Posts by Gandrast

    Polecam sobie zrobić zapas skarbu węży bo jeszcze podrożeje hehe. Moim zdaniem to dobrze że nie każdy będzie miał szkiełko ludzie ciągle windują cię o 1 yang i twój towar zostaje na półce a to gdzie postawiłeś sklep i jak się nazywa nikogo to nie interesuje każdy ma wyszukiwarkę i elo a teraz będzie trzeba trochę ogłady albo sm żeby handlować a wcześniej to było "ej stary ile to może być warte ? .. nie wiem najtańszy taki stoi za xy" na pewno nieraz ci co sobie będą szkielkowac to lepiej na tym zarobią niż wcześniej.

    35 lvl bodziak to dobry patent na exp słupów do 70 ok 3h 15min bez ratow i rakow ale bez eventu jest mega drogi bo drop jest zerowy dlatego czasem warto ten 50 bo przynajmniej cos oddaje za bodzie i rękawiczka uczniowska miska dzienna skalowanie aury też pomoże. Co do bodziaka 35 to idzie wyciągnąć bez kostiumu bo długi czas tak latałem. Rubin mityk 2x def plus wartość ataku i odpowiednio hełm zbroja branza 15% ogień nasior Full przetop na ogień i butki. Pięcio z nno Staty Full siła i wypada aura P talik ognia 30insekty i dobry rib 40%+/ fms z żywiołem bo inaczej mało bijemy szarfa z łukiem zodiaku+6/7/8 ok 20% najlepiej / powinno wyjść dokładnie 75% ogień i idealnie na styk śmiga jedyny problem to %pz bo czasami otrucie jest wkurzające. Dla podbicia dmg można dorzucić Khana

    Gra kompletnie nieopłacalna by wydawać na pelki bo 90% to komputer rządzi tą grą na 100 plansz to z jakieś 70-80% to brązowa a jak przyfarcisz to moze bedzie 50 na 50 a jedynie tak jak pisza dla plansz by mieć te procenty PD i 10 na potwory na pewien okres czasu

    Heh nie zgadzam się jak narazie na 17 partyjek 3brązowe 2 wyszedłem bo był lost 10 srebnych dwie złote. Wg mnie trzeba grać swoje zgrupować najszybciej oba. Ja rzucam Do I Ge początkowo nawet puszczam komputer z przodu potem spamuje Yut/Mo jak wypadnie to rzucasz ponownie więc możesz nadrobić i szybko zdeklasować. Wg mnie warto próbować bo fajne szarfy w pudełku za te odłamki 😉

    Bodziak 35 super sprawa jak ktoś nie lubi expić kont. Np. Do Meley chociażby czy Jotuna /zmianek. Co do eq ja w takiego wbiłem Rubin mityka 2x def + wartosc i 75% ogien bez kostiumu aura aktualnie m9 sobie wbijam czasem poexpic postacie. Czasowo wygląda to lepiej niż jakbyś expił solo bo podział poziomu robi swoje 😂😂 a expilem bez ratów na podstawowym odpale bengal 2xmiksurka pd ok. 3h 10min 10-70 przy czym eq bonus exp 60% od 55. Niestety minusem jest 0 dropu wiec dokladasz do expa 1k pele na postać 😉 bez kart chyba nie warto tak klepać. Warto jednak zrobić ja sb chwalę 😉

    Kolega up ma racje żal jest mało praktyczny i obrażenia są minimalnie mniejsze od truty co w ogóle mija się z sensem broni dwuręcznej [powinna bić więcej od jednoręki jak w przypadku Glewii,czy nawet Riba] . Broń bohatera lvl 70 dwuręka sprawdza się też bardzo dobrze / o ile masz jeszcze nieużytą w innym wypadku Truta którą później na pewno łatwiej sprzedaż a potem to już Zodiaczki

    polecam pooglądać tommyprime na yt on testował ten bonus kolega WeTheBest zobrazował dokładnie proporcje w moim odczuciu działa jak pół PD przy 280% expa [bengal pd miksturka] lvl nie ma znaczenia do 55 i tak w miare szybko leci w v3 więc dopłacanie do nacka i butów raczej słaby interes poza tarcza ktora najlepiej mieć wcześniej niz na 61. Największa robota to od 60 do 70 na szponach z reguły. Warto mieć ja korzystam z 60% i nie ma tragedii ale nie napalałbym sie zbytnio i traktował bardziej jako dodatek niż 'must have'. W odpowiedzi na pytanie osoba która ma eq dostaje te % z expa które otrzymuje w gratisie więc główna postać ubierając eq na exp nie zmieni nic. 😉

