Posts by TheAvengers

Ja expie w grocie wp 92 lvl.

Biolog po certach,

Mam ostrze, zbroja i strach na P, 740 deffa i ok 16k pz.

Posiadam również matowy rubin perf oraz granat. Mam w sumie 59% na błyski oraz 70% na grote. Dodatkowo 10% strzały i miecze. Posiadam również talik błyskawicy +1, szarfa 18% z fenkiem+6 oraz truta+9 sr 28 kd+4.

Podczas eventu gdzie był feniks 15% obrażeń i czek serce 10% potwór to było super. Dmg był dość spory (ok 3,5k), miałem 200 szyb ataku i nawet przy całym spocie z buta otrze przyjemnie przywracało hp.

Teraz jest już gorzej, a gdy wyłączę alchemie to przy kilku komendantach i obstawie zdarza się dednąć :/ Dmg teraz jest znośne, przy 30% na kryt daje radę ubić komendanty bez konia.

Jak bym miał grać na łowach, to wołałbym dodać jeszcze dmg oraz z 5-10% błyski dla komfortu bicia,

Ja radzę nie wracać, jak już chcesz grać to zajmij się inną grą, szkoda czasu na tą grę. 10 lat to myślę że za duzy skok. Teraz jedyne zarobki to dropienie corów - nudy i czasochłonne oraz robienie dungów (trzeba mieć 100 lvl+ i dosyc dobre eq i alchemie).

PS: Zalecam wogole nie grać, można poczytać książkę, Pismo Święte, wyjść gdzieś na dwór pobiegać, itp.

Jeśli masz w eq, pecie dużo x obrażeń do pż to może być tylko 2x HP. Szansa na odzysk to słabszy bon ale jak będzie taki to też się przyda.

Diament 2x obrażenia um w zupełności wystarczy, możesz jeszcze z magiczna o obrona, ale ten bon bardzo mało daje.

mam talizman lodu +1 25 odp na lod , mam 82 diably , diament mityk bez skazy 12% odp na obr um mam tytanke +9 i rubina perfa mityka znakomitego , i autopote tez mam ale potrafi mnie na skila zdjac jak ma koncowke zycia, w tym jest wlasnie problem.

eq masz spoko, może masz za mało hp? jakie dmg, jakie buty? może lepiej w butach na um +5 dają 7 odp na um

Witam

Od trzech dni pali mi cały czas alchemię. Mianowicie 1 dnia robiłem diament z surowego do szlifowanego - jakoś to szło, z połowę spalił.

Następnie wziąłem się za rubin i 4 razy pod rząd spalił, więc postanowiłem nie robić dalej. Drugiego dnia zacząłem robić jadeit i też 3 razy pod rząd spalił i zakończyłem robienie. Trzeciego dnia zacząłem od rubinu 2 razy pod rząd spalił i przeszlem do kolejnych (jadeit, szafir, onyks) i spróbowałem po razie i all spalił (łącznie 3).

Jak to jest możliwe że w sumie 12 razy pod rząd spalił? Myślałem że w innych dniach będzie lepiej.

Mam czekać próbować w innych dniach czy iść na żywioł.

Czy to może jakiś błąd? :)

Mam pewien problem. Otóż nigdy się w to nie bawiłem. Dzisiaj zacząłem misję 1 i zebrałem 3 karty potwora (w tym lykosa), potem zrobiłem misję 2 i też odebrałem karty (w tym też był lykos). Jednak gdy patrzę na zestawienie wszystkich potworów i klikam w lykosa (jest ciemny, jak wszystkie) i pisze w okienku: "zebrałeś kart potwora: 0" Jak to? Przecież ubiłem 2 razy i zebrałem karty. Ktoś pomoże, wyjaśni? Czy to jest jakiś błąd?

kochana, jezeli przy 50% masz 3% czyli bez niego powinnaś mieć 2%. Mając 190% powinnaś miec bazowe 2% + 2*1,9 czyli 5,8

zgadza się

wbiłaś między tymi testami lvl? jeśli tak to przez lvl, a jeśli nie to zdarza się tak: mniejsze spoty, wolniejsze ubijanie, itp i to mogło doprowadzić do 4,5 zamiast 5,8

Witam

Zrobiłem boja likanem i ku mojemu zdziwieniu biję na bojowcu więcej niż z buta mimo że mam Full Wit, zreka i trochę do siły (jak siadam na konia to nie podnoszą się żadne staty). Dla mnie to na + ale czy na militarze dmg jeszcze się zwiększy? Dotychczas myślałem że robię konika dla cięcia a tu "Supraśl" :thumbsup:

Ten 40lv konia na filmiku to tak przypadkiem? Nic nikt nie wspomniał o tym.

Ja od niedawna zacząłem robić konia inną postacią i zobaczyłem 30 lvl konia. Myślę sobie jak to, można po militarze jeszcze jakieś misje robić?

Jeśli byłoby można i zwiększałyby się staty: sila, zreka to supcio.

A co do auto łowów to będzie trudno rozróżnić normalnego gracza od bociarza, co utrudni zgłaszanie botów :(

xDD te cyferki 19/20 nie maja nic wspolnego z wielkosci aktualizacji.. bo to jest tak ze aktualizacja 20.? wychodzi w 2020roku aktualizacja 21.? wychodzi w 2021roku xD..
    tam mozesz chyba zaznaczyc aby nie zapamietywalo hasla moze to to

Co do cyferek nie wiedziałem o tym :P Dzięki za info.

Nie mogę nigdzie znaleźć opcji zapamiętywania hasła. Chodzi o opcję "zapisz dane loginu" w kliencie podczas wpisywania hasła?

Zauważyłem coś dziwnego: jak wyłączyłem metka i wylogowałem klient gameforge i ponownie włączyłem metka to klient normalnie się uruchamia (trzeba podac login i hasło). Gdy włączę klient po raz pierwszy od uruchomienia kompa to włączając metka klient uruchamia się i nie muszę wpisywać loginu i hasła. Dziwne.

Co do aktualizacji myślę, że nie będzie to aż tak znacząca, bo inaczej byłaby inna cyfra, np. 21, a nie tak jak będzie 20.2.

Od wczoraj po aktualizacji gameforge, automatycznie mnie loguje, nie muszę wpisywać haseł. Jak to zmienić?

O 18:30 miejmy nadzieje super mecz BVB vs Bayern Monachium. Ja zaraz oglądać :)