Posts by BelvedereVodka

    matius2m z takim eq to chyba tylko m2 :D nie wiem jaki masz plan rozwoju tej postaci ale z takim eq zawiele nie zdziałasz ,musisz ja koniecznie poprawic jesli nie masz kasy zrób sobie dropka nawet do m1 czesto leca drogie aury i czasami trafi sie jakis itemek z pz lub absem plus mozesz zbierac ulepszacze i klepac tarcze na 1 lv i jakies zbrojki na +9 dosc czesto wchadza :D .KUp sobie tego antyka wbija tarcze na +9 a starczy ci do 42 tu przesiadziesz sie na okrągła,ta zbrojka tez slaba ostatecznie ja zbonuj i zmiksuj i klep sobie powoli jakas zbrojke na 34 lv,Buty naszyjnik tez do wymiany 500 pz ta za mało minimum 1000 pz,kolce ebonitowe mąga byc narazie ale zbieraj na ebony+9.No i nie dawaj jaka 2 m-ke w leczenie bo to tylko utrudni exp najlepiej rzut i jako 3 leczenie.Mozesz zbierac tez jakies bony na orki i kase na tarcze z nno przyda sie w expie na BO i pózniej w pvp :D

    Mnie tak ogólnie zastanawia skąd oni mogli miec te informacje ze bufy i roski trwaja za długo :D ktos to zgłaszał? Czyli jak zawsze poprawianie błedów które nikomu nie przeszkadzaja a np. wspomniana wyzej niewidzialnosc po dedu "ghost mode" pewno jeszcze długo nie doczeka sie poprawy ?(.Taka rada na przyszłosc jesli poprawiacie taka duperele to najlepiej o tym nie piszcie szkoda nerwów graczy

    Szaty 99 i 69sm i turbany 59 i 49sm na 15 dni to chyba troche za drogo, niech by były chociaz na 30 i z mozliwoscia handlu ale cuz spece od handlu i marketingu GF :D



    Moderator Etincelle:
    2. Tytuł i autor tekstu (X zasłania jedną literę):
    KXiXy dXXXXko sXę XoXzX i Xa XwXaX pXzXcXXdzX
    JXsX jXX XXg, co pXwiXXrXXm nXgXe sXę zXkXXtXX

    Mysle ze mogło by to wypalic ale musiał by byc to chyba raczej miesiecznik jakis :D tak zeby mogło sie tych wiadomosci informacji pozbierac troche no i dobre pomysły na działy to podstawa ^^ Pomysł dobry ale z duza szansa na klape :D

    MasterFap dobze napisał ale bierz ebo i mozesz ewentualnie pobawic sie w danie kilku punktów w zreke oczywiscie kosztem wit. Pz jest bardzo wazne ,bo na tym etapie gry przeciwnicy pvp potrafia byc bardzo mocni a róznica miedzy ebo a złotem nie bedzie taka wielka.KOlce z inta mozna spokojnie zakładac na wyzszych lv-lach gdzie masz juz wiecej punktów statystyk do rozdania. :D.Mozliwe ze zaraz zaatakuja mnie zwolennicy kolców z inta :D ale takie sa realnia te 11-12k pz to jest min

    Znowu kupony czy aby nie zostały dodane troche zawczesnie z rynku nie znikneły jeszcze te które były na swieta i w tej chwili ich cena leci na łeb napewno wpływa to tez na ceny innych itemów jak dlamnie to troche nieprzemyslane . Ostatnio jest coraz wiecej tych promocji IS ale moze zbieraja na nowe serwery :D wiec nie czepiam sie :D

    Ewent skonczony i jak najbardziej na + :D Co mnie jednak zastanawia to tombola i dziwne ułozenie nagród za symbole szczescia gdzie za zestaw duzo wartosciowszych bosów dostawało sie gorsze nagrody no bo np. kd szamana+4 praktycznie bezwartosci było lepsze np od auto potki czy pierscienia teleportacji lub piasku kwarcowego cos tu chyba jest nie tak ;:p.Ja najczesciej trafiałem auto pote lub kd+4

    katarzis w m1 i m2 te szkaty leca bardzo słabo bo jak ktos tam gdzies napisał liczy sie nietylko lv nobka ale i poziom a przewaznie w m1 i m2 poziom potworków jest niski juz lepiej dropic w m3 na przekletych :D Ja sam tam dropiłem bo niechciało mi sie zabardzo walczyc o spoty 8) i przez 1.5 h miałem 40+ i dałem sobie spokuj.

    Up. :D Wszystko bedzie zalezec od twoich funduszy ale mysle ze na poczatek wystarczy jakikolwiek naszyjnik z pz im wieksza ilosc tym lepiej,buty to samo duzo pz,kolce najlepiej jakies z bonem na orki 20%,bransa srebrna+9 czysta lub z bonem na orki,wazna bedzie tarcza przydało by sie nno bo sporo bedzie tam wchodzic omdlen :D .Co do broni to jesionek najlepiej zrobic do pvp oczywiscie wmixsowac umy 10+ kd klasowe lub mix klasowy i powtórka,antyk przyda sie na metki i do expa jakies srednie 30+ mysle ze wystarcza kd potwora ,kryta i 3 do wybory penetry lub jesli bedziesz expic z buta to powtórki :D.No i wsumie wiadoma sprawa ze dla szamana sa wazne bony 10 lud i inta jesli takie wejda do broni to malina

    Pan up :D skile masz nawet ładne ale eq tragiczne najlepiej pokop sobie troche rud na sohan i zarób na jakis nawet lipny antyk potasujesz go i napewno fajne sr wejda, kup lepsza tarcze okragłą +6-7,ta zbroja ostatecznie moze byc ale co najwyzej do bicia metków 55 i to jest twój główny ,cel ja na tych metkach wbiłem 61 lv ^^ jesli bedziesz miał na nich problemy z mocniejszym respem mozesz szybko zsiadac z kunia i walic skowytem jak podpalisz metka to dodatkowy plus.Acha i odzyskaj tego konia odkup ksiege u stajennego,wskrzes ziołem.No i wiadomo w miare bogacenia sie poprawiaj eq bo to po skilach podstawa