    ja słyszałem o farmieniu na wróżkach od 5 do nawet 20k na 4h aż sam się zastanawiam na jakim eq to jest robione :x ale przygotowania napewno trwają i oczywiście trzeba mieć wayne do przypisania i kilkadziesiąt zwojów przyw. 😅🤣 próbował ktoś tej opcji?

    Samą teorią człowiek nie żyje chwilowo nie mam czasu i chęci tam stać i to sprawdzać bo znalazłem go dosłownie kilka dni temu ale dla wiarygodności proponuje poczytać komentarze pod oryginalnym linkiem nikt by nie komentował czegoś co nie działa tygrysie ;>


    A mam takie pytanko do Ciebie odnośnie tego wszystkiego co tu napisałeś, a mianowicie:

    Ile smoków wszedłeś po przeczytaniu tego poradnika? Z tego co mówisz to zero, więc chyba poradnik bez sensu tym bardziej że przetłumaczony jest translatorem xd

    Poradnik pod tytułem "jak wejść na smoka nie wchodząc na niego ani razu" iks de

    a może inaczej myślisz że osoba która bije smoka 24/7 by ci powiedziała jak wejść ? :> żebyś jej szkaty zabierał i potem puszczał za 11kk ? Przecież nie ma innej metody na szkaty z 3x zaczarowanie. Przetłumaczony translatorem bo ludzie są leniwi i nie umieją niemieckiego a tłumaczenie stron jest dostępne na telefonie. Myślę że artykuł warty uwagi to wrzucam a rekomendują go osoby w komentarzach pod linkiem :D Ja jeszcze przetestuję a ty chcesz to przetestuj droga wolna. Im więcej szkat na rynku od różnych osób tym cena maleje [Jotun] a taki był cel wrzucenia tego żeby zachęcić do próbowania :> Ile osób prosiło nieraz o zmiane metody wejścia na smoka każdy kto ma jakiś patent by jeszcze chciał na tym zarobić x Won. 14kk i wyżej za szkaty smoka to złodziejstwo a często po tyle właśnie są natomiast ja zarabiam głw na handlu mixowaniu eq i odłamkach ;) więc mi to nie na rękę :D


    Moderator SauBaar:
    Połączyłem posty.

    Siemanko ostatnimi czasy jakiś miesiąc może dłużej szukałem sposobu na wejście na smoka mimo wielu prób około 50 nie udało mi się zwyciężyć w pojedynku "chcę zabić smoka"

    z racji że ja narazie mam dojść próbowania a ceny szkat są systematycznie narzucane przez osoby bijące smoka [Sami wiecie kto] za to ja jestem wielkim fanem mieszania eq :> postanowiłem dać szanse komuś innemu kogo zapał do próbowania pojedynku na klikanie jeszcze nie ostygł i wprowadzenie trochę zdrowej rywalizacji.


    Odpowiedź na pytanie jak zabić smoka przyszła niespodziewanie kilka dni temu i każdy kto szukał na zagranicznych forach metina na pewno ją zna a ja tylko postanowiłem się nią podzielić tutaj.



    https://board.de.metin2.gamefo…inklicken-low-dmg-run-st/ Oryginalny link artykułu







    /// tłumaczenie google ////


    Po krótkiej refleksji Lorey97 i ja postanowiliśmy opublikować wszystkie informacje, które znamy o Beran-Setaou, tutaj, na forum. Dlaczego? 1. Nie mamy teraz ani czasu, ani motywacji, by hodować latawce (po kilku tysiącach latawców w ciągu ostatnich kilku lat, nic dziwnego: D) 2. Gameforge nie zrobił (do tej pory) nic przeciwko oczywistym użytkownikom programów stron trzecich ani przeciwko funkcjonalność narzędzi z oficjalnego bota ( MaxRojale Przeprowadziliśmy kilka dobrych rozmów na ten temat. Może coś się wydarzy w przyszłości. Nawet jeśli nie dotyczy mnie to już bezpośrednio, byłbym bardzo szczęśliwy!) 3. Ostatnio ludzie wielokrotnie próbowali sprzedawać napiwki lub „usługi klikania”. Nie chcemy uczestniczyć w tak wątpliwych transakcjach i dlatego tym wkładem staramy się temu przeciwdziałać.

    Informacje są oczywiście oparte na naszych poglądach i dlatego logicznie nie jest to jedyny właściwy sposób postępowania. Ale każdy, kto nas zna, wie, że od kilku lat (współ) dominujemy nad smokiem na kilku serwerach. Więc informacje nie mogą być takie złe ;).


    Oprócz systemu `` tylko kliknięcie '', wyjaśnimy opracowaną przez nas taktykę, dzięki której możesz skutecznie i przede wszystkim bezstresowo hodować latawiec, nawet z niewielkim DMG.


    2. Natychmiastowe i opóźnienia



    Po pierwsze: system kliknięć w Beranie jest bardziej złożony niż niektóre kursy : szare uśmiechy:. Staramy się wyleczyć i przekazać wszystkie ważne punkty w pakiecie, nie powodując całkowitego zamieszania.

    Podsumowując, istnieją 2 kategorie kliknięć: „Natychmiastowe” (smoki, które pojawiają się bezpośrednio lub krótko przed wiadomością na serwerze) i „Opóźnienia” (smoki późne, które pojawiają się tylko po wiadomości z serwera).


    2.1 Różne kliknięcia



    a) Klasyczny moment = do smoczego pokoju można wejść na chwilę przed raportem serwera. Prawdopodobnie kliknięcie, które oferuje największą konkurencję i wymaga największej praktyki.

    b) mini-delay = do kite room można wejść minimalnie po zgłoszeniu (ok. 100-200 MS).

    c) Klasyczne opóźnienie = do pokoju smoka można wejść tylko 500-700 MS po powiadomieniu serwera.

    d) The Ultra-Delay = Do pokoju smoka można wejść dopiero po upływie ponad sekundy (czasem nawet dłużej) po raporcie serwera.


    2.2 „Jedno kliknięcie rzadko przychodzi samo”



    Pewnie się zastanawiasz: a skąd mam wiedzieć, z jakiego kliknięcia pochodzi? Odpowiedź brzmi: 100% prognozy jest niemożliwe. Faktem jest jednak, że różne kliknięcia rzadko pojawiają się same. Przykład: jeśli ostatnie 3 kliknięcia były natychmiastowe, będzie co najmniej 7 z następnych 10 kliknięć. Dlatego bardzo ważne jest prawidłowe klasyfikowanie nieudanych kliknięć, aby odpowiednio dostosować kolejne kliknięcia. Jeśli nie wejdziesz, możesz dowiedzieć się, które kliknięcie to było:


    - komunikat „Inna grupa już próbuje ...” (długi tekst) oznacza, że kliknąłeś za wcześnie

    - Komunikat „Możesz teraz wejść” oznacza w większości przypadków, że byłeś zbyt wolny lub w kilku przypadkach byłeś po prostu za wcześnie.


    Na przykład, jeśli otrzymasz długi tekst, a za drugim razem krótki tekst, wiesz, że „idealne” kliknięcie było między Twoimi dwoma kliknięciami.


    Najlepiej zawsze zaczynać od 2,3 natychmiastowych kliknięć (doświadczenie pokazało, że są to najczęściej) i zamiast denerwować się, że nie dostałeś się do środka, zanotuj i przeanalizuj otrzymane dialogi!


    2.3 Jak dokładnie mam kliknąć w środku? Po prostu kliknij na NPC, prawda? Jakie są rodzaje kliknięć?


    Krótko mówiąc: tak. Ale do tej pory z pewnością zinternalizowałeś, że w przypadku smoka zawsze jest trochę więcej wspólnego : szare uśmiechy:z klikaniem w różnych taktykach poniżej, w odniesieniu do których kliknięć (patrz punkt 2.1) objętych jest daną strategią.


    Przygotuj się na każde kliknięcie:


    Jak widać na zdjęciu. Im wyższa częstotliwość, tym lepiej! Moje maksymalne ustawienie to 72.

