyski ?
    yy/stal lepsze bedzie hp/pz ? hp/strzały? hp/błyski ?

Też mam ten problem, aczkolwiek jeżeli jest się cierpliwym to idzie z niego korzystać.
    U mnie działa to tak, że powoli sie otwiera, klikam tombola - czekam az sie otworzy (klikam raz - jak zaczne maltretować czprzycisk myszki to wywali metka)
    Gdy sie otworzy, realizuje kupon - klikam raz - i trwa to ok 60s az zaskoczy - ale zaskoczy, spokojnie
    Tak samo z kupnem czegokolwiek z isa... Kliknij, i czekaj... on to przetworzy nawet po 100 s :D