Posts by OneMoreTry

Czytając niektóre posty tutaj odnoszę wrazenie że strasznie boli was to że osoba która poświęca więcej czasu na grę bije władcę EnTai. Sam swojego czasu biłem i był to fajny zarobek. Co do lv Championa oraz rozwoju postaci to trzeba ogromnego nakładu czasowego jak i finansowego by rozwinąć postać by móc sobie dropic na Joharce.

Siema jeśli chcesz bic Meley na ninje i Bodziaka to proponuje ci ubrac ninje pod poli Łuk Zodiaku 40 sr +8/9 najlepiej 9 Ninja 115 najlepiej pancerz na potwory aaahp ogien mile widziane do pz helm na dmg +9 15 ogien ogniste hp kryt nasior na szycie hp kryt do tego tytanka na ninje 12 zreka nno mile widziane blok tez branza lezka hp ogien szmaragdy mile widziane jest miec 6/7 trucie i krwawienia na Idallach w broni 8 metiny. Co do bodziaka to musiałbys ubrac w eq z wartoscia w 6/7 b i metiny w broni i naszyjniku ale wedlug mnie lepiej jest ubrać 2 ninje pod poli mniejszy wydatek

Mnie postać normalnie latała na autołowach, jeszcze o 8:50 dokładałem poty do autołowów, po czym ni z tego, ni z owego mnie wywaliło ze wszystkich postaci.

Myślałem, że przerwa techniczna, ale po waszych postach widzę, że nie :crazy:

Jakby to Bogusław Linda powiedział ,,Życie''

Cześć wszystkim

Zastanawiam się czy ja mam takiego niefarta czy to kwestia itemu. Posiadam zodiaka 52 Sr natomiast ulepszanie go to dramat łącznie miałem 11 prób na +9 do tego jednego dnia wchodzi +7 na +8 wczoraj miałem 4 próby ani razu nie wbiło. Poprzedniego dnia zaś +8 znośnie weszlo a później w dół zaczęło palić ..

Jakie jest wasze doświadczenie z ulepszaniem ?

Nie na dropieniu alchemii. Fantaści na pewno będą podkreślać poziom odklejenia, ale fakty są oczywiste. 20 minut na 1 postać to daje jakieś 10kk zarobku przy obecnej cenie alchemii, a więc na 1w potrzeba nie 1h tylko 3h ponad.

Wszystko zależy od postaci o EQ osobiście średnio dropienie 5 corow zajmuje 10-20 minut ( 20 minut to w najgorszym przypadku, kiedy masz nie farta w dropie ) uśredniając że masz 10 postaci to średnio 150 minut czyli w przybliżeniu jak wspomniałeś 3 h a i jeszcze jedno. Idziesz po dropie ulepszać alchemię i masz pecha i 3 h jesteś w plecy SADGE ..

Co do wypowiedzi nie od dzisiaj wiadomo żeby sobie pograć musisz załadować w ISA żeby godnie pograć .. Kostiumy Lizaki Nakladki Boczek/Meley

Najbardziej bolid fakt że kostiumy powinny być ogólnodostępne na przykładowo na 30/60 dni Lizaki Pierścionki minimum 7-30 dni. Załóżmy niech pierścionek kosztowałby 350-400 SM/ 30 dni do tego kostium w zestawie 30 dni liczmy 400 SM do tego nakładka przykładowo kolejne 250 SM,

ale niestety w Isie jak w kole fortuny . Skrzynie w których są kostiumy to jest jakaś porażka by wylosować zestaw nie raz idzie wydać 2500 SM i nie wykręcić zestawu. Teraz by sobie zagrać musisz płacić abonament w Metinie .. Rozgrywka bez Isa nie ma najmniejszego sensu. Koszt miesięczny to 200 zł minimum by grało by się na fajnym poziomie.

A do tego szkło handlu w bagatelnej cenie ..

Mimo tego gram z sentymentu ale zastanawiam się czy warto skoro społeczność Metina jest olewana na każdym kroku a jakąkolwiek wypowiedź merytoryczna jest usuwana.

Może doczekamy się czasów kiedy rzeczy z IS będą w stałych ofertach tak jak wspomniałem, a nie Loteriada bo jeden wyda 100 SM i ma kostium drugi wyda 2500 SM i ma na 14 dni kostium dół z skrzynek ..

Pamiętam że kiedyś była sytuacja z Cheat Blockerem podczas eventu rybackiego sporo osób dostało bana ale to była wyłącznie wina zabezpieczenia które było źle skonfigurowane.

Co do twojej sytuacji śmiem twierdzić że blokada nie została nałożona bezpodstawnie.

Nie przypominam sobie aby ktoś dostał bana za nic ..

Każda ingerencja w proces gry który jest nienaturalny wiąże się z blokada konta.

Witam serdecznie

Mam pomysł co do alchemii Smoczego Kamienia.

Jak wiemy odłamkami nie da się handlować fajną opcją było by przywrócić możliwość handlu odłamami. Małe lv sobie zarobią co i ułatwi im rozgrywkę na tym poziomie.

Ascoran mógłbyś wysłać to wyżej ?

Witam Serdecznie

Do gry powróciłem w Grudniu 2021 etap groty mam juz za sobą.

Expiąc w grocie wydawało mi się że kiedyś (2 lata temu jak jescze obecnie grałem) bronie leciały lepiej.

Czy to kwestia szczęścia ? Czy faktycznie odczuliscie drop broni z groty :crazy:

Kiedy pojawi się oferta z Pierścieniem jakimkolwiek do expa o wykręceniu w kole mogę zapomnieć poszło 1800 SM 😂 Wcześniej były dostępne czasowo Pierścienie za 150 SM i to była fajna opcja bo każdy mógł skorzysta

Teraz ?

Kręć w kole za te SM miałbym 12 Pierścieni 😂

Ingolf  Ascoran

Wysłuchajcie nasze prośby i wyślijcie prośbę z zapytaniem o Pierścienie ☺️