Posts by Neverem

  Heja, Hej Helloł ! :mkay:


  Także ten... Jedziemy! (Tak, to jest mini-przesłuchanie) ;p


  0. Samopoczucie? (tu i teraz) ??(

  1. Sernik, czy piernik? :swir:

  2. Jakie jest Twoje hobby?

  3. Pieszo, czy samochodem? :crazy:

  4. Ulubione słowo/kolor?

  5. Prostota i linearność, czy może drobny nieład artystyczny?

  6. Czy lubisz biegać?

  7. Czy miewasz/miewałeś kiedykolwiek ''kosmate'' myśli związane z jakimikolwiek śmiesznymi wydarzeniami z przeszłości? Np. stoisz w kolejce w sklepie, przypomina Ci się coś śmiesznego, że aż ''parskasz'' ze śmiechu? :devil:

  (na ostatnie pytanie nie musisz odpowiadać) ;p;p  Do następnego, mam nadzieję, że będę mógł tutaj kiedyś wrócić i przeprowadzić kolejne ''przesłuchanie" :swir2:


  Pozdrawiam! :D:  Szkoda:) Chciałbym mieć taką dziewczynę :)

  Nie jestem gej:D

  Absolutnie.


  Bądź dobrej myśli, wkrótce znajdziesz odpowiednią duszę. :mkay:  A ty ile miałeś dziewczyn

  PanDzwonekPL :mkay:


  Sądzę, że czas na miłość przyjdzie w odpowiednim momencie. =)
  ty pewnie miałeś dziewczyn dużo

  TopurPL :D:


  Myślę, że nie sztuką jest mieć dużo... Tobie zaś życzę wytrwałości w poszukiwaniach, by zakończyły się z zadowalającym dla Ciebie skutkiem =)

  Też bym chciał taka osobę:( codziennie bym jej mówił jaka jest dla mnie ważna że ja kocham...chialbym mieć dziewczynę nie wiem nawet największe przegrywy umieją znaleźć dziewczynę tylko nie ja a przegrywem to nie jestem to nie wiem czemu mnie żadna nie chce

  Witajcie, PanDzwonekPL, TopurPL ! :mkay:


  Bądźmy pozytywnie nastawieni, wyzbądźmy się wszelkich kosmatych myśli i pamiętajmy, że cokolwiek by się nie wydarzyło - musi być dobrze.


  Proponuję kosteczkę słodkiej, bądź gorzkiej czekolady dla osłody, z biologicznego punktu widzenia poprawia samopoczucie i wzmaga abstrakcyjne myślenie.


  Na zakończenie proponuję mały cytat z literatury pięknej (nawiązując do słodkości):


  Quote

  ,,Nie istnieje sytuacja tak beznadziejna, by węglowodany nie mogły jej poprawić''

  Autor: Olivia Goldsmith, Młode żony

  Podobno pieniądze szczęścia nie dają.

  Ale gdy się ma pieniądze, to można kupić czekoladę...

  A gdy ma się czekoladę - wtedy do szczęścia jest blisko... =)


  Życzę sukcesów i wytrwałości w realizacji planów. Pozdrawiam


  :lovemetin:

  Hej, jakiś czas temu (może rok) ustawiłem sobie 5 postaci na autołowach w m2, a dokładniej to ninje które stały w 1 miejscu i strzelały do mobów. Po kilku godzinach dostałem bana na wszystkie postacie. Wtedy mi nie zależało, bo oprócz tych ninji nic nie miałem, ale teraz coś tam mam, i wolałbym sie upewnić. Ten ban to był błąd osoby która mnie zbanowała, czy rzeczywiście takie masowe ustawianie auto łowów jest zabronione?

  Witaj, major61! :mkay:


  W Twojej sytuacji zalecałbym odwołać się do informacji, jaką otrzymałeś w chwili blokady kont w grze, na których grałeś.

  Osobiście nie sądziłbym, że mogłoby dojść wówczas do jakiejkolwiek pomyłki ze strony Administracji, a nawet jeśliby do takiej sytuacji doszło - konta zapewne zostały by zwolnione z blokady, a Ty nadal miałbyś do nich dostęp.


  Konta w grze nigdy nie są blokowane przypadkowo, każda blokada jest indywidualnie weryfikowana przez Członków Administracji.


  Pragnę tutaj nadmienić, iż w sytuacjach szczególnie uzasadnionych przysługuje prawo do odwołania od blokady konta, celem rozpatrzenia takiej skargi/zażalenia/odwołania od nałożonej blokady, należy złożyć zgłoszenie za pośrednictwem systemu Support, gdzie Administracja dokona szczegółowej weryfikacji zgłaszanego problemu.


  Życzę Ci powodzenia oraz szybkiego rozwiania Twoich wątpliwości.


  Pozdrawiam!

  :lovemetin:

  witaj, ECT! :mkay:


  Ewentualnie, przy dalszych kłopotach dotyczących usuwania Twojej postaci, dokonaj próby wygenerowania kolejnego kodu kasowania.


  Nadmienię tylko, że w przypadku generowania kodu jest ograniczenie czasowe, które należy przeczekać, przed kolejną próbą otrzymania nowego kodu (hasła kasowania postaci).

  w przypadku występowania dalszych kłopotów (nieskuteczne próby kasowania postaci, mimo prawidłowego wprowadzania kodu), zaleca się kontakt z Administracją, za pośrednictwem systemu Support, celem dokładnej weryfikacji zgłaszanego problemu/błędu.


  Pozdrawiam!

  :lovemetin:

  Witaj, kris123! :mkay:


  Jeżeli chodzi o zakup SM, za pośrednictwem innego rodzaju płatności, tak jak w Twoim przypadku, może dojść do mniej lub bardziej znacznego opóźnienia dostarczenia dóbr wirtualnych, w tym przypadku Smoczych Monet, co jest zawarte w informacji tuż przed kupnem SM, lub bezpośrednio w wiadomości potwierdzającej dokonanie zakupu.


  Na opóźnienia w dostawie SM może wpływać wiele czynników, np. przeciążenie sieci, gdy np. wiele osób dokonuje danego zakupu jednocześnie.


  W przypadku utrzymywania się dalszych opóźnień, lub problemów zalecam skontaktować się z Administracją Gry, za pośrednictwem Systemu Support, tylko tam Administracja będzie w stanie dokładniej przyjrzeć się problemowi oraz zweryfikować ewentualne błędy.


  Pozdrawiam !

  :lovemetin:

  kiedy bedzie odpalone 200%pd i100%dropu na tymczasowym serwie ?

  Witaj, Gadomiak! :mkay:


  Odpowiadając na Twoje zapytanie, odnośnie Bonusów Doświadczenia oraz Dropu Przedmiotów, będą one włączone prawdopodobnie wraz z wejściem w życie tymczasowych serwerów, tj. od 4.12.2020 o godz 10 CET.


  Pozdrawiam!


  :lovemetin: