Posts by PanGarbatek

Ja dostałem bana na koncie gdzie zostala utworzona postac ktory nigdy nie zalogowało się do gry, reszta kont działa normalnie. Moze mi to ktos wyjaśnić?

"dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie"

Art  Ingolf

Jest mega dużo przypadków że ban nawet nie ma logicznych podstaw... Dostaje się bana za granie w grę czysto albo nie granie w nią wcale... Bo nawet nieaktywne konta od pół roku albo roku dostają bany za bota XD. Najlepsze jest w tym to że bany lecą na konta typu magazyn od śmieci... Czyli jak masz czegoś w hurcie to jesteś botem? No i jeszcze bany za autolowy po ostatnim uppgrejdzie tarczy XD. To już szczyt wszystkiego ....

Ooo w sumie nie wpadłem na to wcześniej. Dziękuję za informację.

EDIT: Jeszcze dodam tylko, że bilet na Węgry jest tańszy (30SM)

Spróbuję napisać na support, aczkolwiek liczę na jakąś odpowiedź kogoś z Teamu tutaj, czy warto robić jakiekolwiek podchody. Z doświadczenia wiem, że skoro kolega dał opcje, która jest wyjściem z tej sytuacji, ale za sprawą SM, to domyślam się, że Team raczej nie pomoże. Mam nadzieję, że się mylę.

No nie pamiętałem który ale o ten mi chodziło

A co z kontami które nie były używane przez pół roku albo rok i dostały bana podczas fali blokad xd też nieomylna administracja dobrze zbanowała nieaktywne konto xd?

Cześć wszystkim,

czy po latach istnieje możliwość usunięcia postaci 70+? Z pomocą supportu czy kogokolwiek? Chodzi o to, że chciałbym wrócić do gry i zacząć sobie nową postacią zarabiać na ekwipunek, a na moim pierwszym i praktycznie jedynym koncie mam 5 postaci powyżej 70 poziomu. Szkoda mi tego konta, gdyż mam na nim SM, SZ i parę innych rzeczy z IS (wierzchowce, bonusy expa itd.). Czy istnieje jakakolwiek możliwość pozbycia się chociaż jednej z tych postaci, by założyc sobie nową:?:

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Chyba tylko bilet podróżnika i wysłać postać do Czech bodajże bo tam najtańszy bilet kilkadziesiąt sm

Jak dla mnie to dzięki grze możesz być zdobywcą jak Aleksander Wielki, Wikingowie, Rzymianie. Wygrywasz? Jesteś czujny? Zyskujesz czasem unikatowe itemy przez czyjąś próżność i brak uwagi. Oczywiście sam możesz stracić wiele jak tracisz czujność... Więc to nie żadne złodziejstwo tylko zdobywanie itemu xd. Najprostszy z możliwych sps. Żeby Wam to logicznie wytłumaczyć. Jak zbijecie Metina/bossa/moba to też nie podnosicie dropu bo GO ZABILIŚCIE i z NIEGO Dropneliscie Item xd? Wstydźcie się XD

Przeciez ta fala blokad poszła na konta osób które nie miały zainstalowanej gry dostały maila z banem i przypomniały sobie o grze. Konta pół roku albo rok nieużywane. No tak KURLA. To na pewno był bot!!! Gz dobra robota gf tylko tak dalej....

Fala blokad była żałosna bo pisali o "nieomylności" tych że banów. Tam gdzie nikt normalny nie napisał że jest 100% nieomylny ale gf tak... Musimy im dziękować że są tacy wspaniali xd

pytajac o przepustke mialem na mysli ta za zrobienie ciagu misji w zakletym lesie, ale o ile dobrze zrozumialem trzeba tylko ta za zbicie nemery radka i jotuna ze starych map, drzewnego szmaragdu na jatuna pb nie trzeba robic

Trzeba robić ale jest szybszy zamiast 5 metkow zabijasz 2. Zamiast ciągać 5 postaci wystarcza 2.

Ta gra i tak z 2-3 lata pociągnie maksymalnie i upadnie jak Polska w 1795 roku :)

Gra nie upadnie, najwyżej fuzja będzie z Rumunami tam Metin przeżywa swoją drugą młodość. Mega ograniczeni jesteście do "tutaj" i do "my". No i Metin upada od momentu odpalenia pierwszego serwera

Na yohara iluzje(exp) i przebudzenie się przyda. Czyli w praktyce tylko na yohara bo dwie pozostałe lokacje to bardziej epizodyczne wypady.

Zadymki akurat ostatnio ożyły i coraz intensywniej się biją. A więcej mocnych postaci się ubiera wkłada alchemię więc bić się będą jak zawsze. Co do wojen jak chcecie ich więcej to przejawiajcie inicjatywę a nie tylko jak stare baby a pomarudzimy sobie xd

w jakim itemku moze byc na moby?

Tylko w broni, a mając na myśli uniwersalny mówię o tym że działa Ci na metki bossy zamiast 2/3 różnych bonów masz jeden, a im większy odpal masz i tym lepsze eq na moby + mindall z isa dzik etc. Tym lepiej odczuwasz

Ostatni zuo z bossami strasznie biednie wyglądał ... Przeważnie było dużo więcej różnych bossów a tym razem jakby wszystkie gdzieś na majówkę się wybrały... Ciekawi mnie jak najbliższe eventy będą wyglądać