Posts by imperatorek1991

    Panowie a mam pytanie? Jak robicie jak macie 5 postaci na konto to otwieracie cory tylko na jednej z nich przerzucając cory przez depo? Czy na każdej z osobna robiąc przy tym misje ulepsz swój smoczy kamień na każdej postaci? Pozdro

    Rób na każdej postaci, wtedy masz dodatkowego cora. Ja przerabiam gdy mam misje "ulepsz swoj smoczy kamien" i zostawiam zawsze jedno ulepszenie na drugi dzień gdyby misja się powtórzyła.

    Czy pomysł z zwiększeniem ilości won/yang będzie brane kiedykolwiek pod uwagę? Są przedmioty o wartości większej a nie każdy ma na tyle odwagi zaufać komuś przy handlu wartym więcej niż 999 won. Jest to chyba jeden z największych potrzeb jaki teraz widzę.

    Fakt, zwiększenie limitu to dobry pomysł lecz jest teraz możliwość stackowania magicznych kamieni które trzymają cene i można ich również użyć jako waluty tak jak przed laty kamyki duchowe ;)

    Dobra na deser dobiłem jeszcze 10 gierek i 0 srebrnych. Za każdym razem botowi wypada taka ilość pól, że mnie kasuje XD porzygać się idzie

    Hej,

    Czy tylko ja mam wrażenie, że jest trudniej o srebro niż w poprzednich latach ? na 20 rozegranych gier mam tylko 4 srebrne szkaty. Macie jakiś sposób na grę ? Jak to u was wygląda ?

    Żadnego z tych skili nie bedziesz uzywał w expie w grocie czy w lesie bo jest to nieopłacalne (podobne hity będą wchodziły na krytyku z pojedynczego uderzenia). Proponuje pójść w rozpro, przynajmniej możesz ludzi podenerwować jak masz ochotę :devil:

    1. Tego nie unikniesz, postać bije co "pod ręką".
    2. Ja zawsze zostawiałem na pierwszej polanie jadąc z tp w lewo i nie miałem problemu (pamiętaj żeby właczyć opcje "fokus").

    3. Wiadomo, zapas potek, wystarczająco dużo absów żeby postać nie padała przy lagu i włączona opcja wskrzeszenia + fokus żeby nie spacerowała po całej mapie :)
    4. Nie ma takiej możliwości.

    Na wsadzenie alchemi zawsze masz 100%.
    Rubin - wartość/średnie/odp lub deff
    Jadeit - 2x hp + % do pż (od biedy 2x hp)
    Onyks - blok odp kryt i odp szycie
    Granat - byle jaki

    Jadeit - byle jaki

    Diament - pod pvm samo odp um chyba, że chcesz perf to 2x um

    No i najważniejsze, żeby pamiętać o ulepszeniu tych kamieni do +4 ( w przypadku kamieni mitycznych matowych)

    Zacząłbym od zrobienia mitycznego koła alchemi (koszt około 100w), następnie zakupienie peta 3 skillowego na 81 poziomie z berkiem i łowcą potworów co da ci mega boosta na tym poziomie. Jeśli chodzi o zarobek to dużego wyboru nie masz (cory na 5 postek lub więcej, łowienie, górnik, handel etc. ) bo z takim dmg bieganie na metki 95+ nie ma raczej sensu.

    Ja Cie rozumiem , ale wez wedke i sam idz polow to zobaczysz jaka jest szansa na zlowienie tego raka :rofl: ostatnio siedzialem sb tak z ciekawosci 4/5 h to udalo mi sie 2/10 wyciagnac , takze wedlug mn mija sie to z celem .

    To już kwiestia szczęścia, czasami w kilka godzin złowiłem 2-3 raki a czasami w godzinke 10. Taki to zarobek ;)

    Czym wyższy lvl tym słabszy drop bodzi/fasolek/pele z metków z tego co zauważyłem. Przy 95lvl na gromistej bodzie leciały mi średnio z 70-80% metinów. W tej chwili na 101lvl bodzie lecą średnio co 2-3 metiny więc różnica jest zauważalna.

    Cześć,

    Planuje zrobić sobie bodego pod zimowe okey'ki i zastanawiam się czy bez kostiumów na ogień jestem w stanie na luzie ogarniać spoty w V3. Czy 70 na ogień w podstawowym EQ wystarczy zakładając, że mam rubina matowego z defem ? Mam jeszcze bufa w v3 ale dla wygody wolałbym go nie używać.

    Ja grając surą WP bije metki z 25 na wiatr i 40 diabły (skille P, mityczna alchemia perf) i nie musze za bardzo potek używać. Jednak dla komfortu proponuje mieć okolo 50 na wiatr. Na diabły wiadomo - czym więcej tym lepiej.

    Hej,

    Obecnie zarabiam na robieniu corów na 5-10 postaci i jakieś sensowne yangi wpadają z tym, że kompletnie jestem tym zmęczony i szukam alternatywy. Mam dwa pomysły :

    1. Górnictwo na 5 kont (przy skillach m1)

    2. Śmiganie na razadory


    Jest ktoś w stanie przybliżyć zarobek z tych dwóch sposobów jeżeli nie chce przeznaczać na grę więcej niż 4h-5h dziennie (robienie 3-4 razadorów) ?