Posts by Naturszczyk

    Siema. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda teraz hydra na plu bo obiło mi się o uszy to że jakoś ją zmieniali wcześniej i w sumie nie wiem co i jak. Co się zmieniło? Jest trudniej / łatwiej?

    Popieram pana powyżej. Ja czitowałem że aż miło i dostałem bana, niby tylko na kont- magazyn, którego używałem ostatnio z 3 miesiące temu no ale jednak dostałem. No ale nie ma tego złego... eq nie przepadło.

    Na metki i wszystkie bossy oprócz tych z przebudzenia hełm na dmg. Na umki do pvp/przebudzenie, ale z tym przebudzeniem to też zależy czy masz w 6/7 odp na bossy bo wtedy raczej hełm pod dmg będzie lepszy.
    Tytanka + diament daje wystarczająca odp na um pod dropienie

    Widzę że kolega borowik nie rozumie że zręczność daje tyle co siła do 75 pkt a do tego dodaje uniki, kolega nie sprecyzował co dokładnie chce robić tym surą. Jesli jesteś bambikiem i nie potrafisz nawet sprawdzić czegoś samemu to się nie wypowiadaj, bo widzę że polska mentalność nie iwem to się wypowiem za bardzo się u ciebie udziela.

    Póki co nie dałeś żadnego argumentu dla siły, z tego co powiedziałeś można powiedzieć że mówisz ładuj w siłe bo ja też tak zrobiłem bo ktoś mi powiedział. Jako że kolega chce tylko 42 lvl to raczej nie będzie bił z wierzchowca, bo rozumiem że chce dropka na blaski, karty itd.? 55 won to za mało żeby iść do v3, a na innych mapkach lepiej się bije z buta.

    Nie słuchaj się bambików i sam zobacz co ci ile daje. Nie bez powodu wbijasz zręczność na WP-ku jak chcesz robić meley. Sam kiedyś myślałem że nic zreka nie daje jak cofałem zręczność pigułkami będąc na koniku. Ale potem coś mnie tknęło żeby zobaczyć przy mniejszej ilości pkt. Zresztą to nie jest duży problem wyexpić sobie dwa konta 30lvl i dodać im po 90pkt w zręczność i w siłę. Jak mówię mi w zodiaku 42sr zręcznośc daje co 5pkt 10 pkt ataku, a bez broni tylko po 2. Za to siła daje za każdy punkt po 2 ataku, ale nie daje uników. Na taki 42lvl-u dostaniesz trochę zręczności z konika ale nie wiem w sumie jak dużo.

    Popatrz sobie ile bijesz w statuy na meleyce z wymaksowaną zręcznością, a ile bijesz z twoim max witem.

    inteligencja potem siła potem witalność bo kolega chyba parę ładnych lat temu grał wp skoro w zręczność chce coś ładować :/

    Kolega chyba nie umie w czytanie ze zrozumieniem. Jeśli czegoś nie wiesz i mówisz bo ktoś ci tak powiedział to się nie odzywaj. Sprawdź najpierw samemu potem próbuj coś mówić.

    Siła daje za każdy punkt 2pkt ataku. I możesz jej mieć ile chcesz zawsze ci doda pkt.
    Zręczność działa dość dziwnie. Potestuj sobie jak ci się zmienia status z bronią i bez niej. Ja w broni dostaję 10 pkt ataku za 5 zręczności do tego dostajesz uniki. Siła też da ci 10 pkt ataku za 5pkt. Bez broni zręczność daje mi już tylko po 2 pkt ataku.

    Moim zdaniem to najlepiej zrobić 90 błyski,ogarnąć odpały na kryta i szycie do tego buffa z pomocą smoka i można lecieć na maxi maxi. Nawet przy małej ilości na diabły możesz wybijać wszystkie moby w rogu z konia. Przy lekkiej wprawie ogarniesz jak bić w rogu tak żeby nie odpychać łuczników z konika.

    Do 76 pkt zręczność daje ci atak, chyba nawet więcej od siły. Powyżej tej wartości dostaniesz tylko więcej uników. Pamiętaj tez że konik daje trochę zręczności. Raczej w wita nie ma co ładować skoro masz mieć eq.

    Jeśli chcesz gdzieś zaczać to albo rubinum albo jawa z powodu eventów. Z czego rubinum jest nowe więc wybór jest oczywisty. Ludzi najwięcej jest w jinno.

    WP jako drop, najpierw 61 do V3 (z rubinem odp wart def i buffem powinieneś ogarnąć) na eventy, a potem 75, 80, 90 na śmieci z groty z Robinem na autolowach.

    Szarfa z łukiem 6/7 będzie spoko.

    Na wyższym lvlu będzie gorzej w zaklętym lesie z dropieniem zmianek itp tym mentalem bo masz mniejszy dmg.


    Najlepiej zrobić 2 konta 5x61 i przez miesiąc dwa robić codziennie cory a na eventach dropic w M1 rady egzo zmianki dodania. W takie dwa miesiące ubierasz ez na legendarną alchemię i eq na 90lvl a także wydropisz na każdym evencie z 5+ rad egzo zmianek. Zakładając po 2 takie eventy na miesiąc da ci to w sumie przynajmniej 20 rad i egzo + 60ksiazek czytanych codziennie czyli minimum 60 pomyślnie przeczytanych czyli po 2 miesiącach konto 90 że skillem g więc izi gierka dla dzieciaków nic nie trzeba robić tylko trochę czasu poświęcić.


    Co do mentala tak sobie jeszcze myślę, to potem jak się z kimś ustawisz to bossy w sensie meley czy hydre czy coś takiego można bić we dwóch i mentalem z glewią na poli nie powinno być nie wiadomo jak źle. A wiadomo mental jest fajny jak trzeba wyjaśnić kogoś na skilla.

    Moderator Bayek:
    Połączyłem posty

    Jak świątynia to najlepiej 30 lvle. Będzie leciało o wiele lepiej niż na 35 i wydropisz cory do 5min szybciej niż w dt na 61.


    Edit. Pod warunkiem że nie żałujesz na Pełki. Jak chccesz wyjść na 0 na pellach to w dt ci się zwrócą za sprzedanie itemow u handlarki.


    Moderator Bayek:
    Połączyłem posty. Na drugi raz używaj opcji EDYTUJ