Posts by Re1Z

    z takim eq ewentualnie możesz iśc na golemy, tam do 82lv exp nawet fajnie leci, żeby iść na setaou trzeba więcej na strzały ogarnąć

    Mały upgrade gearu nastąpił. Obecnie jest szarfa 19% z łukiem żółtego smoka +8 i bonusem 10 na diabły. Dodatkowo znalazł się boczuś. Aura wskoczyła na g5 więc też nie jest źle. Hity wzrosły do 1.7k. Czy dalej powinienem expić na poczatku groty, czy może też przymierzać się do czerwonych ??? Daje sobie z nimi rade tylko są twarde ;)

    Witam wszystkich metinowych maniaków,


    Moje pytanie odnosi się do komfortowego expienia w grocie wojownikiem body. W chwili obecnej biorę nie więcej niż 3 grupki i chciałbym trochę to poprawić. Poniżej opiszę swoje eq i proszę o informację która z opisanych części jest waszym zdaniem najsłabsza i najmniejszym kosztem da się ją wymienić bądź zakupić np. alchemię czy też przyzwojować aurę. Oczywiście liczę się ze złotówkami więc jeżeli da się to zrobić inaczej to proszę o info ;)



    hełm : maska strachu +8 10 diabły 20% reg pż.
    zbroja : stal +7 1000 pż + 10 do pż
    buty : Quiliny 1500 pż + 15 strzały
    ebony : 20 grota + 6 strzały
    tarcza : lwia +9 nno +6 diabły + 6 siły
    branza : srebrna 20 grota, 20 dt + 5 do pż
    złoty naszyjnik : 1kpż 5 kryt
    truta +7 z kd +4 średnie 26 + 10 diabły + 3 kryt
    pet: małpa 6.4 % pż 4% def


    Tak jak opisałem powyżej na chwile obecną nie posiadam ŻADNEJ alchemii, więc może tutaj szukać upgradu. Jeżeli tak to może jakieś infor odnośnie bonusów oraz cen które orientacyjnie trzeba zapłacić.


    Hity w mobki ~1.3k


    Skille : prawie wszystko m8. Może warto by było tę aurę przyzwojować ...


    Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc i przydatne informację.


    Pozdrawiam,
    Furiat

    Widzę troll na czacie z betą wywołuje zamieszanie ;). Swoją drogą straszna ta sytuacja z botami, nie ma wolnego spota na dzikusach. Nawet specjalnie się nie kryją, tylko biegają z " pelerynkami " i "super szybkimi " atakami. Zdaje sobie sprawę, że obsada jest mała ale takie wymówki świadczą tylko o niekompetencji gameforga jako wydawcy. Przecież wystarcz 15 minut na zbanowanie praktycznie wszystkich botów bez auto łowów z m2. Mam nadzieję, że jednak nad tym zapanujecie bo zniszczy to cały rynek już na początku serwera.