Posts by Vespa

I znowu znalazł się ktoś, kto drąży temat zupełnie mu nieznany.
    ZUO dotyczy kilku tysięcy zrzuconych metinów a nie kilku sztuk.
    Bardzo proszę o wypowiadanie się, kiedy mamy wiedzę i konkretne argumenty, a nie wyssane z palca zarzuty.
    @Vespa

Kochani Gracze z Jinno ( Diumar).
    Wczoraj w godzinach wieczornych, jak sami wiecie, miało miejsce niesamowite zdarzenie.
    Całe królestwo znalazło się w DT.
    Proponuję jednak, abyście już nie pomstowali tak mocno, ponieważ nie wydarzyło się raczej nic wielkiego a powiedziałabym, że raczej wesołego.
    Proszę Was o odrobinę zrozumienia dla wyjątkowo przypadkowej i nie zamierzonej "wpadki" [GA]Ingolfa.
    Odłóżcie już całą tę sytuację do historii a zapamiętajcie ją jako wydarzenie wyjątkowe, ponieważ chyba po raz pierwszy nawet 1levelki mogły odwiedzić DT.
    Obiecuję Wam, że za parę miesięcy czy lat, cała ta sytuacja będzie w Waszej pamięci, jako jedna z najbardziej wesołych historyjek, która miała miejsce w Metin2.pl.

Pozdrawiam Was - Wasza opiekunka Vespa

Z przykrością informuję, że na serwerze WETAR ,
    Event " Wspinaj sie wspólnie z GM-em", z przyczyn technicznych nie odbędzie sie w dniu 20.04.2018r o godzinie 20:00.

Zostaje on przełożony na dzień 22.04.2018r godzina 20:00.

Za utrudnienia przepraszam - [SM]Vespa.

Zwycięzcy konkursu "Mikołajkowe Szaleństwo" Serwer WETAR

Przedział levelowy 1-30
    I Tura
    1. xDropV2
    2. KrolWatahy

3. SkrajnyII

II Tura

1. vAgavv

2. fff33ff

3. zs3PD

Przedział levelowy 31-74

I Tura

1. Wolverine0

2. droStacha007

3. iSumerD

II Tura

1. DropX

2. Wekson

3. DZIUG

Przedział levelowy 75-89

I Tura

1. R0LNIK

2. Neonidas

3. Nagroda nie przyznana

II Tura

1. Rugops

2. Imsch

3. WamPir666

Przedział levelowy 90-120

I Tura

1. ZS3

2. Yann

3. Daaria

II Tura

1. Rintfi

2. zuza1

3. Kaja007

Zwycięzcy eventu "Mikołajkowe Szaleństwo" na serwerze Diumar

Przedział levelowy 1-30

1.ProKudytyn 1. OstryLutek

2.Magaazynierr 2. ZakonCypel

3.Pragmatyczny 3. NaSwieta

Przedział levelowy 31-74

1.MrocznyCyrex 1. MiserableX

2.Replicant 2. KazeGod

3.HappyX 3. KazeBUFF

Przedział levelowy 75-89

1.Nikki007 1. xXDyMuXx

2. AresXBody 2. diabelekxKNx

3.GALLYnaro 3. xMalaKasiaxx

Przedział levelowy 90-120

1.looczuss 1. JOVIS

2.OstryLucek 2. Jedrzej007

3.Caatherine 3. Esechiel

Gratulacje :P

Hehe. Swoją przygodę z tą grą rozpocząłem w 2008 roku i pamiętam, że gdy dobijałem około 20 lv to za każdym razem jak mi kowal coś spalił to kasowałem postać, bo uważałem, że była w pewien sposób już stratna 'Yang'owo'. Punkty umiejętności rozdzielałem po równo, np. wszystkie umiejętności miały po 4 punkty.

Temat fajny, chociaż mam wrażenie, że bardziej przeznaczony do wyrzucenia frustracji niż powspominania starych dziejów. A szkoda..

Masz rację, warto czasem miłe rzeczy powspominać. .... Ja pamiętam swoją pierwszą podróż do DT, ludzi było mnóstwo więc lagi jak zbój. I pech , wpadła mi pieczęć . Jeden wielki krzyk.....włóż na kolumnę..a ja co widziałam jedynie tylko to pionowe co na środku było, Kładę i pieczęć na ziemię. Podnoszę i znowu kładę........robiłam to tak długo, aż nas wszystkich wywaliło :P.... Potem dwa dni nie grałam ze wstydu :P:P:P