    0610793033562046b387d6ddd84fa7b1.png


    Przed każdym kliknięciem otwierasz okno dialogowe NPC i trzymasz wciśnięty przycisk myszy (!) Włącz „Chcę zabić smoka” i jak tylko pojawi się komunikat serwera, mysz zostanie zwolniona prędzej czy później, w zależności od kliknięcia! Możesz zobaczyć wiadomość serwera albo na czarnym pasku, który pojawia się na środku, albo wyciągając czat z "L" przed otwarciem okna.


    00bb501186a54011bd47b748901f2771.png


    a) Natychmiastowa 2 próba click = w tym samym czasie lub nawet na krótko przed komunikatem (więcej o tym później!) zostaje kliknięta na „Chcę zabić smoka”. Albo jesteś w tym miejscu, albo jeśli pojawi się jeden z dwóch „komunikatów o błędach” wymienionych powyżej, możesz nacisnąć klawisz ESC lub ENTER, aby ponownie kliknąć NPC i ponownie kliknąć „Chcę zabić smoka”. Ważne jest, aby nie zmieniać pozycji myszy, aby można było szybciej przejść do drugiej próby.


    Klasyczna chwila, jak również klasyczne opóźnienie są objęte gwarancją.


    GIF z kliknięcia: https://gyazo.com/c867dbae0a96076a7ea01ea345595846


    b) Opóźnienie 2 próby kliknięcia = to samo kliknięcie jak opisano w a), tylko że czekasz 500-700 MS na wiadomość serwera przed pierwszym kliknięciem.


    Klasyczne opóźnienie, a także ultra-opóźnienie są objęte gwarancją


    c) Podwójne natychmiastowe kliknięcie (nasze ulubione kliknięcie i zdecydowanie najskuteczniejsze) = Przytrzymanie przycisku myszy, a następnie szybkie dwukrotne kliknięcie pozwala uzyskać dwie próby w bardzo krótkim czasie. Ważne jest, aby nie wykonywać drugiego podwójnego kliknięcia bezpośrednio, ale poczekać minimalnie (tak, aby zakryć naprawdę różne strefy, a nie dwa razy takie same).


    Klasyczna natychmiastowa, jak również mini opóźnienie są objęte gwarancją.


    GIF z kliknięcia: https://gyazo.com/116e795c40d4c9df6bde0ec4be09f054


    d) Podwójne opóźnienie kliknięcia = To samo dotyczy powyższego, z wyjątkiem tego, że nie klikasz w tym samym czasie co wiadomość, ale czekasz 500-700 MS przy pierwszej próbie

    Jeśli klikasz z kilkoma osobami, jest to logicznie o wiele skuteczniejsze, jeśli rozmawiasz ze sobą!

    Na razie powinieneś pracować tylko z raportem. Doświadczeni użytkownicy mają możliwość skrócenia sekund dla smoka w czasie odradzania się (do 1-2 sekund), a następnie przełączenia na „Chcę zabić smoka” w ostatniej chwili. Dzięki dużej praktyce możesz wykonywać czyste momenty, gdy konkurent wciąż czeka na wiadomość;)


    3. Strategia biegu: ściągnij latawiec bez stresu i przy niewielkim DMG poprzez efektywny timing!


    Raz po raz słyszysz od ludzi, że spieprzyli latawiec lub że trwał dłużej, bo pojawiła się duma i samotność ... Czasy już minęły. Kilka faktów z góry:


    - Metiny pojawiają się co 2:30 minut

    - Latawiec porusza się co 45 sekund po pierwszym otrzymaniu DMG.

    - Samotność i arogancja nie generują regresu, tylko wzmacniają istniejący reg, który ma miejsce co 45 sekund.


    Przepis: połącz licznik metin i czas reg w taki sposób, aby smok nie padał już podczas faz metin! Przykładowa taktyka:


    1. Uderz we wszystkie metiny

    2. Poczekaj, aż wrócą Metins. Uruchom stoper w tym momencie.

    3. Daj pierwsze DMG smokowi w godzinach 0:55 - 0:59. Jeśli smok przylgnie do ciebie, uderz w ostatni metin między 0: 45-0: 48

    (Smok jest niewrażliwy na DMG przez 10 sekund po tym, jak Metindown + Reflecting tworzy DMG)

    4. Zatruj truciznę o 4:58 i kontynuuj zatruwanie pomimo chybionych trafień. Celem jest zapobieżenie regu około 5:20.

    5. Jeśli DMG pasuje, możesz krwawić już o 5:50, JEŚLI potem spadnie (6:05 z wyjątkiem Reg). Jeśli potrzebujesz trochę dłużej

    W przeciwnym razie krwawienie około 6: 30-35, aby zapobiec regresji o 6:50.

    6. Zejdź na dół do 7:30

    W tym przykładzie, zaczynając od 0: 55-0: 59, smok wprawia w ruch swój ostatni reg przed pierwszą fazą metin o godzinie 2: 24-2: 29. Więc to nie ma znaczenia, nawet jeśli masz 4x samotność, ponieważ Metiny nie generują Reg, jak opisano powyżej, a jedynie istniejące posiłki. A ponieważ następny reg nadejdzie dopiero około 3:10, nie musisz się martwić.

    Taktykę można oczywiście dostosować do woli, tak aby w drugiej i trzeciej fazie nie była potrzebna krew / trucizna. Dzięki temu można skutecznie zrelaksować latawiec, nawet przy 14-16K DMG. Ale jest to również relaksujące dla graczy z większą ilością DMG, ponieważ prawie każdy smok jest „taki sam” bez żadnych filmów z wysokim poziomem deszczu & Co.


    Baw się dobrze z farmami Beran.Jeśli :)masz dodatkowe pytania lub masz pytania dotyczące istniejących treści, możesz je zadać tutaj w wątku. W przyszłości wątek będzie rozszerzany na życzenie i według własnych pomysłów /////

    SLYSZALEM KILKA OPCJI CO DO WKLADU W SZATE

    1. TYTANKA NNO ITD 6/7 ATAK LUB COS INNEGO CIEKAWEGO ATAK TYLKO Z BUTA POD POLI NIE DZIALA

    2 . NASIOR Z LEZ KRYT HP OMDLENIE METKI

    3. SZMARAGDOWE KOLCE NA SR SILE I INNE BONY JAKIE WEJDA +6/7

    Czyli w zaokrągleniu opcje są 4 na ten moment :D /Pozwolę sobie troszkę sprostować twoją wypowiedź


    1 Tytanka nno + nns /blok/sila/int/zreka/silny przeciwko./ 6-7 odp na um bossów (obowiązkowo)

    2. Nasior Kryt omdlenie %pe %strzały // 6-7 %metiny / %obrażeń od ataku przeciwko bossom [najlepiej oba]

    3. Szmaragdowe kolce silny przeciwko +/ 6.7 % dodany bonus +x% [tu bym celowal orki diably zwierzeta ]

    4. Rubinowe kolczyki silny przeciwko/abs/ 6.7 dodany bonus x% [tu bym celował lud +4xabs]


    Osobiście wybierałbym między 1-2 opcją ale znajdą się i tacy co pójdą w coś innego zależy od preferencji chyba że jest jakiś pomysł jeszcze ;]

    pryzmat owy jak sama nazwa mówi ożywia na zodiaku osobiście zostawiłbym ale jak bardzo ci zależy na pozbyciu sie proponuje wejść na instancje i się wywracać na pierwszej mapce chyba można zużyć. Klikasz rozpocznij tutaj i cie zapyta czy chcesz użyc x esencji na wskrzeszenie. Problemem będzie zdobycie bo bez handlarza [tutaj proponuje doczytać jak to działa] jesteś w stanie farmić 20 na dzien ale jest w tym dużo losowości w praktyce bo zbicie 10metkow szczura ez ale nie zawsze dostaniesz metki i bd musial lazic 1-5 pietra i probowac trafic a od 6 pietra solo cie wyoutują bossy inne niż chen więc jak się potem zdecydujesz na zodiak to będziesz sobie pluć w brodę że je zmarnowałeś ;)

    xd niski ranking jest do helmow i broni więc do szaty nie wsadzisz:thumbsup:. Kolega doradzil mi naszyjnik z lez kryt omd i w 67 metki , obr od atk w bossy. Wiadomka ze nie +9 i nie musza byc maxy :) ciekawe jak to sie sprawdza . Też gram sura ;) to chyba najlepsza opcja

