Posts by K4RAMBA

    Quote from Theord

    jakbyście żyli tylko metinem

    nie powiem kto kogo zaczął pierwszy obrażać, bo musiał przepłacić 100kk ;) niby głupia gra dla ciebie te 100kk to nic ale chamstwa takiego z twojej strony się nie spodziewałem. więc czemu piszesz o tym jak ktoś żyje metinem popatrz też na siebie.

    Quote from DariuszIII

    a nóż, widelec uda się zrobić go bodziem "wyczówam, że byłbaby niezła gula u niektórych (a z bodziami trzeba coś robić)

    bodziem to co najwyżej możesz zrobić stalkę lub truciaka :) a jak nie masz co robić z bodziami to przerabiaj je na podręczniki i zwoje :mkay:



    Quote from DariuszIII

    wyczówam, że byłbaby niezła gula u niektórych

    raczej nikogo by to nie obchodziło z topki i lepszych graczy, może jedynie graczy z 50lv co ciebie na YT oglądają. Reakcja tych 50lv na wbicie tego runika Darek ma Runika+9 więc jest koksem... pewnie były by takie komentarze pojawiały by się ale byś podszedł do większości graczy z topki padłbyś na jednego skilla. Niestety jest to zestawienie smutnej szarej rzeczywistości, bo większość jak nie wszyscy doświadczeni gracze powiedzą ci jesteś po prostu .
    -no co po prostu ?







    Quote

    jesteś zwyczajnie mierny

    bo taka jest prawda. powiedz mi szczerze co osiągnąłeś na pl"u ?
    Bo ja twoje osiągnięcia szacuje na te co ja miałem około 4lata temu czyli są mierne :thumbdown: może czas najwyższy nie sugerować się komentarzami z YT graczy którzy grają tylko na privach i graczy którzy mają po +50lv na pl" u można to nazwać próbą grania w tą grę a nie samego grania :!:
    to taki mały przykład :)
    spotyka się gracz który [grał kiedyś i wbił 50-70lv pl] z graczem który ma 120lv teraz i gra do dziś, dochodzi do wymiany zdań i ten gracz który miał kiedyś 70lv jeszcze kłóci się z 120lv i wypowiada się jak by wszystkie rozumy pozjadał lecz to co on mówi nie jest prawdą i uparcie trzyma się tej wersji a teraz spotyka się takich więcej 50/70lv którzy uciekli na privy itp i się wypowiadają o czymś o czym nie mają wog pojęcia.
    A teraz zajrzyj na swój kanał na YT :whistling: i kto cię ogląda bo na pewno nie topka bo się z cb po prostu śmieją

    zawsze tak było my friend :thumbup: ale to nie zmienia faktu że doprowadziłem do tego że runik został zrobiony na +9 nie to co DariuszIII męczy go już kolejny rok
    o i takie małe zestawienie

    Darek polecam ci kupić+9 a nie kuć nie warto. kuje się itemy tylko z dobrymi bonami

    czasem nie chodzi o wartość lecz sentyment to nie miało wielkiego znaczenia ile na nie go wydałem najważniejsze że na +9 jest
    dużo osób mówiło że mam go nie kupować +0 za około ponad 10kkk od H00LIG4N potem poszło z około 8kkk na kucie po tym straciłem cierpliwość i dałem 7kkk Badowi :)

    Quote from DariuszIII

    Szepcio hym
    Bardzo ci to przeszkadza?
    Pewnie wiesz ile czasu potrzeba na wbicie lv. Teraz to nie kwestia 20h na 1lv, ale 4/5h na lv
    I tak z ciekawości coś ciekawego daje ten 120? Bo wiesz robienie kolejnego dropa nudne już.

    niestety ale muszę przyznać rację Szczepanowi



    Quote from Szczepcio1

    weź Ty Darek zejdź ze sceny, jak można tyle lat siedzieć na tym lvlu - jesteś zwyczajnie mierny

    niestety to prawda jesteś mierny, niby coś tam wiesz ale do końca, coś tam mówisz ale nie do końca tak to wygląda. Twoja gra jest na niskim poziomie nawet nie potrafisz głupiego runika na 9wbić eq na tym wp co masz jest mierne lepsze ma mój body z 75lv"em

    Quote from JedenUczciwy

    Zaczynasz pisać tak chaotycznie jak xentia

    hmmm metin2 nie będzie trwał wiecznie trzeba nauczyć się wybaczać i dostrzegać dobro w drugim człowieku, mimo własnych przekonań i niechęci do 2 osoby. nie mam pojęcia jak teraz piszę Pani @Xentia bo nie miałem okazji przeczytać jeszcze jej postu, ale nie żywię do niej urazy i chęci zemsty, i nw co masz na myśli że (piszę chaotycznie) jak byś mógł rozwinąć swoją wypowiedz to może podziałamy coś na to :mkay: