Posts by Frenetic

    Ale to ile było przerw z powodu problemów jest mało ważne, ponieważ nie od dziś jest przerwa co tygodniowa w środę.

    To że należy do ich obowiązków to już inna sprawa. Ale środa mnie nie dziwi i nie wiem po co te halo o to.

    Rozumiem frustrację z powodu tych ostatnich, zbyt długich przerw. Niestety nadal jest problem z laucherem. Ciekawe ile czasu będą to naprawiać.

    Przeswietl sobie byku ostatnie 3 miesiące sporadycznie przerwy pojawiają się we wtorki czy czwartki (nie wspominając o tych, które musieli zrobić bo jak zwykle pojawił się problem). Więc ja jako Zenek spod sklepu nie mam 100% pewności czy będzie normalnie w środę czy zaczce im się zrobić w czwartek. Wydaje mi się że normalne jest poinformowanie z odpowiednim wyprzedzeniem.. Przekładając to na życie prywatne to tak jakby żona o 23 napisała Ci że jak do 22 nie wrócisz to nie wejdziesz do domu 😂😂

    zapowiada się kolejna przerwa techniczna już za moment... patrząc na to co się dzieje czuje się jakbym oglądał telewizję.. 15min grania 40min reklam dramat jeden wielki tak jak pisałem wcześniej odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach.. XXI wiek a oni nie potrafią zatrudnić kilkunastu kompetentnych ludzi by swoją robotę za którą im płacą robili dobrze i sprawnie.. To już zaczyna stawać się żałosne

    ja jeszcze dzis o 2 w nocy sprawdzalem na forum czy bedzie przerwa techniczna dzis albo jutro bo inaczej strace dusze na ktore poszly moje SM ale jak zwykle Team mnie nie zawiodl i dal info 40 min przed restartem [CIACH]

    informacje dali 40min po trwaniu przerwy, nie przed zasadnicza różnica


    Moderator Canhide:
    Poprawiłem cytowany post.

    W środę bez względu czy było wcześniej coś robione jest restart. Mnie to wcale nie zdziwiło. A brak informacji od razu, no cóż. nie pierwszy i nie ostatni raz. Czas był przywyknąć :D


    A tak na poważnie. Panie i Panowie dziś jest środa i wiadome nie od dziś, że tego dnia są restarty.

    zanim coś napiszesz zweryfikuj informację, w samym wrześniu było 8 przerw technicznych, a z tego co wiem to we wrześniu było 5 możliwości. poza tym to należy do ich obowiązku i wielokrotnie w ostatnich czasach była różna rotacja w zależności kiedy gieniek ze zdziśkiem znajdą chwilę, żeby przeprowadzić przerwy i wrzucić zmiany.

    Ja [CIACH] jakiś żart! Specjalnie sprawdzałem discorda oraz forum żeby mieć pewność że przerwy nie będzie to 5 przed przerwą łaskawie postanowili poinformować że takowa przerwa jednak będzie. Art mam pytanie, czyje to zaniedbanie z poinformowaniem o przerwie? Czyja to niekompetencja? Wasza czy tej wspaniałej firmy?

    nie dali 5 min przed a 40min po trwaniu już przerwy oczywiście rejestry melej przepadły pkt przepadły, ale przecież wina gracza. Masz załadować ItemShop i siedzieć cicho, a to że gracz jest na ostatnim miejscu, zabezpieczenia które dają są do niczego, a utrudniają tylko dla zwykłego gracza, to 80% postów dotyczy problemu. Problem goni problem, ale to nie problem gry, a problem tych, którzy nią zarządzają. Nie ma co się dziwić, ludzie zatrudnieni widocznie w GF, są tam z przypadku nigdy nie mieli doczynienia fizycznie z grą i robią manianę. Kompromitacja jednym słowem. Podobno metin2 nie jest jedyną grą zniszczoną przez tę wspaniałą firmę.. Cóż liczy się zysk, nie gracz. Jak tak dalej będzie to za jakiś czas nie będzie im się opłacało trzymać serwerów..


    Moderator Canhide:
    Poprawiłem cytowany post.

    Cyrk jeden wielki co się dzieje z tą grą. Co do braku informacji na temat przerwy brak słów robicie co chcecie najlepiej dla gry i fanatyków jak ta wielka Gamegorge ją sprzeda komu kolwiek. Zniszczyli już ją do tego stopnia, że każdego fanatyka boli serce i grają tylko z sympatii. Niestety jest nas coraz mniej, ale cóż.. Śmiech na sali i kompromitacja "wielkiej" firmy w XXI wieku.


    hahahahah Art po co dodawanie informacji o przerwie po prawie 40min opóźnieniu? widzę poważni ludzie na poważnych stanowiskach pora kończyć karierę kilka tysięcy miesięcznie będzie więcej w kieszeni

    Wszystko w imię bezowocnej walki z botami. Poczekaj aż się okaże, że trzeba uwierzytelnianie dwuskładnikowe robić na słupach z różnych platform xD

    długo nie trzeba było czekać ;)


    meley jest na tyle poteznym zarobkiem ze nawet z abonamentem na 16 postaci sie oplaca;p

    chyba ze ktos robi 4 komplety ;) wiec ladowanie na jakies 64 postacie abonamentu nie bylo by takim tanim kosztem bo większość yang musiałaby iść na kupony. poza tym co w przypadku gdy nie zdążysz "przedłużyć" nie możesz się zalogować dopóki nie zapłacisz?



    Moderator Canhide:
    Połączyłem double post.

    Zabawne jest to że te ich pro elo zabezpieczenia przez boty zostaną w parę godzin ogarnięte albo w ogóle nie dostaną takiej weryfikacji ale przecież trzeba uprzyjemnić grę dla zwykłego gracza teraz będziesz grał na komputerze i na telefonie jednocześnie

    Art jak to jest możliwe że do zalogowania się na konto potrzebuje weryfikacji dwuetapowej dodam że na platformie jest 13 używanych kont 5 takiej weryfikacji potrzebuje 8 nie? śmiech na sali co tu się ostatnimi czasy dzieje z clientami notoryczne crashe do tego dziwne błędy przy odpalaniu.. o ile to jestem w stanie wybaczyć o tyle weryfikacja dwuetapowa jest dla mnie śmieszna zwłaszcza w takim stosunku. Żart mało śmieszny

    polecam Tobie jak i innym dorobienie się na przetopach gdyż na metkach jest obecnie slaby zarobek a zwłaszcza jak się nie ma rękawicy złodzieja.. proponuje Ci dobic 75 lv zakupić stal trute dorob się na przetopach rybach dt ulepszaczach i kup gotowa stalke 9 5b sredniej jakości item kupisz za 400kk a to nie jest wielki majatek

    to zależy do czego chcesz rozwijać postac jeśli całkowicie pod exp to wirek raczej średnio Ci się przyda gdyż expi się na dziku wiec pakujesz w rozpro aby jak ktoś ci się wbije albo masz zatargi z kims to rozpro jest idealne do tego natomiast pod pvp tez jest swietne rozpro gdyż wylaczasz podstawowe skile u rywali i możesz zahitac ich niepotrzebujac skili ofensywnych natomiast wirek tez przyda Ci się napewo w pvp

    polecam Ci dropienie na lordzie medale/ziola oraz na te chwile jaja malpiszona moze nie jest to duzy zarobek ale jesli posiedzisz troche z tego wyciagniesz ewentualnie jak ktos powyzej podpowiedzial mozesz kopac rudy lub ewentualnie podexpiac ludzi na BO ;d

    lepsze bedzie tam gdzie masz abs na strzaly i do pz wiec smierta ale jak doexpisz troche lv zebys mogl zalozyc epika +5/6 hp+strzal+do pz to zdecydowanie bedzie lepszy epik gdyz zwieksza regeneracje pz co bardzo sie przydaje :D