Posts by Deinoss

Jeśli był taki serwer to chyba za czasów kiedy w metka grało mnóstwo ludzi a na dzień dzisiejszy gdy w m1 jest nawet tak malo sklepików że można je policzyć na palcach jednej ręki coś takiego moim zdaniem miałoby sens

ten serwer był właśnie całkiem niedawno i dużo ludzi tam poszło ale ludzi było aż za dużo i nagle ich zabrakło przecież ten serwer powstał na steamie

Z racji że w metina gra coraz mniej osób dobrą opcją wydaje mi się stworzenie serwera globalnego na którym gracze ze wszystkich państw mogliby grać razem i byłaby również możliwość przeniesienia na ten serwer swoich obecnych postaci z (z eq lub bez) jeśli byłoby to przeniesienie bez eq to rozgrywka nabrałaby wydaje mi się nowego życia bo trzeba by zdobywać od nowa eq co spowodowałoby znów zakwit handlu i rywalizację o drop każda postać dostałaby powiedzmy podstawowe eq na swój lv (tak jak to jest w przypadku gdy zaczyna się grę nową postacią). Przeniesienie swoich postaci jest możliwe co udowodnił kiedyś serwer beta gdzie takowe przeniesienie postaci się odbyło. Albo przynajmniej kopia naszego konta dzięki czemu nasze postacie zostały by na obecny serwerze z eq (wiele osób zainwestowało grubą kasę w eq i niechętnie by z niego zrezygnowało) a na globalny serwer czyste postacie tylko z podstawowym eq. Dzięki czemu moglibyśmy grać na rodzimym metku jak i na globalu tą samą postacią ale z innym eq.

taki serwer już powstał było tak dużo ludzi, że można było bić się o psa w m1 ale równie szybko upadł

Proszę o wprowadzenie wyróżniania nazwy sklepu, który już oglądaliśmy

spoko pomysł tylko należy pomyśleć o tym w jaki sposób miałoby się zmienić na nowo np po przelogowaniu... i jest też istota tego, że szukamy tego co już widzieliśmy czy inne tego typu sytuacje no mogłoby to w pewnym sensie sprawić [problem bynajmniej tak mi się wydaję

Może można by poprawić te szarfy aby dosłownie były na postaci? One są zwyczajnie odstające od postaci ,nie leżą na postaci a lewitują nad nią... niby szczegół a jak to wygląda taka nowość to była i dalej tak to niedopracowane. Szarfa jubileuszowa to już w ogóle ,wiszą na niej sznurki które nie widać żeby wisiały są sztywne jak patyki :P

Myślę iż skoro jest dodana nowa postać od dawna mianowicie likan może byłby sens dodać sloty na kamienie duszy do przedmiotów pewnie postacie będą nowsze i nowsze co jest atutem ale fajnie jakby szła z tym pewnego rodzaju równowaga bo jaki sens na wojnie co pół minuty albo nawet co skilla zmieniać broń ... Ogólnie większy sens w tym jest aby równowaga była lepsza jak i zabawa między graczami może dodać dodatkowy bon znaczy by było ich max 6/7 a nie 5 ponieważ wyglądało by to dużo różnorodnej i nie byłoby tak że ktoś ma to to i to takie takie i takie to już lepszy nie może być i stoi no ani on już nie będzie silniejszy ani nikt nigdy ewentualnie taki sam to takie nudne lecz głównie to chodzi o te kamienie duszy , których powinno móc się dodać więcej zwlasza jeśli miałyby powstawać nowe postacie to już bez wątpienia.

Siemanko myślę od jakiegoś czasu nad pewnymi zmianami... Mianowicie czasem inne gry MMO rpg zauważam co przyciąga graczy i co można tu zmienić mianowicie :

- poprawić grafikę , oczywiście na tyle na ile można sobie na to pozwolić bo jak używam silnego ciała mam przybliżony ekran to nie da sie nie liczyć widocznych pixeli poza tym trochę klimatu się przyda.

- dodać " efekt słońca" (takie słoneczne mapy a jakoś te słońce nigdzie nie świeci nigdzie nie pada a rzeczywiście taka zmiana naprawdę pomaga czuć się w klimat gry.