    Niekoniecznie :D Zbieranie wszystkiego mija się z celem chyba że masz magazyn postać 4 sloty ekwipunku/ robiłem tak wcześniej poza tym selekcjonowanie tego też wymaga troche miejsca żeby się dało coś tam znaleźć, niektóre ulepy nie są warte 1 slota albo użyjesz ich 2-3 razy na rok np. futro tygrysa shuriken biała wstęga bez+ a części nawet nie użyjesz :D lepiej zbierać cenne i przydatne a śmieciowe kupić kiedy potrzebujesz niż magazynować śmieci xD


    Jako ciekawostke dodam że miałem sytuacje z kawałkiem zepsutej zbroi który zajmował 3 miejsca bo miałem 3 różne rodzaje :D obstawiam że jeden pochodził ze szkatułki inny z księgi misji a ostatni z wolnego dropu xD bo były kupowane na szkle i nie dały się łączyć


    Moderator SauBaar:
    Połączyłem posty.

    Ja mam postke od ulepów i generalnie zbieram 70% ale najbardziej dochodowe

    -pamiątki+, klejnot demona bez+ pamiątki bez plus

    -nogi pająka, ogon węża+, szpon skorpiona, pajęcza sieć

    -kawałek lodu+. matowe(kulki) bez+

    -udka i języki żabek

    -magiczne nasiona, piasek kwarcowy (z pisanek też)

    -płotna+, leki+ (obie wersje bez plusa czasem ktoś kupi w hurcie)

    -ognista grzywa, futro yeti+,

    -księgi klątw bez+ , ząbki bez+

    -warto mieć kilkadziesiąt sztuk : wszystkich pająkowych ulepków (worki z jajami, trucizna, oczy pająków,) oraz ości

    -warto mieć kilka brawników, plan zbroj , wzór kroju, uniformów bez i z +, bo mogą sie przydać

    - pozostałe są albo bardzo tanie albo wręcz na sporadyczny użytek to nie wymieniałem.


    -@@ mithrile dwutlenki agaty sznury ciężkie pasy czerwone wstęgi shurikeny+ @@ jako osobna kategoria


    Pogrubione stanowią część ulepów do bransolet (z łez)/ białek nie robie ^^

    Podkreślone stanowią część ulepszaczy do hełmów

    Pochylone stanowią część ulepszaczy od stalek zbrojek 48-54 oraz tarcz


    mam nadzieję że pomogłem ;)

    Dobra broń ale z innym żywiołem[dlatego polecilem zywiol wiatru zeby to zrownowazyc] i lepsza szarfa ale cale eq ma 10% na mistyki[stawiam tutaj na 40% dropu] więc dmg możesz poszukać gdzieś indziej i bije próg wejścia to 65% na wiatr/ przy buildzie full wit reszta sila taki 50 lvl na loozie przy niecalym 400 defa bez potek je klepie , a kolega co dropi w dt no spoko to wyglada na papierze ale jak ktos gra na Polsce to życze powodzenia w biciu sie o parter dt na kazdej postaci bo nie przelozysz eq w dozo a juz spot masz zajety ;).

    Najlepiej to sie ubrać i dechy klepać dobry fms żywioł wiatru 0 problemow spoty wolne ale trzeba sie trche poswiecic i klepnac 5x50 body / szarfa 19% styka + rekawica z lasu[tutaj najgorzej radze oszczednie], ucznia i IS [3.5w msc] nawet mniej. i z 60% wiatr plus poty duze. moze byc buff. Eq najzwyklejsze ebo9 mile widziane mistyki / buty wiatr,srebny9,smierta9 hp 15wiatr zelek 10wiatr branza byle jaka na wiatr 15% okragla nno moze byc +6 mile widziany dzik manni. Moj Drop odlamkow to ok. 11-18min średnio przy eq 40% dropu z tp pod dt na obraczce. Bez eq to 15-25min. Bez rekawicy lasu pewnie z 35min. Zbudowanie konta co prawda zajmie chwile ale macie spokoj i jak sie konczy kaska to klepiecie i antyki wpadaja. Takie konto po ok miesiacu sie zwroci i zaczyna zarabiac 0 odpalow petow bajerow wbijania rubinow wiankow biegania kombinowania kazda postac ta sama eq jedno czyste dozo a czapki sprawdzacie kolo alchemika i klepiecie odlamki energii. ;) mam nadzieje że pomogłem