Posts by K4RAMBA

    [ciach] to jest miecio niech idzie do gildii NaLoozie tam jego miejsce chorogiewka bez odbioru

    Bardzo mnie zastanawia ten śmieszny fragment rozmowy, ponieważ widzimy jeden nick postaci. a jeszcze bardziej mnie zastanawia kto jest drugim rozmówcą? Naprawdę jest to zabawne kiedy postać o nicku NeeQo w grze pyta o pewne fakty, następnie robi screnshoty a w efekcie końcowym rozsyła je po ts aż trafią na forum. Gratulacje dla pani która nie ma nic ciekawszego do robienia w życiu, tylko [ciach] burzę na forum. Miecio nie należy do osób które boją się wyrazić swoją opinie prosto w twarz. Mnie jeszcze bardziej usatysfakcjonuje screnshot Miecia jak to piszę do nie go na główne konto. Przynajmniej druga z stron nie musi się dowiadywać takich informacji przez psa na posyłki.


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem niedozwolone treści.

    Quote from GrupaBraaaci

    krysztalki energii ? xD

    Jakie kryształy w energii? Kupiłem w hurcie sprzedaje drożej, nie jest to zabronione :) Mariusz Proca też tak robi

    Quote from BezCenzury

    hahahaha weź tam "L" dorob bo pewnie karte rowerowa posiada tylko

    Mój paint nie jest zbyt dobry, ale chyba miał pan coś takiego na myśli :) a jeszcze było miejsce na parking dla rowerów :rofl:

    Quote from Ascoran

    W tym sęk K4RAMBA, że oni się trochę zachęcali do ich używania i stąd wynika ta subtelna prośba o zaprzestaniu tej dyskusji. Możesz narzekać do woli i argumentować swoje zdanie, w porządku, ale nie mogę jednak być bierny na zachwalanie i polecanie takich metod. Od i tyle.

    @Ascoran to jest ciekawy temat do dyskusji, ponieważ każdy z nas ma odmienny punkt widzenia. Ja uważam że w grze powinny być zakazane wszelkie mody, boty, czity, z wyjątkiem zaprogramowanej myszki czy klawiatury, trzeba spojrzeć na to z strony producentów sprzętu gamingowego który umożliwia nam stworzenie makro. moim zdaniem makro jest nie szkodliwe gdyż każdy gracz może sobie klikać w opór w klawiaturę czy mysz. to jest takie jak by ułatwienie żeby nie zmęczyć palców :P

    Quote from Ascoran

    Bez rozmów o wspomagaczach proszę, bo niewolno.


    @Ascoran przecież każdy wie że w metinie nie istnieją wspomagacze, gdyż jest to najwspanialsza gra we wszechświecie. Gra ma ta 11lat z ponad milionowym licznikiem założonych kont. Gra ta posiadała tak dobrego GameGuarda że jak odpalał mi się metin, oprogramowanie te odstraszało wszystkich cziterów:



    czemu nie wolno rozmawiać o wspomagaczach? Mi się wydaje że Gameforge swoją nieudolną polityką i podejściem do metina, kilka lat temu prawie doprowadził do upadku gry. To jest właściwie bardzo dobry temat do rozmowy. Może trzeba było by spojrzeć na ten problem z innej strony, nie jako wspomagacza tylko odwiecznego pasożyta który trapi do kilku ten organizm od 11lat. Może w końcu Gameforge zakupiłby jakieś leki na ten problem. @Ascoran trzeba rozmawiać o problemach, a nie pisać (bez rozmów, bo nie wolno) mi się wydaje że uciekacie coraz bardziej od problemu. Kolejna aktualizacja i kolejna, dodajecie coś na tą chwile zbędnego. Prawdziwe potrzeby są spychane na inny tor. Prędzej napiszecie program który będzie banował ludzi za słowa kluczowe, które wam nie odpowiadają niż zajęcie się problemem. W sumie macie takie coś w grze jeszcze brakuje na forum .