- nowe elementy tekstury , chodzi o dodanie choćby trawy ... Bo płaska tekstura pomalowana na zielono raczej nie robi zbytniego wrażenia a w czerwonym lesie także o innym odcieniu mogłaby być jak i w wielu miejscach zależnie od tego co to za miejsce , problem jest w lasach gdzie prawie nie ma drzew niby są ale to kilka na ogromny obszar a to chyba Las? Można przyjrzeć sie temu nawet parę "krzaków" byłoby miłe widzianych jak i ciut innych drzew a nie jedno i to samo przy czym można poprawić wygląd tych drzew bo chyba nie jest to gra na 5latków .

- kolejną naprawdę WAŻNĄ rzeczą, która irytuje wiele graczy jest problem z teksturą odnośnie kamieni czy nawet armat itp. rzeczy , które "odpychają " graczy na odległość . Naturalną rzeczą jest iż nie można przejść przez coś ale nawet zbliżyć się ... To sprawia wrażenie gry kompletnie nie dopracowanej a nawet nieskończonego szablonu gry .

- nie załączanie się skilli , nurtujący problem z umiejętnościami , które przy próbie aktywowania nie działają mimo to musimy czekać by włączyć od nowa często zdarzało się to przey aurze miecza i silnym ciele .

- noc - a gdyby noc z lekka poprawić obecnością widocznego i świecącego księżyca przy czym noc sama w sobie mogłaby być ciut ciemniejsza byłoby to sensowniejsze jak i fajnie by umiejętności wyglądały .

- magia - skoro wojownik mental jest postacią o umiejętnościach duchowych/umyslowych to przydałoby się by inteligencja miała jakieś choć trochę większe znaczenie .

- mgła - przydałaby się gęsta mgła tam gdzie byłby sens np w lesie nad wodą oczywiście by wyglądała jak na mgle przystało .

To na razie tyle bardzo istotnych zmian przypominam iż klimatu tu brakuje od wielu lat a takie zmiany mógłby by sie spodobać w efekcie graczom a i dużo graczy by napłynęło jakby potem fajnie tą grę zareklamować .

Fajnie jakby chociaż część tych zmian została pozytywnie rozpatrzona dziękuję z poważaniem Deinoss.

Gdyby dodać tak możliwość przedluzenia żywotności PETA? Oczywiście za pośrednictwem is .... Np.za SM kupić jakieś błogosławieństwo życia zwierzaka ... Można zrobić tak ze przedłużenie o 1 dzień kosztuje dana ilość SM 2 dni więcej itd....
    Lub tak ze jest jedna cena tego przedmiotu i losowo przedłuża, oczywiście z szansą ,że nie przedłuży żeby nie było za latwo.. Żeby to nie było zbyt tanie ale za to zdatne do handlu i oczywiscie pamietajac ze nie da sie więcej niż do 14 dni.
    To mogloby być dobre rozwiazanie ponieważ byłaby to kolejna możliwość dla graczy jak i dalej byłoby ciężko ze względu choćby na trudno dostępność przedmiotu jak i losowość dzialania bez 100% szans na jakikolwiek rezultat, również i byłby to kolejny interes dla is.
    Jestem pewnien, że pomysł z mozliwoscia zwiekszenia max trwania zwierzaka spodoba sie zarówno graczom jak i Administracje może zaciekawić :) mam nadzieję że ten pomysł zostanie rozpatrzony i za dopracowaniem szczegółów zostanie wcielony w życie :) dziekuje z powazaniem Krystian.

Mam taki dobry pomysł aby dodać możliwość rekarnacji petów (lub inaczej to nazwać można ) ... Polegałaby Ona na przemianie petow "małpa -nemere" .
    Np. Potrzebna trudna do zdobycia "księga rękarnacji " oraz przedmiot lub więcej pochodzenia danego potwora np. Przy przemianie małpy w smoka potrzebne są: 3smocze łuski , smoczy szpon ,owa księga rękarnacji oraz może 1kk yang :) mogło by to okazać się bardzo przydatne dla graczy ale żeby tez nie było to zbyt proste oczywiście :) ewentualnie może dojść jakiś nowy pet.
    Dziekuje z powazaniem Krystian.