Posts by Demcio20

  Taka ninja 110lvl wyexpi słupa o wiele szybciej niż wpek 75. Jakieś sztylki zodiaku+8, zbroja moby z błyskami, hełm na dmg z błyskami, szmaragdy z diabłami, pasek moby, z alchemii to rubin, granat i jadeit warto wrzucić chociaż. 25-30% do pż i będzie się leczyć lepiej niż wpek z ostrzem P, mniej na błyski potrzebujesz, bo eq na wysoki lvl daje sporo defa, dmg będzie nieporównywalnie większy niż u wpka. Myślę, że nawet w kilka dni 75-95 na maxi maxi wyexpisz. Jedyne czego potrzebujesz to łącznik 80lvl.

  Sztylety zodiaku+8 to za duży wydatek, zbroja na moby z błyskawicami to samo. Najpierw chciałbym te słupy wyexpić, a później ubierać ninje. Bo jak ubiorę ninje to słupy już muszę, a słupy wyexpione nie zobowiązują mnie do kupowania eq.

  Jeśli dobrze rozumiem, że będzie 85% na błyski z kostiumami to na spokojnie wystarczy wpkowi. O ile masz fajną trutkę, mityczne koło i ostrze P to myślę, że warto takim wpkiem expić, potów mało co będzie schodzić, dmg przy 100 diabły spokojnie na maxi maxi wystarczy. W tydzień max myślę, że słupa 75-95 wyexpisz (zakładam odpał minimum pd las + raki). Ale z drugiej strony jeśli to główna postać to będzie nudno nie móc grać. Ja zawsze na słupy expię ninje, świetnie sobie dają radę w grocie. Z dosyć budżetowym eq (40 diabły, chakry sr40, brak alchemii i odpałów do dmg) na pd z lasu i karasiach idzie w tydzień dobić 75-95, a główną postacią mogę normalnie grać i nie odczuwam tego, że mi się słupy expią. Wystarczy raz na 1-2 dni wyjść z groty dorzucić pd i potek.

  W tym sęk, że nie posiadam głównej postaci. Mam ninje 110 nie ubraną i chciałem wyexpić buffke do 95 i jakieś słupy. Skoro piszesz, że słupy same się mogą expić, to nie wiem czy jest sens inwestowania w tego WPka już. Trochę za późno na takie rozmyślania, bo eq całe już jest, ale EQ można sprzedać, a alchemie włożoną już nie (jeszcze nie kupowałem na niego alchemii). Zastanawia mnie czy taki WP 75 z takim EQ i mityczną alchemią prócz do expienia słupów nadaje się do czegoś. Słupy ninje, wojowniki i sury mogą się expić same (gorzej z szamanami), więc po co taki WP?

  Żeby puścić postać na autolowy to byś musiał podkręcić błyski trochę bo za mało może

  Pisałem wyżej, że 55 mam z samego eq. Do tego może dojść mityk granat (9%) + 30% z kostiumów, czyli 94% na błyski miałbym.

  Podmień trochę diabłów na błyski - tak żeby mieć z 80% i puszczaj autołowy.

  Postać to WP ostrze i strach P, więc te brakujące 10% błyskawice i możliwa strata 40% na diabły aż tyle pomoże? Dodam, że z samego EQ mam 15% do pż. ,a dodając do tego alchemię i bonus z koła wyjdzie 24%.


  Nie ma co się męczyć z ubieraniem słupów pod autołowy.

  Czyli Twoim zdaniem lepiej jest takim Wpkiem 75lv expić inne postacie? Oczywiście na autołowach.


  Ile godzin zajmuje wyexpienie takiego słupa na autołowach?

  Expiłem kiedyś ninje 86-95 to zajęło mi to 6dni z kawałkiem. Miałem PD z IS i lasu i mikstury zarania. Przy końcu gdy zaranek brakło to używałem raków. Niestety nie wiem ile postać dokładnie expiła. Stawiałem ją w dzień i w nocy. Expiłem na pre subie 3.


  Moderator SauBaar:
  Połączyłem posty.

  Autołowy oczywiście. Ogólnie z EQ mam 100 na diabły, 55 na błyskawice (bez alchemii), 19% silny na błyskawice (bez alchemii). Bloku będzie tyle co w KD i onyksie. Do takiego expa zakładam, że będę miał kostium i czapke 15 błyskawice.