    Quote from EmerytS01

    Mnie tam nie było? hahah jesteście naprawdę bandą [ciach] teraz to udowodniłeś xD
    @StressOuT @K4RAMBA @Jazzy.tbd wypowiedzcie się bo nie mogę ze śmiechu

    Podczas swojej przygody w Mt2 spotkałem wiele tzw; [ciach] nie zamierzam się wypowiadać na ten temat, powód jest prosty. Takiej [ciach] nie przetłumaczysz do głowy jakie popełnia błędy i co robi nie tak.
    Większość z was posiada GG-> Gadu Gadu, większość z was ma siebie wzajemnie dodanych na tym portalu. Czemu nie wyjaśnicie siebie na prywatnej wiadomości? Robicie to pod publikę? Jest to dosłownie żałosne co tu się wyprawia. Mogę wam umówić jedno wielkie spotkanie na Ts3 tak jak na starym Etolinie. Prawdopodobieństwo tego że będziecie się oczerniać jest znikome, raczej będziecie się śmiać jak to zawsze wychodzi w praktyce. Powiem to na moim przykładzie jeśli miałem problem do kogoś to wyjaśniłem sobie to z nim nawet na pw, tyczy się to graczy jak i modów. Oklaski dla tych co udają kozaków w necie a reprezentują [ciach] w wielkim świecie. Powiem tak wyjaśniajcie siebie w grze na pw a nie na oczach całej społeczności, fame wam od tego nie urośnie a dacie żyć niektórym administratorom, bo jak na razie taki pan @Ascoran robi tu za opiekunkę ponadetatową dla dzieci. Jest to tragiczne żeby mody musiały się wami opiekować, jeszcze sobie krzywdę zrobicie. Przypomnijcie sobie ile macie lat? Jaka jest średnia wieku w tej społeczności? Na koniec zadajcie sobie wszyscy panie jaki poziom reprezentują te dyskusje? Co każdy z was wnosi do tej dyskusji? Dziękuje i pozdrawiam


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem kilka niestosownych zwrotów.

    Quote from Naksen

    Ty, Karamba, fajna klawiatura!

    dzięki, fajna w przystępnej cenie mogę podesłać nazwę na pw jak byś chciał. Może kiedyś będziesz wymieniał po co przepłacać. Tak samo jak SM kiedyś płaciłeś turasem niby masz to samo ale taniej :love:




    Quote from NowyZielony

    Ja tam widzę sok malinowy w kuflu, No ewentualnie herbatę^^ Także jedyne co może tu demoralizować to ten monitor^^ mały siakiś tak :rofl:

    zdjęcie zostało pomniejszone kilkukrotnie i wykonane z bliskiej odległości bo rozmiarowo nie zmieściło by się na iv, chodzi tu o kadr, perspektywę obrazu i wykonanie zdjęcia.
    możesz wykonać zdj że palcem łapiesz wieże eiffla i wkręcić że jest niska lub mała :)

    wielkie dzięki polecam popcorn albo jakiegoś Bro według uznania, i nie trzeba płacić za bilety na Lotka



    Quote from Lorint.

    a co to za podejrzany napój znajdujący się w kuflu?


    Przeczuwam, że jest to jakiś napój wyskowowy, który to jest niedozwolony dla niektórych osób w szczególności niepełnoletnich.

    ja tam widzę wodę z sokiem malinowym :saint:

    Quote from LuckyLack

    Słyszałeś o tym że milka która dużo ryczy mało mleka na czekoladę daje?

    Czy szanowny waćpan chciałby ode mnie nabyć za kilka talarów jałówkę, bo nie mogę się z nią dogadać.

    Quote from RShamane2137

    Nadal kłócicie się o to, kto ma lepsze cyferki w gierce i próbujecie sobie wjechać na życia prywatne? XD

    Ale co próbujesz wmówić komuś uzależnionemu od 10lat :D on własną piersią metina przed mamą obroni, ty jesteś ten be i gorszym mając dom, samochód czy kochającą rodzinę bo nie masz lub masz słabe cyferki a gdzie? w metinie xD przecież na górze sohan cały rok pada śnieg a na pustyni jest ciepło do wyboru do koloru a na dworze wielkiego wyboru nie masz :P jeszcze trzeba uważać żeby nie zrobić sobie krzywdy na lodzie, prawdziwa walka z przeciwnościami losu ^^

    Witam tak przelotem z okazji nowego roku
    Zdrowia, szczęścia, pomyślności,dużo yangów i szamaniej miłości,wesołego bicia, ani jednej troski kiedy idziesz do innej wioski, super zabawy do rana krótko zwięźle i na temat szczęśliwego nowego roku etolin ;)

    zamydlić oczy to mało powiedziane dla czego nie można przerabiać hełmów na 60lv/ epików itp przecież to bez sensu jeśli system ulepszania wyglądał by np tak:
    jest to bardziej realistyczne i odpowiednie-> np wymieszałeś w 2013r epika który nie nadaje się do niczego to po co go wprowadzili?? czyli co po Cyjanitowej zbroji będziesz klepał zbroje z boga smoków na 61lv?
    wkładanie tyle zmianek w eq żeby teraz nic nie było warte można było dać możliwość przerobienia Qulinów z bonami hełmów+61 i wiele innych ale po co wydymiemy was na wszystkim