Posts by Deimos

    Ja jestem zwolennikiem wspólnej mapy do handlu bo nie trzeba biegać po królestwach. Jedyne co muszą zrobić to poprawić wizualnie mapę + wprowadzić jakieś ograniczenia, aby nie było na ch1 tak potężnej ilości sklepów, które generują lagi.

    Wizualnie to jest totalne dno. Na reklamie aktualizacji były budynki, drzewka... i oczekiwało się czegoś więcej, a nie murowanego boxu. Za stworzenie nowej mapy, ludzie w Polsce biorą po kilkaset euro, więc to nie jest wydatek, który jest jakimkolwiek ograniczeniem. Jeśli już unicestwili życie w M1, to mogli stworzyć mapę, gdzie przyjemniej spędzałoby się czas. Rozległa mapa wystarczy, a ludzie sami zdecydują, gdzie będą stawiać sklepy. Po drugie wprowadzenie opłaty za te sklepy to strzał w kolano samemu GF. Metin2 i tak jest drogą grą i ta opcja powinna być darmowa jako standard, GF i tak trzepie kasę na innych elementach gry, wiec jeśli oni myślą, że nie mam co z kasą robić i kupię te szopy to się grubo mylą.

    Jakby każdy gracz otrzymał nagrody za wykonanie misji to może to miałoby to sens, ale rywalizowanie z botami i nawiedzonymi ludźmi przez 2 miesiące, nie mając żadnych gwarancji, że wysiłek zostanie wynagrodzony... to wielka lipa. Pzez 2 miesiące więcej na złomie zarobię...

    Jak się ma wzrost zwierzaka do berka 12%. Mam największego Bashidosa jaki może być,3 skille, 23 dni, najwięcej PŻ, tylko skok co 5 lvl o 0,3...więc szkoda go przerobić na mielonkę, jeśli nie będzie miał 12%...co o tym myślicie?

    Mitem jest to, że przy 60% na błyski moby nic nie biją i stoi się jak murowanym. Biją, ale mniej, dodatkowo jeszcze otruwają. Faktem jest, że przy 60% na błyski można iść do groty bez buffa, ale na maxi maxi nie polecam, bo będziesz się męczył z komendantami, jeśli nie ma się w eq trucia lub krwawienia. Robiąc eq pod grotę najlepiej jest wypośrodkować, ale 60% błyski to podstawa + złom na diabły (min 50%), im więcej tym lepiej.

    Razador 13 dni, 2 skile, skok pż na 6 lvl o 0,7% (z 0,5 na 1,2). Mam dylemat co z nim zrobić...trzymać, przeznaczyć na dropka lub pożywkę dla innego zwierzaka. Jakby miał 3 skile to dylematu już bym nie miał, a tak...Co sugerujecie?

    3UP: Na pz trzeba patrzeć, bo od skoków 0,5 lub 0,6 pet daje 12 berserka. Poniżej 0,5 już 9.

    Zgodnie z Twoją logiką, to wystarczy przetrzymać peta parę dni dłużej, aż wzrosną mu skoki i wtedy każdemu zwierzakowi berek wejdzie na 12%?


    Przetrzymaj 300 dni i podziel się informacją, bo to jest ciekawe... :thumbup:

    Meley 0,4 pż, 0,9 def, 1,1 pe. To normalne (słabe) statystyki u tego peta? Z tego co zauważyłem to inny gracz miał podobne stastystyki, tylko pe większe, i odniosłem wrażenie, że te czerwone smoki tak mają. Opłaca się go trzymać? Ogólnie najbardziej zależało mi na EKONOMICZNOŚCI peta i ilościach skili. Pet z racji ekonomiczności ma być raczej do expa niż do PvP. Nie mam zamiaru futrować zwierzaka co 7 -10 dni, lub jeszcze mniej i kupować mu odżywki.
    Expił ktoś już podobną meley o podobnych wartościach, i czego można oczekiwać po niej na 81 lvl?