Posts by Pabel

    A próbował ktoś z różnych folderów odpalić dwie platformy, żeby na każdej inne konto zalogować czy nie ma takiej możliwości żeby to obejść?

    Pisał ktoś bezpośrednio na zagraniczny Support Gameforge żeby przenieśli konta z jednej platformy na inną lub je złączyli? Powinni wprowadzić że jak ktoś używa na jednym adresie IP konto przez jakiś czas do ma możliwość jego odłączenia...

    Ja źle zrozumiałem na początku ten opis.... Byłem przekonany że to liczy się na jedną postać jak codziennie się loguje to z czasem zwiększa się ilość przyznawanych medali, a dopiero na WIKI ten opis lepiej wszystko rozjaśnia.


    Wbiłem gildi 20 poziom ale wbicie 21 poziom to jakiś kabaret

    Codziennie muszę przynajmniej 50 postaciami oddawać 1k expa przez 90 dni żeby wbić 21 poziom...

    Mam pytanie odnośnie codziennego odbieranie Medali Męstwa. Za 30 odbiorów można dostać 4 medale męstwa, jeśli będę mieć dzień przerwy to licznik dalej spada do 1 medalu możliwego do odbioru i trzeba od nowa nabijać większą ilość medali codziennym odbieraniem? Drugie pytanie wystarczy 20 poziom gildii, żeby wymieniać medale na żywioły?