Posts by combatarms

    Hej



    Pisał Ci ktoś kiedyś wiersze? Tak



    Było to coś w rodzaju zwykłego wierszu pisanego na kolanie czy bardziej uroczysta forma np. sonet ?
    Masz swojego ulubionego poetę ?
    A znasz jakiegoś prywatnie ?
    Zgadzasz się ze sondażem, iż wśród twórców to poeci są najbardziej zadowolenii ze swojej twórczości ?(źródła nie pamiętam)
    A jak tworzyłaś opowiadania to najczęściej o czym ?
    Opublikowałaś kiedykolwiek swoją twórczość ?


    to do zobaczenia :>

    Cześć !


    Co teraz robisz ?
    Skoro wolisz dusić złość w sobie to jak często odwiedzasz psychologa ?
    Jaki format kartki papieru prefujesz ?
    Często polemizujesz ze samym sobą ?
    Na chwilę obecną uważasz, że placów zabaw powinno być więcej czy mniej niż jest teraz ?
    Kiedy ostatni raz kogoś porwałeś i jeszcze go nie oddałeś ?


    Pa.

    DarkLuk - nic dziwnego.... zapewne cześć artykułów była zrobiona ,,na czas" a reszta miała opóźnienia a potem to wisiało na korekcie. Osoba odpowiedzialna za to ostatnie nie weźmie urlopu od forum tylko, żeby poprawiać teksty ;). Na redaktora przypada po kilka tekstów, więc jeśli autor patrzy na to co ma przygotować, to przygotowuje wg. ustalonej przez siebie kolejności. Zapewne opóźnienia w tym przypadku nie dało się przewidzieć, więc pisano na podstawie co było wtedy. Artykuł, o którym mowa był ,,wywiadem" tak ? No to nie zawsze rozmówcą pasuje termin. Owszem, ceny się szybko zmieniają, ale czy to zobowiązuje redakcję do wywalenia gotowego tekstu i napisania go od nowa ? Chyba nie.

    Hi SGMik


    Dasz autograf ?
    Lubisz kryminalistykę ?
    Wymienisz 5 agencji rządowych USA ?
    A 5 polskich ?
    Czy uważasz, że 11 września dało się zapobiec ?


    wrócę ;)

    Skoro temat zszedł na siatkówkę przypominam o tematach luźne rozmowy o siatkówce oraz Mistrzostwa Świata Polska 2014. No cóż... Skoro nie ma możliwości eventów z okazji MŚ w Polsce - trudno. Mam nadzieję, że przynajmniej stroje do IS dadzą + HH. Dlaczego ? IS podlega pod GF - tą samą firmę pod którą podlega Polski team, więc proszę o przekazanie informacji. Przy wygranej imprezie przez naszych siatkarzy miło by było nawet 35%. Ale to nie temat o IS, więc wracając do tematu... Eventy z Okazji Mszy św ? lekka przesada - gry komputerowe nie powinny faworyzować innych ze względu na płeć, wyznanie, poglądy seksualne itd. Szybciej więc się doczekamy eventu z okazji lądowania człowieka na Marsie niż z okazji mszy św. :mkay:

    Cześć panie SGMik, aż musiałem poszperać w prezentacjach na drugiej stronie by to wyciągnąć :)


    Jak tam rysy na golfie ?
    Kiedy zagramy w coś ?
    Dobrze się czujesz w nowej roli ?
    Czemu nie po-es-ge-em-ujesz na Negrosie ?
    Ulubiony redaktorek Metinews z Negrosa ?


    wrócę :)

    Dobry pomysł. Ja błąd popełniłem na początku. Szukałem w 35 stronowym strona po stronie w spam----> wyliczanki gry i zabay. Przdz ten czas zgłosiłbym 2 kolejne ;). Skoro to temat o eventach na forum, to proponuje kolejny event tego typu : na haloween/wszystkich świętych. Dnia 2.11(niedziela) w postach by ukryć nagrody w dyniach lub na nagrobkach. Ascoran wywalcz coś :).

    Zaszczyt byłby z drugiej strony ^^. A tak na poważnie to bym musiał uunąć konto i założyć nowe. W podaniu trzeba się przedstawić. Czy naprawdę mi na tym zależy ? Potrzebuje tej ,,anonimowosci" ;)

    Witaj, chciałem pospamić ;)


    Jak się współpracuje z podwładnymi ?
    10 stron w prezentacji to dużo ?
    Rzucisz ciętą ripostą ?
    Jak się dziś spało ?
    Kojarzysz pojedynczych usserków ?


    pewnie wrócę :)

    Mnie na evencie nie było, ale dorzucę swoje 3gr na temat tego posta :

    Tak jakby zarobilas 1,6kk :P ludzie po 20 minutach na chacie sie chwalili 10+ sztukami.


    Wierzysz w wszystko co piszą na wołaj ? Podczas gdy Negros był najnowszy była ciekawa sytuacja - przed włączeniem dropu blasków gościu twierdził, że dropł ich 10, potem 20 a następnie znów 10, magia ? Wiesz, ktoś tam myśli, że jak napisze po 5 min nierealną do zdobycia liczbę - np. 30 cukierków to myśli że jest koksem. Wprawdzie nie wiem, nie widziałem tego, ale mówisz że 10+. Chodzi tu o to, że im więcej osób uwierzy tym wg. nich lepiej, bo rzekomo są bardziej pro. Sugeruję, żeby wołaj traktować z dystansem, zwłaszcza w Jino, gdy transmituje mecz ^^

    Z całym szacunkiem, ale to nie dyskryminacja. Oren chciała zrobić OX dla lv 40+ jednak ta informacja szybko zniknęła. Widać wyraźnie, że GF czy tam YMIR nie pozwala na to przed zakończeniem eventu rozpoczęcia - czyli jak ktoś wbije 105lv to OX dostaną również te osoby 40+ :)

    I wy narzekacie ? Metki były na wszystkich serwerach. Tutaj dropiłem na metkach w m1 - zabiłem 5 metków 20 i jeden 15. Dalej mi się nie chciało szukać - wolałem iść z tym na Negrosa(bo tu nie mam boja), ale to szczegół.
    Tutaj jak widać - macie 5 metków. Obok był jeszcze 1, którego rozwaliłem, oraz na przeciwko (lekko za mną) był jeszcze 1, bity - więc go nie uwieczniłem.
    Dodatkowo niżej było aż 5 metków - ale tego nie uwieczniłem. Jeśli chodzi o koperty - nie pytałem się rozmówców o to czy mogę opublikować zdj. Dlatego jest tak jak jest.