  Chciałbym sobie poexpić w grocie kilka postaci. Tutaj rodzi się moje pytanie. Ma sens expienie na maxi maxi takim WPkiem 75lv jakąś inną postać czy już lepiej ubierać postać expiącą i nią expić bezpośrednio? Wiadomo, niektóre postacie fajnie by się expiło tak, np. szamanke, może likana też ze względu na jego drewnianą animacje hitów z buta.
  Jeśli EQ ma też duże znaczenie to chętnie podam listę itemków jaką posiadam.

  Tak jak użytkownik wyżej napisał. Ja dodam od siebie, że u sury WP w granacie przyda się 1 bon % do PE, w jadeicie polecam mieć 2x max PŻ (% do pż nie jest akurat w tym przypadku taki ważny).

  Postaci 70lvl nie można już usunąć. Poniżej powinno się dać. Upewnij się, że poprawnie wpisujesz kod, a po 2. po uzyskaniu kodu wyloguj konto i zaloguj je ponownie.

  Troszkę dziwne, aż wręcz niemożliwe .

  Jestem w stanie w to uwierzyć. Coś mi się kojarzy, że kiedyś testowałem z kuzynem fmsa około 15 um i szpona +9 (nie pamiętam czy luda miał) i wychodziło wręcz tyle samo. Tutaj sytuacja może być podobna.


  Pytanie mam jeszcze odnośnie kolczyków. Na takim healerze lepiej używać kolczyków z niebiańskich łez czy ebonków? Nie wiem czy to ma znaczenie, ale mam w tarczy do PvP 12+2 INT.


  Moderator SauBaar:
  Połaczyłem posty.

  Mam pytanie odnośnie broni do PvP dla Healera 55lv. Z racji tego, że Jesionki są bardzo trudno dostępne na serwerze na którym gram czy wachlarz na 55lv +9 10 lud + ewentualnie coś do tego byłby lepszy od takiego jesionka, powiedzmy z 15 UM. Jeśli ktoś ma jakieś informacje co do DMG obu tych broni to prosiłbym o ich udzielenie.

  W takim razie w kierunku jotuna się ubieraj, ninja bardzo fajnie się spisuje na nim (na forum było już sporo wątków jakie eq kupić, żeby zbić). Tam masz 2w w 40-45 minut.

  Jotun odpada. Nie zamierzam robić tych głupich misji na 5-ciu postaciach. Jest to za bardzo męczące dla mnie.

  Jak dla mnie dropek ma zarabiać, a nie generować koszty. Jeśli wszędzie dajesz radę to nie ma po co ładować kasy w niego. Ubierałbym ninję na Twoim miejscu powoli. Matowe mityk kółko, jakieś budżetowe eq na zaklęty i możesz zacząć coś zarabiać ninją.

  To znaczy, mam całe EQ na wiatr na tą ninje. Ona jest w stanie z kostiumami bić na spocie spokojnie, ale nic poza tym. Alchemii na niej nie ma. Nie mam nawet pomysłu co mógłbym nią dropić w tym lesie, nawet po włożeniu alchemii.

  Nie zamierzam wbijać wyższego lvla na tym dropku. Co do blasków to nie zamierzam się pchać nawet do V3 tylko do DT na 7. piętro. Niestety dropek to moja jedyna postać dobrze ubrana. Posiadam ninje 110lv, ale bez EQ. W takiej sytuacji nie warto wkładać tego mitycznego matowego koła?

  Mam pytanie odnośnie alchemii na dropka sure WP 42lv. Postać służy głównie do V3 i DT i do zbijania metków czasami. Aktualnie posiadam legende rubin perfekt i jadeit max pż, odzysk i do PŻ. Zastanawiam się czy nie lepiej przerzucić się na mityczną matową/przejrzystą. Bonus z koła alchemii mitycznej jest ogromny w porównaniu do bonusu z alchemii legendarnej, więc stąd moje pytanie.

  Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.


  Pozdrawiam! :)

  Jutro przerwa! Nakarmcie pety, żeby później nie było płaczu, bo potrwa pewnie sporo, skoro mają jakiś hotfix wprowadzać albo cofać zmiany. Jeszcze raz. Nakarmcie pety!

  BEDZIE PUPCIA teraz jest problem a jak połączą serwery dolicz kilkaset osób i botów jak nie zwiekszą ilości ch to bedzie masakra ja osobiscie zastanawiam sie na zakączeniu gry

  zakOŃczeniu :)


  Mam pytanie odnośnie petów. Moje pety jeszcze są na 8-10 dni, ale nie są w klatce. Czy warto je wkładać do tej klatki, żeby jakimś dziwnym trafem nie wyparowały im nabite dni?