Posts by Demcio20

Ja to proponuję zrobić coś ze strefą walki. Zbijanie komuś postaci, które się nie bronią robi się nudne. Tym bardziej, że główna postać zwykle nie ma ochoty się bić tylko farmić pkt :thumbdown:

W domyśle strefa walki jest do naparzania się, nie do farmienia sobie punktów, więc nic z tym nie zrobią. Ludzie farmiący sobie punkty muszą się liczyć z tym, że ich postki bedą zbijane.

Likan ma odpał to nie ulega wątpliwości, ale moim zdaniem z buta jego hity są trochę drętwe. Nie mają takiego zasięgu jak np. hity WPka. Przed talizmanami taki likan miałby ciężko, lecz teraz (z takimi absami) można praktycznie każdą postacią dobrze dropić. Co do skilli to ja bym się nie pakował w indygo nawet. 25 szybkości ataku które można nadrobić zielonymi potkami. Dodatkowy skill atakujący to mega atut przy biciu z buta tym bardziej, że hity likana z tego położenia nie są tak efektywne.

Przemyślałeś wgl ten pomysł swój? Wydaje mi się, że nie. Ludzie płaczą do tej pory, że wprowadzili Likana i gadają farmazony, że popsuł on klimat gry. Ledwo ludzie porobili ABSy na niego, a Ty wyjeżdżasz z nową klasą postaci? Kolejne ABSy, kolejne KDki itd. To na dobre popsułoby i tak zawalającego się metina już.

nie bedzie tak pieknie skąś jest te wiecej dni zycia zeby słabe skile dac

Dwa zagraniczne wiki potwierdzają duże prawdopodobieństwo do Razadora. Jeżeli berek skacze dwukrotnie to obstawiałbym 11% na 81lvlu, ale o tym się przekonamy za kilka godzin. Powodzenia wszystkim którzy będą wkładać dzisiaj berka.

1) Robią peta do PvP liczą się skile. Jeżeli trafi Ci się Razador fajne PŻ, fajne DNI, skoki co 5lvli 0.5-0.6 i niestety 2 skille to możesz go przerabiać. Choć ja mam takiego i żałuje czasami.
    2) Jeżeli Pet ma skoki co 5lvli to następny skok jest na 5lvlu itd. , a jeżeli co 6 to na 6lvlu.
    3) I dobrze mówią. Petowi może wzrosnąć przyrost po 30 / 50 / 100 dniach. Aczkolwiek nie jest to pewne i każdy Pet ma tą ilość dni po której przyrost wzrośnie, inną.
    4) Oczywiście, że tak. Jeżeli nie stać Cię na Razadora to jak najbardziej. Dodatkowo ten nowy pet może mieć nawet 25dni życia, co bardzo ułatwia utrzymanie go.
    5) Berek podstawa do EXPA. Później można coś modyfikować. Tańsza wersja jest taka: Wampiryzm i/lub Przebicie. Droższa natomiast z przeszkodą (jest to najdroższa księga dla Peta).
    6) Baashido dropią do 5 stycznia bodajże, więc będziesz miał pole do popisu. Będziesz myślał o tym wtedy.

Nikt nie ma jeszcze peta na 81 i 30 dni na Basido aby poznać prawdziwe przeliczniki berka. Jedni mówią 8 gdzieś parę postów wyżej 15 to jest na chwilę obecną zgaduj zgadula. Pet sam w sobie po wbiciu berka nie podnosi juz wartości berka. Kwestia lvlu postaci nie jestem w stanie powiedzieć czy to jest prawda i ma wpływ na berka podczas szkolenia.

http://wiki.metin2.org/index.php/Pet_Sistemi
    http://wiki.metin2.co.uk/index.php/Pet_System

Na dwóch wiki pisze już ze berserki Razadora i Baashidośa są niemal identyczne

1) Full INT. Później można mieszać między Witem a Siłą. Jeżeli masz alchemie i pro eq to daj full SIŁA.
    2) Jak będziesz miał dużo do PŻ, Bloku. Do tego buffa to myślę, że tak. Jednak tempo wybijania mobów może nie być zadowalające.
    3) Podobno nie, ale na 60lvlu włącza się drop okrągłych i to znacznie obniża szanse np. na blaska. WPkowi nie opłaca się wbijać 61lvla, bo na 55 już kosa z niego jest.
    4) Te wszystkie OZ są porównywalne cenowo, jednak ostrze ciężko będzie dorwać, bo to 1. skill jednak. Wydaje mi się, że strach jest najdroższy, ale nie są to jakies kosmiczne ceny.

sam wlasnie sie zastanawiam czy nie wbic 61 lev dropkowi. Drop ponoc podobny do 55 a dochodz tarcza ze sporym abs-em na klasy przydatna w pvp Bodajze 50 do wartosci od Biologa itp

Jeżeli grasz bodym to jak najbardziej jest to uzasadnione i potrzebne nawet. Jeżeli natomiast jest to WP to nie opłaca się wbijać. WP na tym lvlu to i tak kosa niezła jest. Nawet bez tego 61. Ten lvl praktycznie daje Ci tylko dostęp to tarcz na 61 i masek, a WP żeby ustać spota w V3 dajmy na to nie potrzebuje kosmicznego EQ.

Jak kupujesz swój pierwszy rubin to możesz pakować przejrzysty i bez skazy jak kolega up napisał. Jeżeli jednak bedziesz zmieniał juz swój istniejący to najlepiej na znakomity.